Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Lana Wachowski |
6,5
|
|
Lilly Wachowski |
7,2
|
|
David R. Ellis
(reżyser drugiej ekipy) (USA)
|
||
Kimble Rendall
(reżyser drugiej ekipy) (Australia)
|
6,0
|
|
Bruce Hunt
(reżyser drugiej ekipy) (Australia)
|
||
James McTeigue
(asystent)
|
9,0
|
|
Betty Fotofili
(asystent)
|
||
Claire Richardson
(asystent)
|
||
Eddie Thorne
(asystent)
|
||
Hamish Roxburgh
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Drew Bailey
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Michael Green
(asystent) (druga ekipa) (USA)
|
||
Kent Genzlinger
(asystent) (druga ekipa) (USA)
|
||
Dave Halls
(asystent) (druga ekipa) (USA)
|
||
John M. Morse
(asystent) (druga ekipa) (USA)
|
||
Sean Hobin
(asystent) (dodatkowy) (USA)
|
||
Kevin McNamara
(asystent) (dodatkowy) (USA)
|
||
Jesse Yoshimura
(asystent) (dodatkowy) (USA)
|
6,0
|
|
Deborah Antoniou
(asystent) (Australia)
|
||
Paul Sullivan
(asystent) (Australia)
|
||
Samantha McGrady
(asystent) (Australia)
|
||
Toby Pease
(asystent) (druga ekipa) (Australia)
|
||
Naomi Enfield
(asystent) (druga ekipa) (Australia)
|
||
Giovanni Pacialeo
(asystent) (druga ekipa) (Australia)
|
||
Charles Rotherham
(asystent) (druga ekipa) (Australia)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Lilly Wachowski
(również) (postacie)
|
7,2
|
|
Lana Wachowski
(również) (postacie)
|
6,5
|
|
Susan Bambara
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Victoria Sullivan
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Oksana Sokol
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Denise Karey
(nadzorca ciągłości scenariusza) (druga ekipa)
|
||
Heather McCann
(nadzorca ciągłości scenariusza) (USA)
|
||
Carol DePasquale
(nadzorca ciągłości scenariusza) (San Francisco)
|
||
Lou Grant
(nadzorca ciągłości scenariusza) (druga ekipa) (Australia)
|
||
Producenci | Ocena | |
Joel Silver
producent
|
||
Bruce Berman
producent wykonawczy
|
||
Grant Hill
producent wykonawczy
|
||
Andrew Mason
producent wykonawczy
|
||
Lilly Wachowski
producent wykonawczy
|
7,2
|
|
Lana Wachowski
producent wykonawczy
|
6,5
|
|
David Forbes
producent wykonawczy (Spectrum MoCap)
|
||
Vicki Popplewell
współproducent
|
||
Steve Richards
współproducent
|
||
Phil Oosterhouse
współproducent (EON)
|
||
Matt Bilski
producent (asystent)
|
||
Melina Kevorkian
producent (asystent)
|
||
Tonia Pearson
producent (asystent)
|
||
Michelle Tuella
producent (asystent)
|
||
Andrew Flakelar
producent wykonawczy (asystent)
|
||
Bob Perkins
producent wykonawczy (asystent)
|
||
Mitchell E. Dauterive
nadzorca produkcji
|
||
Christopher DeFaria
nadzorca produkcji
|
||
Paul Ranford
nadzorca produkcji (druga ekipa)
|
||
Amanda Crittenden
nadzorca produkcji (Australia)
|
||
Gerald Scaife
nadzorca produkcji (Australia)
|
||
Debra James
nadzorca produkcji (USA)
|
||
Bill Draper
kierownik produkcji
|
||
Grant Hill
kierownik produkcji (drugi)
