Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Anthony Hickox | ||
Robert L. Levy
(reżyser drugiej ekipy)
|
7,0
|
|
Phil Robinson
(asystent)
|
||
Robert Scott Moss
(asystent)
|
||
Ty Arnold
(asystent)
|
||
Deanna Gallier
(asystent)
|
||
Paul Martin
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
David Twohy
(postacie)
|
8,0
|
|
Kevin Rock
(również) (historia)
|
||
Sam Bernard | ||
Producenci | Ocena | |
Peter Abrams
producent
|
||
Sam Bernard
współproducent
|
||
Roger A. Burlace
producent wykonawczy
|
||
Andrew Hersh
producent wykonawczy
|
||
Robert L. Levy
producent
|
7,0
|
|
Natan Zahavi
współproducent
|
||
Sherwood Jones
nadzorca postprodukcji
|
||
Cami Winikoff
nadzorca produkcji
|
||
Clarissa Troop
koordynator produkcji
|
||
Alex Turner
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Julian Sands
Czarnoksiężnik
|
7,2
|
|
Chris Young
Kenny Travis
|
||
Paula Marshall
Samantha Ellison
|
6,3
|
|
Joanna Pacuła
Paula Dare
|
6,9
|
|
Steve Kahan
Will Travis
|
8,0
|
|
R.G. Armstrong
Franks
|
||
Charles Hallahan
Ted Ellison
|
||
Bruce Glover
Ethan Larson
|
7,0
|
|
Craig Hurley
Andy
|
||
Davis Gaines
Nathan Sinclair
|
||
Rebecca Street
Kate
|
||
Dawn Ann Billings
Amanda Sloan
|
||
Zach Galligan
Douglas
|
||
Wren T. Brown
Asystent
|
||
Gary Carlos Cervantes
Taksówkarz
|
||
Bryan Smith
Jimmy
|
||
Mihaly 'Michu' Meszaros
Augusto
|
8,0
|
|
Richard Zobel
Barker
|
||
Michelle Moffett
Celine
|
||
Jeanne Mori
Recepcjonistka
|
||
Lawrence Mortorff
Druid
|
||
Ferdy Mayne
Jednooki mężczyzna
|
7,0
|
|
Anthony Hickox
Przywódca "Ciemności"
|
||
Shannon Kies
Młoda kobieta
|
||
Brent Bolthouse
Strażnik, driud
|
||
Justin Carow
Strażnik, driud
|
||
Joseph Bernard
Sutherland
|
||
George 'Buck' Flower
Mężczyzna w tłumie
|
||
Leah Teweles
Kobieta w tłumie
|
||
Sheryl Mary Lewis
Kobieta w kościele
|
||
Yolanda Jilot
Narrator (głos)
|
||
Maryana Chervets
Modelka
|
||
Cristina Dadiani
Modelka
|
||
Wendy Hamilton
Modelka
|
||
Vasilia Hughes
Modelka
|
||
Dawn Kapatos
Modelka
|
||
Tracy Logan
Modelka
|
||
Carrie Martin
Modelka
|
||
Claudia Medina
Modelka
|
||
Elizabeth Nottoli
Modelka
|
||
Monika Schnarre
Modelka
|
||
Jeanie Sureck
Modelka
|
||
Frank Welker
(głos)
|
||
Micole Mercurio
Kate (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Osers
Chłopiec, mieszkaniec miasta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Maite Garcia
Modelka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Milker
Fotograf mody (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Gerry Lively |
2,0
|
|
Michael Hall
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Mark McKenzie |
6,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Leonard Pollack |
6,0
|
|
Montaż | Ocena | |
Christopher Cibelli |
7,0
|
|
James D.R. Hickox | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Bob Keen
projektant makijażu
|
||
Rudy Sotomayor
główny stylista
|
||
Rudy Sotomayor
główny charakteryzator
|
||
Cheryl Calo
charakteryzator (asystent)
|
||
Joseph Schultz
efekty specjalne makijażu
|
||
Bob Keen
efekty specjalne makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
Steve Hardie
scenograf
|
6,0
|
|
John Chichester
dyrektor artystyczny
|
||
David A. Koneff
dekorator wnętrz
|
||
Jayne-Ann Tenggren
główny rekwizytor
|
||
Carla Pagliaro
malarz
|
||
Thom Ward
dyrektor artystyczny (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anthony Bashford
główny konstruktor dekoracji
|
||
Scott A. Carruth
rekwizytor
|
||
Gustav Gustafson
rekwizytor
|
||
Khaled Rawashdeh
rekwizytor
|
||
Christopher Gilman
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Ginger Geary
imitator dźwięku
|
||
G.K. Holderer
imitator dźwięku
|
||
Monett Holderer
imitator dźwięku
|
||
Frank Serafine
projektant dźwięku
|
||
Elmo Weber
montaż efektów dźwiękowych
|
||
James D. Young
montaż muzyki
|
||
Brent Johnson
mikser
|
||
Dennis Patterson
operator postsynchronu
|
||
Dennis Patterson
operator imitacji
|
||
Dennis Patterson
mikser ponownego nagrania
|
||
Phillip Raves
montaż dźwięku
|
||
Elmo Weber
mikser ponownego nagrania
|
||
Kevin Benson
nadzorca muzyki
|
||
Jerry Ross
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Michael Roundy
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Robert D. Bailey
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Susan A. Jones
koordynator efektów wizualnych
|
||
Chuck Hicks
kaskader
|
||
Norman Howell
kaskader
|
||
Maria R. Kelly
kaskader
|
||
Gary McLarty
kaskader
|
||
Pat Romano
kaskader
|
||
Ronnie Rondell Jr.
kaskader
|
||
Brian Smrz
kaskader
|
1,0
|
|
Cheryl Wheeler Duncan
kaskader
|
||
Bill H. Roberts Jr.
operator kamery (asystent)
|
||
David Taylor
operator kamery (asystent)
|
||
Dickson McMurray
projekt czołówki
|
||
Perry Barndt
kaskader
|
||
R.A. Rondell
koordynator kaskaderów
|
||
Jani D. Davis
kaskader
|
||
Steve M. Davison
kaskader
|
||
David R. Ellis
kaskader
|
||
Richard M. Ellis
kaskader
|
||
James M. Halty
kaskader
|
||
Arthur Scipio Africano
operator kamery (asystent)
|
||
Ron Bahara
operator kamery (asystent)
|
||
Richard Clabaugh
operator kamery
|
||
Simon Haslett
efekty cyfrowe
|
||
Jim Eberle
zecer
|
8,0
|
|
Kurt Braun
operator steadicam
|
||
Marc Cohen
mistrz oświetlenia
|
||
Dan Kneece
operator steadicam
|
||
Chris Milani
elektryk
|
||
Michael Paris
fotosista
|
||
Andrew Rawson
mistrz oświetlenia
|
||
Adam Santelli
oświetlenie
|
Pozostałe
Proszę czekać…