Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Edward Ludwig | ||
Andrew V. McLaglen
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Richard English
(opowiadanie)
|
||
James Edward Grant | ||
Eric Taylor
(niewymieniony w czołówce)
|
||
William Wheeler
(historia) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Producenci | Ocena | |
Robert Fellows
producent
|
||
John Wayne
producent (niewymieniony w czołówce)
|
8,3
|
|
Nate H. Edwards
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
John Wayne
Jim McLain
|
8,3
|
|
Nancy Olson
Nancy Vallon
|
||
James Arness
Mal Baxter
|
||
Alan Napier
Sturak
|
||
Veda Ann Borg
Madge
|
||
Hans Conried
Robert Henried
|
||
Hal Baylor
Poke
|
||
Gayne Whitman
Dr Gelster
|
||
Gordon Jones
Olaf
|
||
Robert Keys
Edwin White
|
||
John Hubbard
Kmdr ppor. Clint Grey
|
||
Soo Yong
Pani Namaka
|
||
Dan Liu
Dan Liu, szef policji w Honolulu
|
||
Vernon "Red" McQueen
Phil Briggs
|
||
Peter Brocco
Dr Carter (niewymieniony w czołówce)
|
||
Franklyn Farnum
Osoba w nocnym klubie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Fellows
Żołnierz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Fix
Chauncey (głos) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bess Flowers
Kobieta w nocnym klubie (niewymieniony w czołówce)
|
||
William Forrest
J.E. Lowry (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sam Harris
Osoba w nocnym klubie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Douglas Henderson
J.J. Donahue, żołnierz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Hurst
Pan Lexiter (niewymieniony w czołówce)
|
||
Harry Morgan
Narrator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sarah Padden
Pani Lexiter (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeffrey Sayre
Osoba w nocnym klubie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bert Stevens
Osoba w nocnym klubie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Harry Tyler
Kelner (niewymieniony w czołówce)
|
||
Peter Whitney
Kierowca ciężarówki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Edwin Layton
On sam (niewymieniony w czołówce)
|
||
Deane S. Tavennier
Członek komisji Izby Reprezentantów do spraw działalności antyamerykańskiej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Archie Stout
(kierownik zdjęć)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Hugo Friedhofer
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Dunlap | ||
Charles E. King
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Arthur Lange | ||
Emil Newman | ||
Robert Wiley Miller
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Geneva Bourne | ||
Montaż | Ocena | |
Jack Murray | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Web Overlander
charakteryzator
|
||
Fae M. Smith
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Alfred Ybarra
dyrektor artystyczny
|
||
Charles S. Thompson
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
T.A. Carman
dźwięk
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…