|
||
L. Dean Jones Jr.
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Simon Lucas
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Torrey Oates
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Thaddeus Baker
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ben Bohling
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Emlyn Crockett
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Adam M. Dunne-De'Coligny
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Erica Headley
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ted Leonard
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Catherine Leyba
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jenny Napier
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Talayna Moana Nikora
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Cian O'Clery
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Rob Pitagora
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Chris Symonds
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Richelle M. Vawter
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Geoff Willman
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Dan Talbott
kierownik produkcji (asystent) (VSFX)
|
||
Pat Lacey
kierownik produkcji (drugi) (asystent)
|
||
Dermot Leybourne
kierownik produkcji (drugi) (asystent)
|
||
Wil Milne
kierownik produkcji (drugi) (Australia)
|
||
Kendall Cafritz
kierownik produkcji (asystent) (USA)
|
||
Sarah Clifford
kierownik produkcji (asystent) (USA)
|
||
Christopher James Hall
kierownik produkcji (asystent) (USA)
|
||
Shaun O'Banion
kierownik produkcji (asystent) (USA)
|
||
Shaun Roberts
kierownik produkcji (asystent) (USA)
|
||
Joe Roddey
kierownik produkcji (asystent) (USA)
|
||
Adam Schardein
kierownik produkcji (asystent) (USA)
|
||
Patrick Cunningham
kierownik produkcji (asystent) (USA) (druga ekipa)
|
||
Mike Currie
kierownik produkcji (asystent) (USA) (druga ekipa)
|
||
Brian Dettor
kierownik produkcji (asystent) (USA) (druga ekipa)
|
||
Jason Gutierrez
kierownik produkcji (asystent) (USA) (druga ekipa)
|
||
Stephen Heslin
kierownik produkcji (asystent) (USA) (druga ekipa)
|
||
Jim Maguire
kierownik produkcji (asystent) (USA) (druga ekipa)
|
||
Rhys Summerhayes
kierownik produkcji (asystent) (USA) (druga ekipa)
|
||
Michael Garcia
koordynator produkcji
|
||
Kelly Helstrom
koordynator produkcji (Warner Brothers)
|
||
Heidi Erl
koordynator produkcji (VFX/Model Unit)
|
||
Paul LaZebnik
koordynator produkcji (USA) (druga ekipa)
|
||
Mark Hager
koordynator produkcji (asystent) (USA)
|
||
Jay Sedrish
konsultant produkcji
|
||
Jessica Alan
nadzorca postprodukcji
|
||
Daniel R. Chavez
kierownik postprodukcji
|
||
Catherine Liu
kierownik postprodukcji (asystent)
|
||
Todd Baillere
konsultant postprodukcji
|
||
Bill Daly
nadzorca postprodukcji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeffrey Brown
kierownik produkcji (asystent) (USA) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mary Clutts
kierownik produkcji (asystent) (USA) (niewymieniony w czołówce)
|
||
James Dornoff
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Morgan E. Johnson
kierownik produkcji (asystent) (USA) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jimmy Louie
kierownik produkcji (asystent) (USA) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dan Shimer
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jackie Sullivan
kierownik produkcji (asystent) (USA) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scott Trimble
kierownik produkcji (asystent) (USA) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Evan Wilson
kierownik produkcji (asystent) (USA) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Keanu Reeves
Neo
|
8,0
|
|
Carrie-Anne Moss
Trinity
|
7,2
|
|
Laurence Fishburne
Morfeusz
|
7,4
|
|
Hugo Weaving
Agent Smith
|
8,0
|
|
Jada Pinkett Smith
Niobe
|
6,3
|
|
Harold Perrineau
Link
|
||
Gloria Foster
Wyrocznia
|
||
Monica Bellucci
Persefona
|
7,9
|
|
Lambert Wilson
Merowing
|
||
Collin Chou
Serafin
|
5,0
|
|
Harry Lennix
Kmdr Lock
|
6,9
|
|
Nathaniel Lees
Mifune
|
||
Randall Duk Kim
Klucznik
|
6,0
|
|
Clayton Watson
Dzieciak
|
||
Matt McColm
Agent Thompson
|
||
Daniel Bernhardt
Agent Johnson
|
||
David Kilde
Agent Jackson
|
||
Nona Gaye
Zee
|
||
Ian Bliss
Bane
|
6,0
|
|
Anthony Brandon Wong
Ghost
|
||
Helmut Bakaitis
Architekt
|
6,0
|
|
Anthony Zerbe
Radny Hamann
|
7,0
|
|
Cornel West
Radny West
|
||
Robyn Nevin
Radna Dillard
|
||
Frankie Stevens
Tirant
|
||
David Will No
Cain
|
||
Genevieve O'Reilly
Oficer Wirtz
|
||
Gina Torres
Cas
|
6,5
|
|
Essie Davis
Maggie
|
||
Leigh Whannell
Axel
|
7,5
|
|
Tory Mussett
Piękna kobieta w Le Vrai
|
||
Robert Mammone
AK
|
6,0
|
|
Alima Ashton-Sheibu
Siostrzenica Linka
|
||
Christine Anu
Kali
|
||
Terrell Dixon
Wurm
|
||
Roy Jones Jr.
Ballard
|
||
Malcolm Kennard
Abel
|
||
Christopher Kirby
Mauser
|
6,3
|
|
Peter Lamb
Colt
|
||
Don Battee
Vector
|
||
Kelly Butler
Ice
|
||
Steve Bastoni
Soren
|
||
Shane C. Rodrigo
Ajax
|
||
David Roberts
Roland
|
||
Adrian Rayment
Bliźniak
|
||
Neil Rayment
Bliźniak
|
||
Bernard White
Rama-Kandra
|
||
John Walton
Ochroniarz w bunkrze
|
||
Steve Vella
Malachi
|
||
Andrew Valli
Policjant
|
||
Nicandro Thomas
Młody Thomas Anderson (lat 2)
|
||
Tahei Simpson
Binary
|
||
Kevin Scott
Kierowca ciężarówki
|
||
Nick Scoggin
Gidim, kierowca ciężarówki
|
||
Rupert Reid
Por. Locka
|
||
Montaño Rain
Młody Thomas Anderson (lat 8)
|
||
Socratis Otto
Operator
|
||
Rene Naufahu
Operator bramy Zionu
|
||
Marlene Cummins
Starsza kobieta w Syjonie
|
||
Michael Budd
Kontroler Zionu
|
||
Liliana Bogatko
Starsza kobieta w Syjonie
|
||
Josephine Byrnes
Operatorka w Syjonie
|
||
Steve Morris
Strażnik w pomieszczeniu komputerowym
|
||
Chris Mitchell
Strażnik elektrowni
|
||
Scott McLean
Ochroniarz w bunkrze
|
||
Joshua Mbakwe
Siostrzeniec Linka
|
||
Attila Davidhazy
Młody Thomas Anderson (lat 12)
|
||
Noris Campos
Kobieta z zakupami
|
||
Stoney Burke
Doręczyciel na rowerze
|
||
Valerie Berry
Kapłanka
|
||
Andy Arness
Policjant
|
||
Ray Anthony
Strażnik elektrowni
|
||
Nash Edgerton
Ochroniarz
|
7,0
|
|
David Franklin
Kierownik sali
|
||
Austin Galuppo
Młody Thomas Anderson (lat 4)
|
||
Daryl Heath
Członek eskorty A.P.U.
