Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jim Sheridan |
7,0
|
|
Kevan Barker
(asystent)
|
||
David Byrne
(asystent)
|
||
Michael Rowland
(asystent)
|
||
Brendan Geraghty
(asystent-stażysta)
|
||
Niamh Ni Ghrainne
(asystent-stażysta)
|
||
John McDonald
(asystent-stażysta)
|
||
Nye Heron
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Shane Connaughton |
8,0
|
|
Jim Sheridan |
7,0
|
|
Christy Brown
(książka)
|
10
|
|
Producenci | Ocena | |
Noel Pearson
producent
|
||
Paul M. Heller
producent wykonawczy
|
||
Steve Morrison
producent wykonawczy
|
||
Arthur Lappin
kierownik produkcji
|
||
Mary Alleguen
kierownik produkcji
|
||
Stephen Bradley
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Daniel Day-Lewis
Christy Brown
|
7,9
|
|
Brenda Fricker
Pani Brown
|
||
Alison Whelan
Sheila
|
||
Kirsten Sheridan
Sharon
|
3,0
|
|
Declan Croghan
Tom
|
||
Eanna MacLiam
Benny
|
||
Marie Conmee
Sadie
|
||
Cyril Cusack
Lord Castlewelland
|
||
Phelim Drew
Brian
|
||
Ruth McCabe
Mary
|
||
Fiona Shaw
Dr Eileen Cole
|
||
Ray McAnally
Pan Brown
|
7,0
|
|
Pat Laffan
Barman
|
6,0
|
|
Derry Power
Klient w barze
|
||
Hugh O'Conor
Młody Christy Brown
|
7,0
|
|
Darren McHugh
Młody Benny
|
||
Owen Sharp
Młody Tom
|
||
Eileen Colgan
Nan
|
||
Keith O'Conor
Młody Brian
|
||
Tom Hickey
Ksiądz
|
||
Julie Hale
Rachel
|
||
Jacinta Whyte
Sally
|
||
Sarah Cronin
Dziewczyna
|
||
Jean Doyle
Kobieta z wózkiem dziecięcym
|
||
Britta Smith
Pielęgniarka
|
||
Adrian Dunbar
Peter
|
||
Lucy Vigne Welsh
Petra
|
||
Daniel Reardon
Tony
|
||
Conor Lambert
Lalkarz przedstawienia kukiełkowego "Punch & Judy"
|
||
Martin Dunne
Kelner
|
||
Charlie Roberts
Żałobnik
|
||
Jer O'Leary
Żałobnik
|
||
Mil Fleming
Żałobnik
|
||
Simon Kelly
Liam
|
||
Eileen Kohlmann
Muzyk - Skrzypce
|
||
Margaret Lyons
Muzyk - Pianino
|
||
Patricia Higgins
Muzyk - Altówka
|
||
Hilery O'Donovan
Muzyk - Wiolonczela
|
||
Denis O'Leary
Dziecko
|
||
Lesley Ann Long
Dziecko
|
||
Caromy Corcoran
Dziecko
|
||
Cathy Corcoran
Dziecko
|
||
Lisa Jane Rowland
Dziecko
|
||
Aisling Murnane
Dziecko
|
||
Audrey Diffley
Dziecko
|
||
Oba Seagrave
Dziecko
|
||
Colm Rowland
Dziecko
|
||
Owen Sullivan
Dziecko
|
||
Dean Clifford
Dziecko
|
||
Sean Rowland
Dziecko
|
||
Barry Keane
Dziecko
|
||
Wayne Kearney
Dziecko
|
||
John Mark Knight
Dziecko
|
||
Deborah Pierce
Dziecko
|
||
Barry Lord
Dziecko
|
||
Tess Sheridan
Dziecko
|
||
Fiacra Sheridan
Dziecko
|
||
Eoghan O'Sullivan
Dziecko
|
||
Kerry Ellen Lawlor
Dziecko
|
||
Emily Hodge Barker
Dziecko
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Jack Conroy
(kierownik zdjęć)
|
||
John Murphy
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Elmer Bernstein | ||
Kostiumy | Ocena | |
Joan Bergin | ||
Ann Stokes
(garderoba) (asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
J. Patrick Duffner |
7,0
|
|
Jeanne Hurley
(asystent)
|
||
Adrienne Ross
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Elmer Bernstein
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Ken Jennings
charakteryzator
|
||
Anne Dunne
fryzjer
|
||
Eileen Doyle
fryzjer (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Austen Spriggs
scenograf
|
7,0
|
|
Mark Geraghty
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Shirley Lynch
dekorator wnętrz
|
||
Eamonn O'Higgins
główny rekwizytor
|
||
Russ Bailey
główny architekt
|
||
Christy McGinn
scenopis obrazkowy
|
||
Paddy Dunne
malarz
|
||
Paul Fleming
malarz
|
||
Dave Rath
malarz
|
||
Eddie Cunningham
stolarz
|
||
Phil Searls
stolarz
|
||
Dave Whelan
stolarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Ron Davis
montaż dźwięku
|
||
Michael Kelliher
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Kieran Horgan
mikser
|
||
Mike Dowson
mikser dubbingu
|
||
Brian Saunders
mikser dubbingu
|
||
Paul Delaney
mikrofoniarz
|
||
Kathy Durning
montaż muzyki
|
||
Paul Delany
mikrofoniarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Gerry Johnston
koordynator efektów specjalnych
|
||
Michael Kearns
efekty specjalne (asystent)
|
||
Gay O'Reilly
efekty specjalne (asystent)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Peter Brayham
koordynator kaskaderów
|
||
Patrick Condren
kaskader
|
||
Steve Dent
kaskader
|
8,0
|
|
Dave Holland
kaskader
|
||
Jazzer Jeyes
kaskader
|
||
Paul Kelly
kaskader
|
||
Terence Plummer
kaskader
|
||
Michael Rowland
kaskader
|
||
Alan Walsh
kaskader
|
||
Nuala Moiselle
dobór obsady
|
||
Des Whelan
operator kamery
|
||
Alan Butler
prowadzący ostrość
|
||
Jim Farrell
mistrz oświetlenia
|
||
Louis Conroy
oświetlenie
|
||
Jonathan Hession
fotosista
|
||
Noel Cullen
elektryk
|
||
Mick Kearney
elektryk
|
||
John Moore
księgowy produkcji
|
||
Kevin Moriarty
księgowy produkcji
|
||
Donal Geraghty
księgowy (asystent)
|
||
Brendan Foreman
projekt czołówki
|
||
Maura Dillon
dubler
|
||
Donal Fortune
dubler
|
||
John Markey
dubler
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…