Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
John Waters |
5,0
|
|
Betsy C. Schrott
(asystent)
|
||
Jeffrey Wetzel
(asystent)
|
||
Mary Ellen Woods
(asystent)
|
||
F. Cameron MacRae
(asystent-stażysta)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
John Waters |
5,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Jim Abrahams
producent wykonawczy
|
||
Brian Grazer
producent wykonawczy
|
||
Rachel Talalay | ||
Aktorzy | Ocena | |
Johnny Depp
Wade "Beksa" Walker
|
8,1
|
|
Amy Locane
Allison Vernon-Williams
|
||
Susan Tyrrell
Ramona Rickettes
|
||
Polly Bergen
Pani Vernon-Williams, babcia Allison
|
||
Iggy Pop
Wujek Belvedere Rickettes
|
7,2
|
|
Ricki Lake
Pepper Walker
|
||
Traci Lords
Wanda Woodward
|
2,0
|
|
Darren E. Burrows
Milton Hackett
|
||
Willem Dafoe
Wredny strażnik szkoły dla chłopców
|
8,0
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Dave Insley | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Patrick Williams | ||
Kostiumy | Ocena | |
Van Smith | ||
Montaż | Ocena | |
Janice Hampton |
7,0
|
|
Gary Burritt
(montażysta negatywu)
|
||
Anny Lowery Meza
(asystent)
|
||
Paul Parsons
(asystent)
|
||
Stuart Sperling
(asystent)
|
||
Josie Wechsler
(praktykant)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Scenografia | Ocena | |
Delores Delux | ||
Virginia Nichols | ||
Chester Overlock III | ||
Dźwięk | Ocena | |
Bobbi Banks
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Richard Beggs
mikser ponownego nagrania
|
||
Joel Berkovitz
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Noah Blough
montaż postsynchronu
|
||
Russell Brower
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Midge Costin
montaż dialogów
|
||
Samuel C. Crutcher
montaż dialogów
|
||
Lily Diamond
montaż imitacji
|
||
Teresa García
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Gary Gegan
mikser postsynchronu
|
||
Victor Grodecki
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Paul Grupp
technik dźwięku (dodatkowy)
|
||
Julie Hall
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Chris Jargo
montaż postsynchronu
|
||
David Kahne
technik dźwięku (dodatkowy)
|
||
Stanley Kastner
mikser ponownego nagrania
|
||
Jonathan Klein
montaż imitacji
|
||
Lance Laurienzo
montaż dźwięku (asystent)
|
||
David Leonard
technik dźwięku (dodatkowy)
|
||
Mark Linett
technik dźwięku (dodatkowy)
|
||
Mark 'Frito' Long
operator dźwięku
|
||
Richard U.S. McIntosh
technik dźwięku (dodatkowy)
|
||
Patrick O'Sullivan
montaż dialogów
|
||
Craig M. Otte
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Craig Porteilis
technik dźwięku (dodatkowy)
|
||
Travis Powers
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Brian Risner
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Duane F. Seykora
technik dźwięku (dodatkowy)
|
||
Lisa Shaw Phillips
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Greg Steele
mikser ponownego nagrania
|
||
Randy Thom
mikser ponownego nagrania
|
||
Lee Tinkham
operator postsynchronu
|
||
Kathy Nelson
nadzorca muzyki
|
||
Becky Mancuso-Winding
nadzorca muzyki
|
||
Timothy R. Sexton
nadzorca muzyki
|
||
Christopher Kennedy
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
G.A. Aguilar
kaskader
|
||
Bill Anagnos
kaskader
|
||
Rick Barker
kaskader
|
||
Dana Bertolette
kaskader
|
||
Dan Bradley
kaskader
|
6,0
|
|
Peter Bucossi
kaskader
|
||
Lisa Cain
kaskader
|
||
Scott Alan Cook
kaskader
|
||
Norman Douglass
kaskader
|
||
Jeff Habberstad
kaskader
|
6,0
|
|
Don Hewitt
kaskader
|
||
Jery Hewitt
koordynator kaskaderów
|
||
Jennifer Huggins
kaskader
|
||
Brett A. Jones
kaskader
|
||
Sean Kelly
kaskader
|
||
Janet Lee Orcutt
kaskader
|
||
Candice Orsini
kaskader
|
||
Janet Paparazzo
kaskader
|
||
Lori Petitti
kaskader
|
||
Denney Pierce
kaskader
|
||
Erik Rondell
kaskader
|
||
Harold T. Wright Jr.
kaskader
|
||
Brad Baker
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…