|
||
Tony Lynch
Technik w pomieszczeniu komputerowym
|
||
Paul Cotter
Skorumpowany
|
||
Marcus Young
Człowiek Merowinga (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ousaun Elam
Człowiek Merowinga (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tiger Hu Chen
Człowiek Merowinga (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Leitch
Człowiek Merowinga (niewymieniony w czołówce)
|
4,0
|
|
Lachy Hulme
Człowiek Merowinga (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brad Martin
Człowiek Merowinga (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Bill Pope
(kierownik zdjęć)
|
8,0
|
|
Phil Pastuhov
(kierownik zdjęć) (dodatkowy)
|
9,0
|
|
Roger Lanser
(kierownik zdjęć) (dodatkowy) (druga ekipa)
|
||
Hans Bjerno
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
9,0
|
|
Kim Marks
(kierownik zdjęć) (druga ekipa) (USA)
|
||
Ross Emery
(kierownik zdjęć) (druga ekipa) (Australia)
|
7,0
|
|
Geoffrey Wharton
(kierownik zdjęć) (druga ekipa) (Australia)
|
||
Gregory Collis
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kevin Erb
(główna pomoc techniczna)
|
||
G. Anthony Phillips
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Ian Bird
(główna pomoc techniczna) (Australia)
|
||
Ray Brown
(główna pomoc techniczna) (Australia)
|
||
Jay Munro
(główna pomoc techniczna) (asystent) (Australia)
|
||
Toby Copping
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa) (Australia)
|
||
Greg Tidman
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa) (Australia)
|
||
Tony Mazzucchi
(główna pomoc techniczna) (USA)
|
||
Dave Childers
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa) (USA)
|
||
Patrick Figueroa
(główna pomoc techniczna) (asystent) (druga ekipa) (San Francisco)
|
||
Gary Gill
(główna pomoc techniczna) (asystent) (USA)
|
||
Robert 'Boomer' McCann
(główna pomoc techniczna) (asystent) (USA)
|
||
Michael Sarkis
(pomoc techniczna)
|
||
Andrew Bennett
(pomoc techniczna)
|
||
Dominic Connor
(pomoc techniczna)
|
||
Russell Hosking
(pomoc techniczna)
|
||
Gillian Huxley
(pomoc techniczna)
|
||
Wilfried Jeanblanc
(pomoc techniczna)
|
||
Adam Kuiper
(pomoc techniczna)
|
||
Jason McPhee
(pomoc techniczna)
|
||
Robert Powers
(pomoc techniczna)
|
||
Henry Richards
(pomoc techniczna)
|
||
Rod Scott
(pomoc techniczna)
|
||
Zeb Simpson
(pomoc techniczna)
|
||
Michael Taylor
(pomoc techniczna)
|
||
John Trunk
(pomoc techniczna)
|
||
Michael Vivian
(pomoc techniczna)
|
||
Mal Booth
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Michael Catalano
(pomoc techniczna) (Alameda)
|
||
Peter Quinn
(pomoc techniczna) (efekty wizualne)
|
||
Michael Larcombe
(pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Paul Micallef
(pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Matthew Copping
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Jeb Johenning
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Luis Olivares
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Orlando Orona
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Terry Sullivan
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Justin Sykes
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
David Bouillez
(pomoc techniczna) (USA)
|
||
Don L. Henderson
(pomoc techniczna) (USA)
|
||
Daniel Pershing
(pomoc techniczna) (USA)
|
||
Joseph J. Allen
(pomoc techniczna) (San Francisco)
|
||
James Beaumonte
(pomoc techniczna) (San Francisco)
|
||
Richard Gill
(pomoc techniczna) (San Francisco)
|
||
Clark Higgins
(pomoc techniczna) (San Francisco)
|
||
Philip Ho
(pomoc techniczna) (San Francisco)
|
||
Brook Johnson
(pomoc techniczna) (San Francisco)
|
||
Zachary Love
(pomoc techniczna) (San Francisco)
|
||
Ken Phelps
(pomoc techniczna) (San Francisco)
|
||
Cory Schmidt
(pomoc techniczna) (San Francisco)
|
||
Sandy Stanton
(pomoc techniczna) (San Francisco)
|
||
Jimmy Stuart
(pomoc techniczna) (Alameda)
|
||
Martin Fargher
(pomoc techniczna) (Australia)
|
||
Stephen Harding
(pomoc techniczna) (Australia)
|
||
John Regan
(pomoc techniczna) (Australia)
|
||
Karl Richard-Worth
(pomoc techniczna) (Australia)
|
||
Aron Walker
(pomoc techniczna) (Australia)
|
||
Robert Barcelona
(pomoc techniczna) (San Francisco) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Best
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Toby Lawrence
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Sheets
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Don Davis |
8,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Kym Barrett | ||
