Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Robert Rodriguez |
7,5
|
|
Vincent Palmo Jr.
(asystent)
|
||
Brian Bettwy
(asystent)
|
||
Romy Stevenson
(asystent)
|
||
Joanna Wizmur
(polski dubbing)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Robert Rodriguez |
7,5
|
|
Bartosz Wierzbięta
(polskie dialogi)
|
||
Producenci | Ocena | |
Elizabeth Avellan
producent
|
||
Robert Rodriguez
producent
|
7,5
|
|
Bill Scott
kierownik produkcji
|
||
Cynthia Streit
koordynator produkcji
|
||
Brian McNulty
nadzorca postprodukcji
|
||
Bob Weinstein
producent wykonawczy
|
||
Harvey Weinstein
producent wykonawczy
|
||
Jeff Barnes
producent wykonawczy
|
||
Paweł Araszkiewicz
kierownik produkcji (polski dubbing)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Antonio Banderas
Gregorio Cortez
|
7,7
|
|
Carla Gugino
Ingrid Cortez
|
6,9
|
|
Alexa PenaVega
Carmen Cortez
|
||
Daryl Sabara
Juni Cortez
|
6,0
|
|
Ricardo Montalban
Dziadek
|
||
Holland Taylor
Babcia
|
||
Sylvester Stallone
Zabawkarz
|
7,8
|
|
Mike Judge
Donnagon Giggles
|
7,5
|
|
Salma Hayek
Cesca Giggles
|
7,6
|
|
Matt O'Leary
Gary Giggles
|
6,0
|
|
Emily Osment
Gerti Giggles
|
7,0
|
|
Ryan Pinkston
Arnold
|
6,0
|
|
Robert Vito
Rez
|
6,0
|
|
Bobby Edner
Francis
|
6,0
|
|
Courtney Jines
Demetra
|
6,0
|
|
Cheech Marin
Felix Gumm
|
7,5
|
|
Danny Trejo
Machete
|
7,1
|
|
Alan Cumming
Fegan Floop
|
6,6
|
|
Tony Shalhoub
Alexander Minion
|
||
Steve Buscemi
Romero
|
8,0
|
|
Bill Paxton
Dinky Winks
|
7,1
|
|
George Clooney
Devlin
|
7,3
|
|
Elijah Wood
Facet
|
6,9
|
|
Selena Gomez
Dziewczyna w parku wodnym
|
6,6
|
|
Evan Sabara
Straszny dzieciak
|
||
Camille Chen
Procesor
|
||
Steve Wertheimer
Agent Hot Rod
|
||
Alejandro Rose-Garcia
Edog
|
||
Lane Turney
Logos
|
||
Glen Powell
Chłopiec z długimi palcami
|
||
Bob Fonseca
Agent raportujący o zniszczeniach
|
||
Peter Marquardt
Agent OSS
|
||
James Paxton
Dinky Winks Jr.
|
||
Joanna Jabłczyńska
Carmen Cortez (polski dubbing)
|
6,4
|
|
Marek Molak
Arnold (polski dubbing)
|
||
Joanna Kudelska
Demetra (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Wojciech Duryasz
Dziadek (polski dubbing)
|
7,0
|
|
Cezary Morawski
Donagan (polski dubbing)
|
6,7
|
|
Izabela Dąbrowska
Czeska (polski dubbing)
|
7,1
|
|
Jacek Rozenek
Tata (polski dubbing)
|
||
Wojciech Paszkowski
Fegan Floop (polski dubbing)
|
7,5
|
|
Krzysztof Królak
Juni (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Sławomir Orzechowski
Zabawkarz (polski dubbing)
|
7,2
|
|
Jonasz Tołopiło
Francis (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Borys Szyc
Rez (polski dubbing)
|
6,7
|
|
Tomasz Steciuk
(polski dubbing)
|
||
Leszek Zduń
Gary (polski dubbing)
|
6,8
|
|
Katarzyna Czarnota
(polski dubbing)
|
6,0
|
|
Jacek Braciak
(polski dubbing)
|
7,5
|
|
Janusz Wituch
(polski dubbing)
|
||
Jacek Kopczyński
(polski dubbing)
|
7,1
|
|
Paweł Szczesny
(polski dubbing)
|
||
Izabella Bukowska
(polski dubbing)
|
5,5
|
|
Antonina Girycz
(polski dubbing)
|
7,1
|
|
Krzysztof Banaszyk
(polski dubbing)
|
||
Wojciech Machnicki
(polski dubbing)
|
6,9
|
|
Mirosław Zbrojewicz
(polski dubbing)
|
7,3
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Robert Rodriguez |
7,5
|
|
Richard Ball
(główna pomoc techniczna)
|
||
Robert Hicks
(pomoc techniczna)
|
||
Nate Nelson
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Rebecca Rodriguez |
6,0
|
|
Robert Rodriguez |
7,5
|
|
Carl Thiel
(muzyka dodatkowa)
|
||
George Oldziey
(muzyka dodatkowa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Nina Proctor | ||
Nina Proctor
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Robert Rodriguez |
7,5
|
|
Jay Mahavier
(asystent)
|
||
Hanna Makowska
(polski dubbing)
|
5,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Joe Rivera
