Niepamięć 6.7

W odległej przyszłości Ziemia zostaje zaatakowana przez nieznaną rasę obcych. Ludzkość wygrywa wojnę, ale nasza planeta zostaje nieodwracalnie zniszczona. By przeżyć ludzie przenoszą się na Tytana, pozostawiając parę techników mającą nadzorować przeniesienie ocalałych zasobów. W trakcie prac Jack Harper odkrywa, że wszystko jest kłamstwem i tylko on może zakończyć trwająca wciąż wojnę.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Joseph Kosinski 7.5
Robert Alonzo
(reżyser drugiej ekipy)
6.0
Bruce Franklin (asystent) -
Conte Mark Matal (asystent) -
Kathryn Francis Tucker (asystent) -
David Klohn (asystent) (Islandia) -
Rebecca Strickland (asystent) (Islandia) -
Ben Ledoux (asystent) (dodatkowy) -
Marvin Williams (asystent) (druga ekipa) -
Gabriella Poli (asystent-stażysta) -
Penelope Essoyan (asystent) -
Scenariusz
Średnia
Karl Gajdusek 7.0
Michael Arndt 7.0
Joseph Kosinski
(komiks)
7.5
Producenci
Średnia
Peter Chernin
producent
-
Joseph Kosinski
producent
7.5
Dylan Clark producent -
Barry Levine producent -
Duncan Henderson producent -
Dave Morrison producent wykonawczy -
Jesse Berger producent wykonawczy -
Justin Springer producent wykonawczy -
Steve Gaub współproducent -
R.J. Mino współproducent -
Bruce Franklin współproducent -
Mike Larocca współproducent -
R.J. Mino kierownik produkcji -
Emily Cheung współproducent -
Michael A. Galasso koordynator produkcji -
Zoila Gomez koordynator produkcji -
Betsy Alton koordynator produkcji (Nowy Jork) -
Lori Berlanga
koordynator produkcji (Los Angeles)
-
Birna Paulina Einarsdottir koordynator produkcji (Islandia) -
Jason Zorigian koordynator produkcji (Islandia) -
David Halagarda koordynator produkcji (asystent) -
Tiffany Tiesiera koordynator produkcji (asystent) -
Michael P. Twombly koordynator produkcji (asystent) -
Karl Sigurdarson koordynator produkcji (asystent) (Islandia) -
Mark Swenson nadzorca produkcji -
Mindy Weissman producent (asystent) -
Mindy Weissman koordynator postprodukcji -
Candice D. Campos nadzorca produkcji -
Leifur B. Dagfinnsson kierownik produkcji (Islandia) -
Finnur Jóhannsson nadzorca produkcji (Islandia) -
Michael J. Malone kierownik produkcji (Islandia) -
Denise Pinckley kierownik produkcji (Nowy Jork) -
Mika Saito nadzorca produkcji (Islandia) -
Aktorzy
Średnia
Tom Cruise
Jack Harper
7.3
Morgan Freeman
Malcolm Beech
8.3
Olga Kurylenko
Julia
7.4
Andrea Riseborough
Victoria
5.7
Nikolaj Coster-Waldau
Sykes
7.0
Melissa Leo
Sally
7.0
Zoë Bell
Kara
6.5
Abigail Lowe Dziecko Julii -
Isabelle Lowe Dziecko Julii -
David Madison Ocalały -
Fileena Bahris
Ocalała (niewymieniony w czołówce)
6.0
Catherine Kim Poon Kontrolerka NASA (niewymieniony w czołówce) -
James Rawlings Ocalały (niewymieniony w czołówce) -
Lindsay Clift (niewymieniony w czołówce) -
Jaylen Moore
Radiooperatorka (niewymieniony w czołówce)
-
John L. Armijo
Kontroler naziemny NASA (niewymieniony w czołówce)
-
Andrew Breland Ocalały (niewymieniony w czołówce) -
Jordan Sudduth Ocalały (niewymieniony w czołówce) -
Jeremy Sande Inżynier rakietowy NASA (niewymieniony w czołówce) -
Julie Hardin Bibliotekarka (niewymieniony w czołówce) -
Efraiem Hanna
Turysta (niewymieniony w czołówce)
-
Paul Gunawan Ocalały (niewymieniony w czołówce) -
Philip Odango Student (niewymieniony w czołówce) -
Z. Dieterich Ocalały (niewymieniony w czołówce) -
Joanne Bahris Turystka (niewymieniony w czołówce) -
Ryan Chase Lee Technik (niewymieniony w czołówce) -
Booch O'Connell Turystka (niewymieniony w czołówce) -
Jay Oliver
Ocalały (niewymieniony w czołówce)
