Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Norman Jewison |
8,0
|
|
L. Andrew Stone
(asystent)
|
||
Win Phelps
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Sylvester Stallone |
7,8
|
|
Joe Eszterhas
(również) (historia)
|
||
Producenci | Ocena | |
Norman Jewison
producent
|
8,0
|
|
Larry DeWaay
kierownik produkcji
|
||
Joan Arnold
koordynator produkcji
|
||
Gene Corman
producent wykonawczy
|
||
Patrick J. Palmer
współproducent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Sylvester Stallone
Johnny Kovak
|
7,8
|
|
Rod Steiger
Sen. Madison
|
||
Peter Boyle
Max Graham
|
7,1
|
|
Melinda Dillon
Anna Zarinkas
|
||
David Huffman
Abe Belkin
|
||
Kevin Conway
Vince Doyle
|
||
Tony Lo Bianco
Babe Milano
|
||
Cassie Yates
Molly
|
||
Peter Donat
Arthur St. Clair
|
||
John Lehne
Pan Gant
|
||
Henry Wilcoxon
Win Talbot
|
||
Richard Herd
Mike Monahan
|
6,0
|
|
Tony Mockus Jr.
Tom Higgins
|
||
Ken Kercheval
Bernie Marr
|
||
Elena Karam
Pani Zerinkas
|
||
Joe Tornatore
Anioł
|
||
James Karen
Andrews
|
7,0
|
|
Stuart Gillard
Phil Talbot
|
6,0
|
|
Brian Dennehy
Frank Vasko
|
7,4
|
|
Sam Chew Jr.
Peter Jacobs
|
||
Robert Lipton
Dave Roberts
|
||
John Bleifer
Mishka
|
||
Frank McRae
Lincoln Dombrowsky
|
6,0
|
|
Rozsika Halmos
Pani Kovak
|
||
Earl Montgomery
Russell Langley
|
||
Harry Basch
Prezenter sieci
|
||
Nada Rowand
Pani Vasko
|
||
Chuck Gradi
"Jugs" Jugovich
|
||
Alphonse Skerl
Ksiądz
|
||
Reid Cruickshanks
McGuinn
|
||
Sidney Clute
Negocjator firmy
|
||
M. Patrick Hughes
Jocko
|
||
Bill Zuckert
Bob, pełnomocnik
|
||
Martin Braddock
Negocjator adwokat
|
||
Barry Atwater
Adwokat Milano
|
||
Sandy Ward
Facet
|
||
Andy Romano
Facet
|
||
Frank Whiteman
Strzelec
|
||
Hugo Bolba
Zigi
|
||
Ron Delagardelle
Samuels
|
||
Robert Courtleigh
Kongresmen
|
||
Judson Pratt
Adwokat Kovaka
|
||
David Greene
Senator
|
||
Jimmy Murphy
Reporter telewizyjny
|
||
René Le Vant
Reporter z prasy
|
||
Tony Mendia
Michael Kovak
|
||
Anthony Kiedis
Kevin Kovak
|
||
Deonne Fator
Córka Vasko
|
||
Richard Dioguardi
Facet
|
||
Tony Crupi
Strzelec
|
||
Herman Poppe
Strzelec
|
||
Frank Bongiorno
Włoskii kelner
|
||
Antonio Canino
Kierownik sali w restauracji
|
||
Michael Twaine
Agent FBI
|
||
Walt Davis
Agent FBI
|
||
Sam Woods
Pełnomocnik
|
||
James Jeter
Mike Quinn
|
||
Jack Slate
Bob Wilson
|
||
George Barrow
Kierowca ciężarówki
|
||
Norman Rice
Kierowca ciężarówki
|
||
Ed Call
Kierowca ciężarówki
|
||
Russell Shannon
Człowiek Abe'a
|
||
Fil Formicola
Asystent faceta
|
||
Brass Adams
Adwokat
|
||
Eric Carlson
Pracownik
|
||
John R. Setard
Pracownik
|
||
John Bisenius
Policjant patrolujący z radiem
|
||
Vincent Williams
Kierownik fabryki rękawic
|
||
Joseph W. Schuver
Pracownik stacji benzynowej
|
||
Carl Vander Meulen
Kapitan policji
|
||
Charles McCarthy
Akordeonista
|
||
Ethel Kohler
Żona akordeonisty
|
||
Bill Bicksler
Klient baru (niewymieniony w czołówce)
|
||
Luther Fear
Lider lokalnego związku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
László Kovács | ||
Leonard Lookabaugh
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Bill Conti | ||
Kostiumy | Ocena | |
Anthea Sylbert | ||
Thalia Phillips | ||
G. Tony Scarano | ||
Montaż | Ocena | |
Graeme Clifford | ||
Terry Busby
(asystent)
|
||
Brian Mann
(asystent)
|
||
David A. Simmons
(asystent)
|
||
Chris Blunden
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Michael Germain
charakteryzator
|
||
Michael Westmore
charakteryzator
|
||
Jean Burt Reilly
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Richard Macdonald
scenograf
|
7,0
|
|
Angelo P. Graham
dyrektor artystyczny
|
8,0
|
|
George R. Nelson
dekorator wnętrz
|
||
Sam Gordon
główny rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Kenneth Schwarz
mikrofoniarz
|
||
Gordon K. McCallum
mikser dubbingu
|
||
Nicolas Le Messurier
mikser ponownego nagrania
|
||
Peter Horrocks
montaż dubbingu
|
||
Les Wiggins
montaż dubbingu
|
||
Joe Tuley
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
John Burke
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Max Kleven
koordynator kaskaderów
|
||
Jimmy Casino
kaskader
|
||
Bennie E. Dobbins
kaskader
|
||
Dick Durock
kaskader
|
||
Hill Farnsworth
kaskader
|
||
Jerry Gatlin
kaskader
|
||
Orwin C. Harvey
kaskader
|
||
Loren Janes
kaskader
|
||
Walt La Rue
kaskader
|
||
Dar Robinson
kaskader
|
||
Bill Shannon
kaskader
|
||
Bob Terhune
kaskader
|
||
Greg Walker
kaskader
|
||
Rock A. Walker
kaskader
|
||
Jack Williams
kaskader
|
||
Henry Wills
kaskader
|
||
Jerry Wills
kaskader
|
||
Fred Carson
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nick Dimitri
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chuck Hicks
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jane Feinberg
dobór obsady
|
||
Mike Fenton
dobór obsady
|
||
Tom Carnahan
dodatkowy dobór obsady
|
||
Carolyn Doty
dodatkowy dobór obsady
|
||
Dan Perri
projekt czołówki
|
||
Morgan Renard
fotosista
|
||
Stephen Wever
fotosista
|
||
Romeo De Santis Jr.
mistrz oświetlenia
|
||
Robert M. Stevens
operator kamery
|
||
Richmond L. Aguilar
oświetlenie
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…