Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Ben Bolt | ||
Harold Becker
(niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Scenariusz | Ocena | |
Clark Howard
(powieść)
|
||
Robert Roy Pool |
9,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Gene Kraft
producent wykonawczy
|
||
Martin Ransohoff
producent
|
||
Don Carmody
współproducent
|
||
Jon Turtle
współproducent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Matt Dillon
J.C. Cullen
|
6,9
|
|
Diane Lane
Lorry Dane
|
7,8
|
|
Tommy Lee Jones
George Cole
|
8,1
|
|
Bruce Dern
Pan Edwards
|
7,0
|
|
Lee Grant
Ferguson Edwards
|
||
Tom Skerritt
Phil Carpenter
|
7,1
|
|
Suzy Amis
Aggie Donaldson
|
6,5
|
|
David Marshall Grant
Sonny Binkley
|
||
Don Francks
Carl Hooker
|
9,0
|
|
Del Close
Deacon Daniels
|
||
Meg Hogarth
Dorothy Cullen
|
||
Cherry Jones
Ginger McDonald
|
6,5
|
|
Mark Danton
Prager
|
||
David James Elliott
Świetny facet
|
||
Steve Yorke
Pracownik warsztatu
|
||
Chris Owens
Pracownik warsztatu
|
||
Sean McCann
Roy McMullin
|
||
Kevin Fox
Syn szefa
|
||
Marc Strange
Madigan
|
||
Don Lake
Naiwniak Fuqua
|
6,0
|
|
Angelo Rizacos
Harold
|
||
Chris Benson
Strzelec
|
||
Gary Farmer
Książę
|
||
Diego Matamoros
Sid
|
||
Sarah Polley
Christy Donaldson
|
7,1
|
|
Kirsten Bishop
Adele
|
7,0
|
|
Kenneth McGregor
Barman
|
||
Viki Matthews
Tancerka w klubie Gem
|
||
Cherie McGroarty
Tancerka w klubie Gem
|
||
Sandy Czapiewski
Tancerka w klubie Gem
|
||
Marie Siebert
Tancerka w klubie Gem
|
||
Julie Conte
Tancerka w klubie Gem
|
||
A.C. Peterson
Portier
|
6,0
|
|
Sam Malkin
Bernstein
|
||
Robert Morelli
Mężczyzna z baczkami
|
||
Layne Coleman
Murphy
|
||
Lolita Davidovich
Striptizerka
|
||
William Colgate
Hazardzista w klubie Gem
|
||
William Forrest MacDonald
Hazardzista w klubie Gem
|
||
Len Doncheff
Hazardzista w klubie Gem
|
||
Michael Caruana
Hazardzista w klubie Gem
|
||
Richard Comar
Hazardzista w klubie Gem
|
6,0
|
|
Lubomir Mykytiuk
Hazardzista w klubie Gem
|
||
Robert Ramsay Collins
Hazardzista w klubie Gem
|
||
Errol Slue
Przyjacielki mężczyzna
|
||
Gerry Pearson
Pastor baptystów
|
||
Hugo Dann
Elmo
|
||
John Evans
Marvin Brown
|
||
J. Winston Carroll
Detektyw
|
||
Diane Gordon
Pani Rogers
|
||
Robert Mavor
Hazardzista (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Ralf D. Bode | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Michael Melvoin | ||
Kostiumy | Ocena | |
Wendy Partridge |
7,0
|
|
Montaż | Ocena | |
Stuart H. Pappé | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Katherine Southern
charakteryzator
|
||
Tim Mogg
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
David R. Beecroft
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Bill Kenney
scenograf
|
8,0
|
|
Dan Yarhi
dyrektor artystyczny
|
8,0
|
|
Mark S. Freeborn
dekorator wnętrz
|
9,0
|
|
Rose Marie McSherry
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Anke Bakker
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Ross Carter
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Alison Clark
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Alison Fisher
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Alison Grace
montaż dialogów
|
||
Rick Kline
mikser ponownego nagrania
|
||
Sharon Lackie
nadzorujący montaż dźwięku (Kanada)
|
||
Gregg Landaker
mikser ponownego nagrania
|
||
Owen Langevin
mikser
|
||
Andy Malcolm
imitator dźwięku
|
||
Randy Milligan
mikrofoniarz
|
||
Kevin O'Connell
mikser ponownego nagrania
|
||
Michael O'Farrell
nadzorujący montaż dźwięku (Kanada)
|
||
Norman B. Schwartz
montaż dialogów
|
||
James Simcik
montaż postsynchronu
|
||
Peter Thillaye
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Bill Voigtlander
montaż postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…