Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Dean Bennett | ||
Alex Burnett
(asystent)
|
||
Ehud Ellman
(asystent)
|
||
Cory Faulkner
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Walter Gretzky
(książka "Walter Grezsky: On Family, Hockey and Healing")
|
||
Carole Hay | ||
Producenci | Ocena | |
Carolynne Bell
producent
|
||
Jordy Randall
producent
|
||
Dianne King
producent (asystent)
|
||
Claire Freeland
współproducent
|
||
Glen Gretzky
współproducent
|
||
Carole Hay
współproducent
|
||
Doug Steeden
kierownik produkcji
|
||
Susan Cavan
producent wykonawczy
|
||
Tom Cox
producent wykonawczy
|
||
Claire Freeland
nadzorca postprodukcji
|
||
Laurette Bourassa
koordynator produkcji
|
||
Michelle Gougeon
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Tom McCamus
Walter "Wally" Gretzky
|
||
Victoria Snow
Phyllis Gretzky
|
||
Tara Spencer-Nairn
Kim Gretzky
|
||
Matthew Edison
Ian Kohler
|
||
Kris Holden-Ried
Wayne Gretzky
|
7,0
|
|
Robert Bockstael
Butch
|
||
David Brown
Eddie Ramer
|
||
Shaun Johnston
Rob Coyne
|
||
Mark Krysko
Keith Gretzky
|
||
Darren Bachynski
Glen Gretzky
|
||
Carey Feehan
Brent Gretzky
|
||
Gill Hawkins
Młody Wayne Gretzky
|
||
Jessica Renman
Kim Gretzky (lat 10)
|
||
Lessia Petriv
Mary Gretzky
|
||
Brian Paul
Dr DeVilliers
|
||
Reese Schoeppe
Brendan
|
||
Llyn Stuart
Ojciec Brendana
|
||
Karen Gartner
Matka nękająca kłopotliwymi pytaniami
|
||
Rick Ash
Ojciec / Początkujący trener
|
||
Brendan Meyer
Bramkarz
|
||
Kade Phillips
Płaczący chłopiec
|
||
Coralie Cairns
Chedole Doctor
|
||
Nathaniel Arcand
Sanitariusz
|
||
Renee Christianson
Pielęgniarka ICU
|
||
Diana Frechette
Pielęgniarka ICU
|
||
Mitch Liddell
Główny arbiter
|
||
Don Cherry
On sam (zdjęcia archiwalne) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ron MacLean
On sam (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Roger Vernon
(kierownik zdjęć)
|
||
Doug Hallett
(pomoc techniczna)
|
||
Dave Oudshoorn
(pomoc techniczna)
|
||
Ostap Toroshenko
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Christopher Dedrick | ||
Kostiumy | Ocena | |
Jennifer Haffenden | ||
Lynnette Kuchera
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Ralph Brunjes | ||
Stephen Roque
(asystent)
|
||
Paul Deakin
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
7,0
|
|
Gary Fluxgold | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Prudence Olenik
główny charakteryzator
|
||
Linda Bourgon
główny stylista
|
||
Rosemarie Diekmann
fryzjer (asystent)
|
||
Noreen Jani
charakteryzator (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
John Blackie
scenograf
|
||
Myron Hyrak
dyrektor artystyczny
|
||
Jim Murray
dekorator wnętrz
|
||
Dan Beggs
rekwizytor
|
||
Cathy Cooper
stolarz
|
||
Shelly Goldsack
rekwizytor (asystent)
|
||
Amanda Griffiths
malarz
|
||
Wayne Jeannotte
stolarz
|
||
Avery King
rekwizytor
|
||
Bruce MacPherson
stolarz
|
||
Mateusz Odrobny
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Shanna Orgovan
rekwizytor (asystent)
|
||
Marty Shostak
główny architekt
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Matt Ahrens
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Garrell Clark
mikser
|
||
Paul Germann
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Steve Hammond
imitator dźwięku
|
||
Ronayne Higginson
montaż dialogów
|
||
Garrett Kerr
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Martin Lee
mikser ponownego nagrania
|
||
Geo Major
mikrofoniarz
|
||
David McCallum
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Lou Solakofski
mikser ponownego nagrania
|
||
Randy Wilson
mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Geoff Bacchus
koordynator efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Robin D. Cook
dobór obsady
|
||
Rhonda Fisekci
dobór obsady
|
||
Paul Deakin
efekty wizualne
|
7,0
|
|
James Clare
operator kamery (asystent)
|
||
Brett Manyluk
operator kamery (asystent)
|
||
Damon Moreau
operator steadicam
|
||
Damon Moreau
operator kamery
|
||
Dan Power
fotosista
|
||
Martin Wilde
oświetlenie
|
||
Shannon Ball
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Kris Rurka
dodatkowy dobór obsady
|
||
Lisa Baylin
dobór obsady (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sara Kay
dodatkowy dobór obsady (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brian Copping
dubler
|
||
Tony Desmond
księgowy produkcji
|
||
Jan Gillan
księgowy produkcji (asystent)
|
||
Paul Jennison
księgowy
|
||
Adam Swica
projekt czołówki
|
5,0
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…