Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Hugh Wilson | ||
Henry Bronchtein
(asystent)
|
||
Michael DeCasper
(asystent)
|
||
Michele 'Shelley' Ziegler
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
PJ Torokvei | ||
Hugh Wilson | ||
Producenci | Ocena | |
Nancy Graham Tanen
producent
|
||
Ned Tanen
producent
|
||
Jonathan Filley
współproducent
|
||
Jonathan Filley
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Nicolas Cage
Doug Chesnic
|
7,5
|
|
Shirley MacLaine
Tess Carlisle
|
7,6
|
|
Austin Pendleton
Earl Fowler
|
6,0
|
|
Edward Albert
Barry Carlisle
|
||
James Rebhorn
Howard Schaeffer
|
7,5
|
|
Richard Griffiths
Frederick
|
||
John Roselius
Tom Bahlor
|
||
David Graf
Lee Danielson
|
||
Don Yesso
Ralph Buoncristiani
|
||
James Lally
Joe Spector
|
||
Brant von Hoffman
Bob Hutcherson
|
||
Harry Lennix
Kenny Young
|
6,9
|
|
Susan Blommaert
Kimberly Cannon
|
7,0
|
|
Dale Dye
Charles Ivy
|
||
James Handy
Neal Carlo
|
||
Stephen S. Chen
Jimmy
|
||
Katie O'Hare
Barbara
|
||
Mark Conway
Caleb Harrison
|
||
David L. King
Derrick Hastings
|
||
Jane Beard
Porywacz
|
||
Michael Gabel
Porywacz
|
||
Kelly Williams
Pan Porter
|
||
Beverly Brigham
Łowczyni autografów
|
||
Teman Treadway
Agent FBI
|
||
Kyle Duvall
Agent FBI
|
||
Andrew C. Boothby
Agent FBI
|
||
Sharief Paris
Agent FBI
|
||
Gary Glaesser
Agent FBI
|
||
Brian Deenihan
Tajny agent
|
||
Julie Kurzava
Śpiewak operowy
|
||
Michael Consoli
Śpiewak operowy
|
||
Hugh Wilson
Prezydent (głos)
|
||
Brenna McDonough
Lekarka
|
||
John Leonard Thompson
Młody lekarz
|
||
Gerald F. Gough
Kierownik sklepu
|
||
George Gomes
James Carlisle
|
||
Bob Child
Asystent Schaeffera
|
||
John Louis Fischer
Członek załogi statku
|
||
Diana Sowle
Fryzjerka
|
||
Maggie Linton
Sekretarka Carlosa
|
||
Jim Hild
Lekarz w śmigłowcu
|
||
Will Bellais
Majordomus
|
||
Matilde Valera
Yvonne Hernandez
|
||
Marie McKenzie
Pielęgniarka
|
||
Al Cerullo
Pilot helikoptera
|
||
Michael Echols
Dyżurny
|
||
Michael Ahl
Biznesmen (niewymieniony w czołówce)
|
||
James A. Howard
Klient (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Norris
Agent FBI (niewymieniony w czołówce)
|
||
Carolyn Rawleigh
Klientka restauracji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Noble Willingham
Janson, szeryf (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Robert Ivener
(główna pomoc techniczna)
|
||
Rhett Bloomquist
(pomoc techniczna)
|
||
Brian J. Reynolds | ||
Rodney French
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eric Martin
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rick Strodel
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Michael Convertino | ||
Kostiumy | Ocena | |
Ann Roth | ||
Sue Gandy | ||
Kate Edwards | ||
Donna Maloney
(nadzorca kostiumów)
|
||
Benjamin Wilson
(nadzorca kostiumów)
|
||
Deb Dalton
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Montaż | Ocena | |
Sidney Levin | ||
Nancy Frazen
(asystent)
|
||
Rick Sparr
(asystent)
|
||
Gabriel Wrye
(asystent)
|
||
Joseph Jett Sally
(praktykant)
|
7,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Allen Weisinger
główny charakteryzator
|
||
Selena Evans-Miller
charakteryzator
|
||
Vera Mitchell
główny stylista
|
||
Colleen Callaghan
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Peter S. Larkin
scenograf
|
||
Charley Beal
dyrektor artystyczny
|
||
Leslie E. Rollins
dekorator wnętrz
|
||
Nadia Saah
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Thomas H.E. Scruggs
rekwizytor
|
||
Jay Klein
główny konstruktor dekoracji
|
||
Michael Davis
koordynator konstrukcji
|
||
David Beach
główny architekt
|
||
Ray Mercer Jr.
główny rekwizytor
|
||
Arthur Shippee
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Joseph Timothy Conway
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Paul Bowman
rekwizytor
|
||
Elizabeth Weber
rekwizytor
|
||
Joan Winters
projektant graficzny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Silvija L. Moess
malarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mick Rossman
malarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Sabo
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard Salinas
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Randy G. Herbert
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Randle Akerson
montaż dźwięku
|
||
James Ashwill
mikser imitacji
|
||
Harry Cheney
montaż dźwięku
|
||
Virginia Cook-McGowan
montaż dźwięku
|
||
Carlos Delarios
mikser ponownego nagrania
|
||
Jack Dronsky
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Nerses Gezalyan
operator imitacji
|
||
Gary A. Hecker
imitator dźwięku
|
||
Bruce Lacey
montaż dźwięku
|
||
Catt LeBaigue
montaż dźwięku
|
||
Mark L. Mangino
montaż dźwięku
|
||
Dan O'Connell
imitator dźwięku
|
||
James Sabat
mikser
|
||
Louis Sabat
mikrofoniarz
|
||
Victoria Rose Sampson
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
B. Tennyson Sebastian II
mikser ponownego nagrania
|
||
Gregory H. Watkins
mikser ponownego nagrania
|
||
Christopher S. Aud
montaż dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Clayton Collins
montaż dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Fred Peck III
operator imitacji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Randy Singer
mikser imitacji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steven Ticknor
montaż dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Connie Brink
efekty specjalne
|
||
Douglas Retzler
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Jery Hewitt
koordynator kaskaderów
|
||
Don Hewitt
kaskader
|
||
Jery Hewitt
kaskader
|
||
Chuck Jeffreys
kaskader
|
||
Sean Kelly
kaskader
|
||
Gregg Smrz
kaskader
|
||
Aleta Chappelle
dobór obsady
|
||
Frank Foster
projekt czołówki
|
||
Kerry Hayes
fotosista
|
||
Mary Ann Kellogg
choreograf
|
||
Erich Roland
operator kamery
|
||
William Coleman
operator kamery (dodatkowy)
|
||
Gary Muller
operator kamery (asystent)
|
||
Edwin Effrein
operator kamery (asystent)
|
||
Richard C. Kratina
operator kamery (asystent)
|
||
Lauren Loughlin
operator kamery (asystent)
|
||
Ralph Brandofino
operator kamery (asystent) (dodatkowy)
|
||
Thomas Loizeaux
operator kamery (niewymieniony w czołówce)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…