Shareen Beringer
(asystent)
|
||
Amanda Craze | ||
Andrea Hood | ||
Leslie Weir | ||
Montaż | Ocena | |
Zach Staenberg |
9,0
|
|
Catherine Chase
(asystent)
|
||
Ed Fuller
(asystent)
|
||
Allison Gibbons
(asystent)
|
||
Jenny Hicks
(asystent)
|
||
Cynthia Morris
(asystent)
|
||
Ian Slater
(asystent)
|
||
Michael Struk
(asystent)
|
||
Craig Alpert
(asystent) (USA)
|
7,0
|
|
David Birrell
(asystent) (Australia)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Steven E. Anderson
charakteryzator
|
||
Barney Burman
charakteryzator
|
||
Judith A. Cory
nadzorca stylizacji
|
||
Gretchen Davis
charakteryzator
|
||
Maggie Fung
główny charakteryzator
|
||
Warren Hanneman
fryzjer
|
||
Karyn Alexander Huston
główny stylista
|
||
Miia Kovero
główny stylista
|
||
Kris Ravetto
charakteryzator
|
||
Peter Robb-King
nadzorca charakteryzacji
|
||
Nick Nicolaou
efekty specjalne makijażu
|
||
Brian A. Tunstall
główny stylista
|
||
Jenny-King Turko
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Owen Paterson
scenograf
|
9,0
|
|
Hugh Bateup
dyrektor artystyczny
|
||
Jules Cook
dyrektor artystyczny
|
||
Mark W. Mansbridge
dyrektor artystyczny
|
||
Catherine Mansill
dyrektor artystyczny
|
||
Charlie Revai
dyrektor artystyczny
|
||
Brian Dusting
dekorator wnętrz
|
||
Ronald R. Reiss
dekorator wnętrz
|
||
Mike Blaze
główny rekwizytor
|
||
Richard K. Buoen
ilustrator
|
||
Andrew Chan
projektant wnętrz
|
||
Godric Cole
projektant wnętrz
|
||
Kristen Davis
projektant wnętrz
|
||
Ricardo F. Delgado
scenopis obrazkowy
|
||
Damien Drew
dyrektor artystyczny (asystent)
|
8,0
|
|
Guy Hendrix Dyas
ilustrator
|
8,0
|
|
Jim Edelhauser
stolarz
|
||
Darek Gogol
ilustrator
|
||
Philip Keller
scenopis obrazkowy
|
||
Cindi Knapton
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Hannah Knowlton
rekwizytor
|
||
John Lister
rekwizytor
|
||
Kate Lovejoy
projektant wnętrz
|
||
Karen Murphy
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Gavin Walker
twórca rekwizytów
|
||
Butch West
koordynator konstrukcji
|
||
Philip Worth
koordynator konstrukcji
|
||
Claire McCarthy
malarz
|
||
Marian Murray
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Myron Seth Isaacs
twórca rekwizytów
|
||
Brent Heyning
twórca rekwizytów
|
||
Daniel Pelton
tynkarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andrew Pryer
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Rick Camara
operator dźwięku
|
||
Dane A. Davis
projektant dźwięku
|
9,0
|
|
Bill R. Dean
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Paul Hackner
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Mark Johnston
operator dźwięku
|
||
David Kudell
montaż dźwięku (asystent)
|
||
David Lee
operator dźwięku
|
||
Eric Lindemann
projektant dźwięku
|
||
Noel McIntosh
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Michael W. Mitchell
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Alyson Dee Moore
imitator dźwięku
|
||
Eryne Prine
montaż dźwięku (asystent)
|
||
John Roesch
imitator dźwięku
|
||
Fred Runner
mikser (asystent)
|
||
Richard Adrian
projektant efektów dźwiękowych
|
||
Stephen Balliet
okablowanie
|
||
Emmma Barham
okablowanie
|
||
Nancy Barker
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Stephanie Brown
montaż postsynchronu
|
||
David E. Campbell
mikser ponownego nagrania
|
||
Rick Canelli
operator postsynchronu
|
||
Dane A. Davis
nadzorujący montaż dźwięku
|
9,0
|
|
Julia Evershade
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
John P. Fasal
operator efektów dźwiękowych
|
||
Stephanie Flack
nadzorujący montaż dialogów
|
||
Angela Hackner
operator dźwięku
|
||
David Jobe
mikser imitacji
|
||
Michael Edward Johnson
projektant efektów dźwiękowych
|
||
Scott Kinzey
mikrofoniarz
|
||
Andrew Lackey
projektant efektów dźwiękowych
|
||
Mary Jo Lang
mikser imitacji
|
||
Mark Larry
projektant efektów dźwiękowych
|
||
Scott Morgan
operator imitacji
|
||
Gerry Nucifora
mikrofoniarz
|
||
Thomas J. O'Connell
mikser postsynchronu
|
||
Martin Pashley
operator dźwięku (druga ekipa)
|
||
John T. Reitz
mikser ponownego nagrania
|
||
Gregg Rudloff
mikser ponownego nagrania
|
||
Mark van Kool
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
Bryan O. Watkins
operator efektów dźwiękowych
|
||
Greg Jefferson
operator efektów dźwiękowych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Steve Courtley
nadzorca efektów specjalnych
|
9,0
|
|
Jabin Dickins
technik
|
7,0
|
|
Dennis Forry
technik
|
||
Leo Henry
pirotechnik
|
||
Jamie Hyneman
technik
|
||
Pierre Maurer