-
Jason Stanly Kontroler NASA (niewymieniony w czołówce) -
Zdjęcia
Średnia
Claudio Miranda 8.0
Michael J. Coo (główna pomoc techniczna) -
Jamie Lagerhausen (główna pomoc techniczna) (Islandia) -
Kareem Auclair (pomoc techniczna) -
Adam Beard (pomoc techniczna) -
Maxwell Beard (pomoc techniczna) -
Dorian A. Celestain (pomoc techniczna) -
Mark P. Coo (pomoc techniczna) -
Gary Kelso (pomoc techniczna) -
Paul Kobetz (pomoc techniczna) -
Brian Quebedeaux (pomoc techniczna) -
Jared Wilcox (pomoc techniczna) -
Kevin Califano (pomoc techniczna) (Nowy Jork) -
Louis Sabat (pomoc techniczna) (Nowy Jork) -
Mike Yurich (pomoc techniczna) (Nowy Jork) -
Viktor Davíð Jóhannsson (pomoc techniczna) (Islandia) -
Geir Magnússon (pomoc techniczna) (Islandia) -
Kompozytorzy
Średnia
M.8.3 7.0
Kostiumy
Średnia
Marlene Stewart -
Lisa Bojarski -
Benj Gibicsar -
Nicole Leitner -
Chris Newlander -
Lexi Price -
Anthony Rivera Jr. -
Lisa Tomczeszyn (asystent) -
Michelle D'Antonio (produkcja kostiumów) (asystent) -
Montaż
Średnia
Richard Francis-Bruce 9.0
Jennifer Mangan (asystent) -
Jennifer Spenelli (asystent) -
Charakteryzacja
Średnia
Michèle Burke projektant makijażu -
Desne J. Holland nadzorca charakteryzacji -
Erica Kyker główny charakteryzator -
Sarah Monzani charakteryzator osobisty: Tom Cruise -
Melanie Deforrest charakteryzator -
Stacey Herbert charakteryzator 4.0
Daniel Jouet charakteryzator -
Annabelle MacNeal charakteryzator -
Jami Ross charakteryzator -
Michael White nadzorca stylizacji -
Pamela May główny stylista (Nowy Jork) -
Budd Bird fryzjer -
Scenografia
Średnia
Darren Gilford scenograf 7.0
James Clyne dyrektor artystyczny -
Kevin Loo dyrektor artystyczny (asystent) -
Ronald R. Reiss dekorator wnętrz -
Steve Cooper projektant wnętrz -
Robert Andrew Johnson projektant wnętrz -
Jeff Markwith projektant wnętrz -
Randall D. Wilkins projektant wnętrz -
Doug Harlocker główny rekwizytor -
Josh Roth główny rekwizytor (asystent) -
Frank Hendrick rekwizytor -
Jeff Hinds rekwizytor -
Daniel Newton rekwizytor -
Slaid Parker rekwizytor -
Meagan Skerchock rekwizytor -
Bruce L. Luizzi główny konstruktor dekoracji -
Robert A. Blackburn koordynator konstrukcji -
Richard Bennett scenopis obrazkowy -
Adolfo Martínez Pérez scenopis obrazkowy -
Dwayne Turner scenopis obrazkowy -
Jim Martin ilustrator -
Dianne Chadwick projektant graficzny -
Paul Giglione malarz -
Sian C. Sanzone malarz -
Taylor Weeks malarz -
Mark Woodworth II malarz -
Michael Wynn malarz -
Scott Mobley stolarz -
Andres Sepulveda zbrojmistrz -
Kevin Ishioka dyrektor artystyczny nadzorujący -
Dźwięk
Średnia
Ren Klyce
projektant dźwięku
8.0
Gwendolyn Yates Whittle nadzorujący montaż dźwięku -
Frank E. Eulner montaż efektów dźwiękowych 7.0
Scott Guitteau montaż efektów dźwiękowych -
David Hughes montaż efektów dźwiękowych -
Stuart McCowan montaż efektów dźwiękowych -
Marilyn McCoppen montaż dialogów -
Cheryl Nardi montaż dialogów -
Erik Magnus mikser (druga ekipa) -
Alyson Dee Moore imitator dźwięku -
Greg Steele mikser postsynchronu -
Ryan D. Young operator postsynchronu -
Ryan Farris mikrofoniarz -
Matthew Armstrong mikrofoniarz (druga ekipa) -
Bryan Lawson montaż muzyki -
Efekty specjalne
Średnia
Eggert Ketilsson koordynator efektów specjalnych 8.0
Michael Meinardus nadzorca efektów specjalnych -
Mike Sasgen nadzorca efektów specjalnych -
Douglas D. Ziegler nadzorca efektów specjalnych -
Sam Dean technik -
Skylar Gorrell technik -
Haukur Karlsson technik -
Johannes Sverrisson technik -
Daniel Yates technik -