charakteryzator (asystent)
|
||
Stacy L. Hodgson
charakteryzator osobisty (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joe Rivera
fryzjer (asystent)
|
||
Scott Patton
efekty specjalne makijażu
|
||
Greg Nicotero
efekty specjalne makijażu
|
10
|
|
Ermahn Ospina
nadzorca charakteryzacji
|
||
Melissa Forney
nadzorca stylizacji
|
||
Scenografia | Ocena | |
Robert Rodriguez
scenograf
|
7,5
|
|
Jeanette Scott
dyrektor artystyczny
|
||
David Hack
dekorator wnętrz
|
||
Jeanette Scott
dekorator wnętrz
|
||
Christopher Stull
główny konstruktor dekoracji
|
||
Steve Joyner
główny rekwizytor
|
8,0
|
|
Caylah Eddleblute
główny rekwizytor (asystent)
|
8,0
|
|
Dawn M. Baker
malarz
|
||
Sungrae Kim
modelarz
|
||
Yoon Bae Kim
modelarz
|
||
Ellen Lampl
projektant graficzny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ronn Basquette
projektant wnętrz
|
||
Brad Blei
rekwizytor
|
||
Steve Sawhill
rekwizytor
|
||
Virginia Capobianco
rekwizytor (asystent)
|
||
Marcus LaPorte
rekwizytor (asystent)
|
||
Joe D. Mack
rekwizytor (asystent)
|
||
Marc Baird
scenopis obrazkowy
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Thadd Day
mikrofoniarz
|
||
Carey Milbradt
mikser imitacji
|
||
Doug Andham
mikser ponownego nagrania
|
||
Sergio Reyes
mikser ponownego nagrania
|
||
Nicholas James
montaż dialogów
|
||
Charles Ewing Smith
montaż dialogów
|
||
John Dunn
montaż dźwięku
|
||
Suren Wijeyaratne
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Paula Fairfield
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Stephen Hunter Flick
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Carla Murray
montaż efektów dźwiękowych
|
||
John Pospisil
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Dean Beville
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Dean Beville
projektant dźwięku
|
||
Paula Fairfield
projektant dźwięku
|
||
William Jacobs
projektant dźwięku
|
||
Carla Murray
projektant dźwięku
|
||
Steven Ticknor
projektant dźwięku
|
||
Hanna Makowska
dźwięk (polski dubbing)
|
5,0
|
|
Nerses Gezalyan
mikser
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Corey Pritchett
koordynator efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Jason Gustafson
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Matt McDonnell
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Everett Byrom III
technik
|
||
Mark W. Gustafson
technik
|
||
Anthony Ray Herrera
technik
|
7,0
|
|
Preston Malott
technik
|
||
John L. Shank
technik
|
||
Jeff Schwan
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Beth Sepko
dobór obsady
|
||
Mary Vernieu
dobór obsady
|
||
Shalimar Reodica
dodatkowy dobór obsady
|
||
Tony Lee Boggs
kaskader
|
||
Mark Brooks
kaskader
|
||
Chad Dashnaw
kaskader
|
||
J.J. Dashnaw
kaskader
|
||
Josh Kemble
kaskader
|
||
Shawn Robinson
kaskader
|
||
Jeff Schwan
kaskader
|
||
Dino Dos Santos
kaskader dublujący
|
||
Jeff Dashnaw
koordynator kaskaderów
|
||
Mylan Stepanovich
księgowy (asystent)
|
||
Katrina Conwright
animator
|
||
Michael Cozens
animator
|
||
John W. McInnis
animator
|
||
Alex Whitney
animator
|
||
Andrew Ogawa
animator
|
||
Domenic DiGiorgio
animator postaci
|
||
Ken Steel
główny animator
|
||
SangHun Kwon
dyrektor techniczny
|
||
Nicolas Langlois-Demers
dyrektor techniczny
|
||
Robert Moodie
dyrektor techniczny
|
||
Patrick Piche
dyrektor techniczny
|
||
Youngil Pyo
dyrektor techniczny
|
||
Jabbar Raisani
dyrektor techniczny
|
||
Stan Seo
dyrektor techniczny
|
||
Merle Sharp
dyrektor techniczny
|
||
Danny Albano
efekty cyfrowe
|
||
Benoit Blouin
efekty cyfrowe
|
||
Rodney Brunet
efekty cyfrowe
|
||
Chris Evans
efekty cyfrowe
|
||
Victor Grant
efekty cyfrowe
|
||
Grzegorz Jonkajtys
efekty cyfrowe
|
||
Frederic St-Arnaud
efekty cyfrowe