efekty specjalne
|
||
Hans Metz
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Clay Pinney
nadzorca efektów specjalnych
|
9,0
|
|
Thomas Rasada
technik
|
7,0
|
|
Tim Riach
efekty specjalne
|
||
Harry Sharp
technik
|
||
Keith Suzuki
technik
|
8,0
|
|
Eric Cotton
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pepe Serventi
efekty specjalne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Mali Finn
dobór obsady
|
||
Shauna Wolifson
dobór obsady
|
||
Aurelia Abate
koordynator efektów wizualnych
|
||
Chris Anderson
koordynator efektów wizualnych
|
||
Mayumi Arakaki
koordynator efektów wizualnych
|
||
Jim Berney
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Roy Berkowitz
montaż efektów wizualnych
|
||
Daniel Arkin
montaż efektów wizualnych
|
||
Emmanuel Blasset
efekty wizualne
|
||
Lynne Cartwright
nadzorca efektów wizualnych
|
||
John Gaeta
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Victor Huang
animator
|
||
Neil Michka
animator
|
||
Alex Tysowsky
animator
|
||
Ray Van Steenwyk
animator
|
||
Darrin Prescott
kaskader dublujący: Hugo Weaving
|
||
Tim Rigby
kaskader dublujący
|
||
Ronn Surels
kaskader dublujący
|
6,0
|
|
Danielle Burgio
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tim Connolly
Daniel Bernhardt / kaskader dublujący: Hugo Weaving (niewymieniony w czołówce)
|
8,0
|
|
Debbie Evans
kaskader dublujący: Carrie-Anne Moss (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kelsee King-Devoreaux
kaskader dublujący: Jada Pinkett Smith (niewymieniony w czołówce)
|
||
Will Leong
kaskader dublujący: Randall Duk Kim (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mike Massa
kaskader dublujący: Hugo Weaving (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chris O'Hara
kaskader dublujący: Hugo Weaving (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chad Stahelski
kaskader dublujący: Keanu Reeves (niewymieniony w czołówce)
|
4,0
|
|
Tim Trella
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Calum McFarlane
operator kamery (Australia)
|
||
Chris Moseley
operator kamery
|
||
Stephen St. John
operator kamery (druga ekipa) (USA)
|
6,0
|
|
Glenn Boswell
koordynator kaskaderów
|
||
Kenny Alexander
kaskader
|
||
Hank Amos
kaskader
|
6,0
|
|
Clancy Beck
kaskader
|
||
Keir Beck
kaskader
|
||
Paul Borne
kaskader
|
||
Bob Bowles
kaskader
|
||
Troy Brown
kaskader
|
||
Rocky Capella
kaskader
|
||
Jack Carpenter
kaskader
|
||
Tiger Hu Chen
kaskader
|
||
Gilbert B. Combs
kaskader
|
||
Paul Crawford
kaskader
|
||
John T. Cypert
kaskader
|
||
Jeff Dashnaw
kaskader
|
||
Paul Doyle
kaskader
|
||
Thomas Dryden
kaskader
|
||
Brian Duffy
kaskader
|
6,0
|
|
Nash Edgerton
kaskader
|
7,0
|
|
Ousaun Elam
kaskader
|
||
Annie Ellis
kaskader
|
||
Tawny Marie Ellis
kaskader
|
||
Debbie Evans
kaskader
|
||
Ashley Fairfield
kaskader
|
||
Clay Donahue Fontenot
kaskader
|
6,0
|
|
Mike Gunther
kaskader
|
3,0
|
|
Nigel Harbach
kaskader
|
6,0
|
|
Thomas Robinson Harper
kaskader
|
6,0
|
|
Freddie Hice
koordynator kaskaderów (druga ekipa)
|
||
Lou Horvath
kaskader
|
||
Kelsee King-Devoreaux
kaskader
|
||
Alex Kuzelicki
kaskader
|
||
Kevin Larson
kaskader
|
||
Brad Martin
kaskader
|
||
Johnny Martin
kaskader
|
||
Jeff Mosley
kaskader
|
||
Mike Mukatis
kaskader
|
||
Darrin Prescott
kaskader
|
||
Rex Reddick
kaskader
|
||
Larry Rippenkroeger
kaskader
|
||
Jimmy N. Roberts
kaskader
|
||
John D. Sarviss
kaskader
|
||
Gary Ray Stearns
kaskader
|
6,0
|
|
Aaron Walters
kaskader
|
||
Troy Wood
kaskader
|
||
Marcus Young
kaskader
|
||
Danial Donai
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Larry Lam
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hugh Mason
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Powell
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Warwick Sadler
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kevin Scott
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andy Arness
kierowca precyzyjny
|
||
Duane Ram
kierowca precyzyjny
|
||
James D. Weston II
kierowca precyzyjny
|
6,0
|
|
Leesha Davis
kierowca precyzyjny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Lee
kierowca precyzyjny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joe Green
kierowca kaskader
|
||
Tim Walkey
kierowca kaskader
|
9,0
|
|
David Barrett
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Henry Kingi
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Meier
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marky Lee Campbell
kaskader (asystent)
|
||
Marky Lee Campbell