Pozostała Ekipa
Średnia
Robert Alonzo
koordynator kaskaderów
6.0
Jophery C. Brown
kaskader dublujący: Morgan Freeman
-
Kortney Manns kaskader dublujący: Morgan Freeman -
Kimberly Shannon Murphy
kaskader dublujący: Olga Kurylenko
-
Kayla Adams kaskader -
Daniel Arrias
kaskader
-
Loyd Bateman
kaskader
-
Trace Cheramie kaskader -
Sean Christopher kaskader -
Zack Duhame
kaskader
-
Lex D. Geddings kaskader -
Regis Harrington
kaskader
-
Jacob Hugghins kaskader -
Michael Hugghins
kaskader
-
Samuel Le
kaskader
6.0
Rob Mars kaskader -
Lin Oeding
kaskader
-
Meredith Richardson kaskader -
Jimmy N. Roberts
kaskader
-
Eric R Salas kaskader -
Elena Sanchez
kaskader
6.0
Tim J. Smith kaskader -
Mallory Thompson kaskader -
Joe Williams kaskader -
Mike Wilson kaskader -
Marcia Ross dobór obsady -
Judith Bouley dobór obsady (dodatkowy) -
Renee Henry dobór obsady (asystent) -
Katie Silverman dobór obsady (asystent) -
Brittainy Roberts dodatkowy dobór obsady -
Eric Barba nadzorca efektów wizualnych -
Björn Mayer nadzorca efektów wizualnych -
David Feinsilber koordynator efektów wizualnych -
Elizabeth Montes koordynator efektów wizualnych -
Dane Allan Smith producent efektów wizualnych -
Brian Adler producent wykonawczy efektów wizualnych -
Bruce Jurgens producent wykonawczy efektów wizualnych (dodatkowy) -
Jeff Beattie montaż efektów wizualnych -
Kevin LaNeave montaż efektów wizualnych -
Vivek Srivastava montaż efektów wizualnych -
Sigurdur Mar Davidsson efekty wizualne -
Andrew Wood efekty wizualne -
Jason Selfe główny zecer -
Eric M. Beaver zecer -
Emil Simeonov główny animator -
George Billinger III operator steadicam -
Michael Stumpf operator steadicam (dodatkowy) -
Lucas Bielan operator kamery -
George Billinger III operator kamery -
John Skotchdopole operator kamery -
Michael Stumpf operator kamery (dodatkowy) -
Jeffery J. Tufano operator kamery (dodatkowy) -
Eric Dvorsky kamerzysta (asystent) -
Lee Jordan kamerzysta (asystent) -
Abraham Martinez kamerzysta (asystent) -
Sean Hunter Moe kamerzysta (asystent) -
Ryan Rayner kamerzysta (asystent) -
Dan Schroer kamerzysta (asystent) -
Mark Spath kamerzysta (asystent) -
Jonas Steadman kamerzysta (asystent) -
Dan McKee kamerzysta (dodatkowy) (asystent) -
Stephen Vicari kamerzysta (dodatkowy) (asystent) -
David James fotosista -
Josh Deceuster księgowy produkcji (asystent) -
Sean Becker księgowy (asystent) -
Sara Ellingen księgowy (asystent) -
Josh R. Field księgowy (asystent) -
Juliana Terpstra dubler: Olga Kurylenko -
David Allsberry treser zwierząt -
Sidney Brisco elektryk -
Will Callahan elektryk (Nowy Jork) -
Michael Chateauneuf elektryk -
Jay Fortune oświetlenie (Nowy Jork) -
Brian Fosnaugh mistrz oświetlenia -
Peter Geraghty kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Thairon Harvey elektryk -
Milan Janicin kamerzysta (asystent) -
Loren Johnson elektryk -
Byron Marigny elektryk -
Cory McClean elektryk (Nowy Jork) -
Katelyn Perez elektryk (Nowy Jork) -
Mark Santoni kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Paul Santoni kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Chris Strong oświetlenie -
Cody Strong elektryk -
Garry Waller operator kamery (druga ekipa) -
Jerry Wheat elektryk -
Jeff Anderson elektryk (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce) -
Robert M. Barr kamerzysta (dodatkowy) (asystent) (niewymieniony w czołówce) -
Daniel Greenup elektryk (niewymieniony w czołówce) -
Stan Hoyt elektryk (niewymieniony w czołówce) -
Thomas Wilski kamerzysta (asystent) (niewymieniony w czołówce) -