|
||
Trevor Tuttle
efekty cyfrowe
|
||
Toader Alex
efekty wizualne
|
||
YouJin Choung
efekty wizualne
|
||
Alex Friderici
efekty wizualne
|
||
Manuel H. Guizar
efekty wizualne
|
||
Sandra Warren
efekty wizualne
|
||
Pastor Alvarado III
efekty wizualne (asystent)
|
||
Rig Valentin
efekty wizualne (asystent)
|
||
Keefe Boerner
koordynator efektów wizualnych
|
||
Anouk Deveault-Moreau
koordynator efektów wizualnych
|
||
Leslie Lerman
koordynator efektów wizualnych
|
||
Phillip Moses
koordynator efektów wizualnych
|
||
Kurt Volk
koordynator efektów wizualnych
|
||
Nicholas Hasson
montaż efektów wizualnych
|
||
Ethan Maniquis
montaż efektów wizualnych
|
4,0
|
|
Thierry Delattre
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Ken Jones
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Daniel Leduc
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Stuart T. Maschwitz
nadzorca efektów wizualnych
|
||
John F.K. Parenteau
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Robert Rodriguez
nadzorca efektów wizualnych
|
7,5
|
|
Yanick Wilisky
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Jance Allen
nadzorca komponowania
|
||
Jeff Goldman
nadzorca komponowania
|
||
Gregory Oehler
nadzorca komponowania
|
||
Velvy Appleton
producent efektów wizualnych
|
||
Kim Boyle
producent efektów wizualnych
|
||
Vicki Galloway-Weimer
producent efektów wizualnych
|
||
Pete Herzog
producent efektów wizualnych
|
||
Brian McNulty
producent efektów wizualnych
|
||
Pierre Raymond
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Luke O'Byrne
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Shadi Almassizadeh
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Steve Arguello
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Romain Bayle
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Michaël Bentitou
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Mathieu Boucher
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Danny Braet
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Robert W. Crain
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Mike Fischer
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
John Ford Jr.
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Xavier Fourmond
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Yanick Gaudreau
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jonathan Harman
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Lyoung Hui Kim
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Franck Lambertz
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Steven Lloyd
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Steve Pelchat
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Alex Prichard
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Ralph Procida
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Xavier Bourque
zecer
|
||
Wayne Brinton
zecer
|
||
Mark Christiansen
zecer
|
||
Nathalie Girard
zecer
|
||
Gael Hollard
zecer
|
||
Luc Julien
zecer
|
||
Jean Lapointe
zecer
|
||
Francois Leduc
zecer
|
||
Christian Morin
zecer
|
||
Shelly Morrow
zecer
|
||
C. Ryan Nash
zecer
|
||
Joe Raasch
zecer
|
||
Donald P. Sattler
zecer
|
||
Eric Schaechter
zecer
|
||
Joel Skeete
zecer
|
||
Sean Stranks
zecer
|
||
Steve Wright
zecer
|
||
Rico Torres
fotosista
|
||
Jimmy Lindsey
operator kamery
|
||
Mike Terpstra
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andy Cockrum
efekty wizualne (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kristi Valk
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Corey Turner
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joseph Vasquez
operator kamery (asystent)
|
||
Sebastian Vega
operator kamery (asystent)
|
Pozostałe
Proszę czekać…