układacz
|
||
Jared S. Eddo
układacz
|
||
Christian J. Fletcher
układacz
|
||
Grant Fletcher
układacz
|
||
Nick McKinless
układacz
|
||
Terry Clotiaux
producent efektów wizualnych
|
||
Colin Deane
operator kamery (asystent)
|
||
Ian Barwick
elektryk
|
||
John Clinton
producent efektów wizualnych
|
||
Matthew Hackett
animator
|
||
Keith Kellogg
animator
|
||
Andrew Schneider
animator
|
||
David Weinstein
animator
|
||
Kelly Wilcox
animator
|
||
Caroline L. Cameron
animator
|
||
Derek Friesenborg
animator
|
||
Alice V. Kaiserian
animator
|
||
Llaszlo Kiss
animator
|
||
Robert Castaneda
animator postaci
|
||
Michael Jared Clausen
animator postaci
|
||
Rick Glenn
animator postaci
|
||
Gael Harlow
animator postaci
|
||
Danny Keller
animator postaci
|
||
Noah Mizrahi
animator postaci
|
||
Chris Lentz
animator postaci
|
||
Jeff Lew
główny animator
|
||
Alfie Olivier
główny animator
|
||
Keith W. Smith
główny animator
|
||
Doug Creel
animator efektów
|
||
Brian Lutge
animator efektów
|
||
Qarl
animator efektów
|
||
Dave Rand
animator efektów
|
||
Grant Anderson
dyrektor techniczny
|
||
Steve Avoujageli
dyrektor techniczny
|
||
Trevor Cawood
dyrektor techniczny
|
||
Christian Cunningham
dyrektor techniczny
|
||
Ben Gunsberger
dyrektor techniczny
|
||
Niles Heckman
dyrektor techniczny
|
||
Tobin Jones
dyrektor techniczny
|
||
Jeff Kasunic
dyrektor techniczny (asystent)
|
||
Blaine Kennison
dyrektor techniczny
|
||
Stephen Lunn
dyrektor techniczny
|
||
Richard McBride
dyrektor techniczny
|
||
Enrique Munoz
dyrektor techniczny
|
||
Sunit Parekh
dyrektor techniczny
|
||
Winston Quitasol
dyrektor techniczny
|
||
Søren Ragsdale
dyrektor techniczny
|
||
Allen Ruilova
dyrektor techniczny
|
||
Doug Yoshida
dyrektor techniczny
|
||
Stephen J. Parker
dyrektor techniczny (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tylney Taylor
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Fabian Elmers
efekty cyfrowe
|
||
Harry Gundersen
efekty cyfrowe
|
||
Jennifer Law-Stump
efekty cyfrowe
|
||
Danielle Plantec
efekty cyfrowe
|
||
Craig Welsh
efekty cyfrowe
|
||
Andy Chen
efekty cyfrowe (niewymieniony w czołówce)
|
||
Camille Cellucci
efekty wizualne
|
||
Haarm-Pieter Duiker
efekty wizualne
|
||
Justin Folk
efekty wizualne (asystent)
|
||
Toby Grime
efekty wizualne
|
||
George Ho
efekty wizualne
|
||
Steven Ilous
efekty wizualne
|
||
John Klepper
efekty wizualne
|
||
Stephen Kowalski
efekty wizualne
|
||
Hae-Jeon Lee
efekty wizualne
|
||
Mark Manfrey
efekty wizualne
|
||
Andres Martinez
efekty wizualne
|
||
Brett Miller
efekty wizualne
|
||
Michael Mulholland
efekty wizualne
|
||
William Opdyke
efekty wizualne
|
||
Kira-Anne Pelican
efekty wizualne
|
||
Jamie Pilgrim
efekty wizualne
|
||
Tom Proost
efekty wizualne
|
||
Edward Quintero
efekty wizualne
|
||
Daniel Roizman
efekty wizualne
|
||
Kody Sabourin
efekty wizualne
|
||
Ramprasad Sampath
efekty wizualne
|
||
Emi Tahira
efekty wizualne
|
||
Mika Taylor
efekty wizualne
|
||
Erich Turner
efekty wizualne
|
||
Andres Vitale
efekty wizualne
|
||
Matt Dessero
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Frank Gallego
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matt Haslam
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cristin Pescosolido
główny zecer
|
||
John Stillman
główny zecer
|
||
John Vegher
główny zecer
|
||
Fabien Micallef
inżynier oprogramowania (niewymieniony w czołówce)
|
||
Danielle Costa
koordynator cyfrowy
|
||
Jeremie Winslow
koordynator cyfrowy
|
||
John Bozzalla
koordynator efektów wizualnych
|
||
Dennis Cooper
koordynator efektów wizualnych
|
||
Tiffany Cullum
koordynator efektów wizualnych
|
||
Thomas Elder-Groebe
koordynator efektów wizualnych
|
||
Tashana Landray
koordynator efektów wizualnych
|
||
Kate McCarthy
koordynator efektów wizualnych
|
||
Sarah McLauchlan
koordynator efektów wizualnych
|
||
Meredith Meyer-Nichols
koordynator efektów wizualnych
|
||
Phillip Palousek
koordynator efektów wizualnych
|
||
Brice Parker
koordynator efektów wizualnych
|
||
Jacqueline Rosado
koordynator efektów wizualnych
|
||
Laleh Sahrai
koordynator efektów wizualnych
|
||
Tom Slovick
koordynator efektów wizualnych
|
||
Kate St-Pierre
koordynator efektów wizualnych
|
||
Robin D. Young
koordynator efektów wizualnych
|
||
Jose Samson
modelarz cyfrowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bridgette Fahey-Goldsmith
montaż efektów wizualnych (asystent) (Australia)
|
||
Robert Komatsu
montaż efektów wizualnych
|
7,0
|
|
Jody Rogers
montaż efektów wizualnych
|
||
Joey Santana
montaż efektów wizualnych (asystent)
|
||
Nick Seuser
montaż efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stephane Ceretti
nadzorca efektów wizualnych
|
||
John 'D.J.' Des Jardin
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Mark Freund
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Dan Glass
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Bryan Hirota
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Rodney Iwashina
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Kim Libreri
nadzorca efektów wizualnych
|
||
George Murphy
nadzorca efektów wizualnych
|
||
John Nelson
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Mike Schmitt
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Janek Sirrs
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Joe Takai
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Jon Thum
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Tom L. Hutchinson
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
David Seager
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Marcus Stokes
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Erika A. McKee
producent cyfrowy
|
||
Nicolas Bonnell
producent efektów wizualnych
|
||
Chris Del Conte
producent efektów wizualnych
|
||
Valerie Delahaye
producent efektów wizualnych
|
||
Sarah Dowland
producent efektów wizualnych
|
||
David S. Dranitzke
producent efektów wizualnych
|
||
John L. Jack
producent efektów wizualnych
|
||
Rodney Montague
producent efektów wizualnych
|
||
Amber Wong
producent efektów wizualnych
|
||
Janet Yale
producent efektów wizualnych
|
||
Jenny Fulle
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Murray Pope
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Chadi Abo
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Matthew Adams
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jerome Bacquet
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
S. Kai Bovaird
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Max Bruce
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Bastien Charrier
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Yan Chen
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Nicolas Chevallier
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Mike Dalzell
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Yann De Cadoudal
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Robin Deledicque
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Sandy Dong
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Quentin Frost
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Sophie Gateau
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Mark Hamilton
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Cindy Hong
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Brad Kalinoski
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Patrick Keenan
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Sevendalino Khay
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Laurent Makowski
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Adam Martinez
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Alberto Noti
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Ethan Ormsby
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Laurent Panissier
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jerome Platteaux
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Travis Price
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
The-Hung Quach
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Eddy Richard
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Guillaume Rocheron
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Lucas Salton
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Eduardo 'Lalo' Schmidek
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Gregory S. Scribner
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Aaron Singer
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Suan Ching Tan
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Patrick Taylor
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Marc Toscano
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
David Verbeke
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Shannon Wiggins
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Amanda Instone
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alban Lelièvre
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Yoan Lepesme
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeremy Sternberg
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vaughn Arnup
zecer
|
||
Mark Barber
zecer
|
||
Aaron Barclay
zecer
|
||
Niki Bern
zecer
|
||
Dan Breckwoldt
zecer
|
||
Matt Brumit
zecer
|
||
Chris Burn
zecer
|
||
Peter Chesloff
zecer
|
||
Janeen Elliott
zecer
|
||
Steve Emerson
zecer
|
||
Grant Everett
zecer
|
||
Jeanmarc Furio
zecer
|
||
David Gottlieb
zecer
|
||
Jonathan Hairman
zecer
|
||
Jason M. Halverson
zecer
|
||
Brian Hanable
zecer
|
||
Niles Heckman
zecer
|
||
Kory Juul
zecer
|
||
Rita Kunzler
zecer
|
||
Jolene McCaffrey
zecer
|
||
Kristen Millette
zecer
|
||
Saki Mitchell
zecer
|
||
Ivan Moran
zecer
|
||
Bruce Nicholson
zecer
|
||
Jason Porter
zecer
|
||
Thomas Proctor
zecer
|
||
Winston Quitasol
zecer
|
||
Rosendo Salazar
zecer
|
||
Chris Trimble
zecer
|
||
Bob Wiatr
zecer
|
||
Steve Cronin
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chris Flynn
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Patrick Kavanaugh
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Pecchia
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sandra Roach
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steve J. Sanchez
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Siczewicz
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matt Wallin
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scott Younkin
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Shea Adams
kaskader
|
||
Milan Alavanja
układacz
|
||
Ray Anthony
kaskader
|
||
David Barrett
kaskader
|
||
Nils Bendix
układacz
|
||
Danielle Burgio
kaskader
|
||
Huckle Cleary
układacz
|
||
Tim Connolly
kaskader
|
8,0
|
|
Mark Duncan
kaskader
|
||
Mike Duncan
kaskader
|
||
Lisa Gabriel
kierowca precyzyjny
|
||
Craig Gale
układacz
|
||
Steve Holladay
kaskader
|
||
Tommy J. Huff
kaskader
|
||
Charles Ingram
kaskader dublujący: Laurence Fishburne
|
||
Charles Ingram
układacz
|
||
Brendan Jakins
układacz
|
||
Peter Jeremijenko
kaskader
|
||
David Kilde
kaskader
|
||
Henry Kingi
kaskader
|
||
Dion Lam
choreograf walk (dodatkowy)
|
||
Larry Laverty
kierowca precyzyjny
|
||
Master Lee
kaskader
|
||
David Leitch
kaskader
|
4,0
|
|
Will Leong
kaskader
|
||
Anthony Lloyd
kaskader
|
||
Billy D. Lucas
kaskader
|
||
Tony Lynch
kaskader
|
||
Bob MacDougall
układacz
|
||
Mike Martinez
kaskader
|
||
Mike Massa
kaskader
|
||
Andre McCoy
kaskader
|
||
Scott McLean
kaskader
|
||
John Meier
kaskader
|
||
Douglas Neithercut
kaskader
|
||
Larry Nicholas
kaskader
|
||
Chris O'Hara
kaskader
|
||
Philip Partridge
kaskader
|
||
Melanie Peyton-Smith
kaskader
|
||
Robert Powell
układacz
|
||
James Pratt
kaskader
|
||
Chad Randall
kaskader
|
||
Barry Ratcliffe
kierowca precyzyjny
|
||
Pat Romano
kaskader
|
||
Ronnie Rondell Jr.
kaskader
|
||
Erik Rondell
kaskader
|
||
R.A. Rondell
koordynator kaskaderów
|
||
George Saliba
układacz
|
||
David Schultz
układacz
|
||
Brett Sheerin
kaskader
|
||
Victor M. Slone
kierowca precyzyjny
|
||
Chad Stahelski
koordynator kaskaderów
|
4,0
|
|
Scott Sullivan
układacz
|
||
Glenn Suter
kaskader
|
||
Keith Suzuki
kaskader
|
8,0
|
|
Tim Trella
kaskader
|
||
Bernadette Van Gyen
kaskader
|
||
Cynthia VanAlstyne
kaskader
|
||
Danny Weselis
kaskader
|
||
Crescent Wood
kierowca precyzyjny
|
||
Danny Wynands
kaskader
|
6,0
|
|
Avril Wynne
kaskader
|
||
Eric Brenner
kierowca precyzyjny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cabran E. Chamberlain
kierowca precyzyjny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mick Hodge
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zed Korshoonoff
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brad Martin
kaskader dublujący: Hugo Weaving (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brian Sampson
kierowca precyzyjny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jem Rayner
prowadzący ostrość
|
||
Jasin Boland
fotosista (Australia)
|
||
Reg Garside
oświetlenie (Australia)
|
||
Jonathan Beament
operator kamery (zdjęcia lotnicze)
|
||
Gerardo Cabrera
elektryk
|
||
Ian Chriss
elektryk
|
||
Matt Clyde
mistrz oświetlenia
|
||
Colin Deane
prowadzący ostrość (Australia)
|
||
Alan Dunstan
mistrz oświetlenia (Australia)
|
||
Frank Flick
prowadzący ostrość (druga ekipa) (Australia)
|
||
Moses Fotofili
mistrz oświetlenia (druga ekipa) (Australia)
|
||
Stephen St. John
operator steadicam (druga ekipa) (USA)
|
6,0
|
|
Andrew Rowlands
operator kamery
|
||
Rick Shuster
pilot
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…