Szybcy i wściekli 7 7.0

Deckard Shaw planuje pomścić śmierć brata – Owena. Uderza w Toretto i całą jego ekipę.

Obsada

Reżyseria
Średnia
James Wan 9.3
Spiro Razatos
(reżyser drugiej ekipy)
7.0
Jack Gill
(reżyser drugiej ekipy)
-
Joel Kramer
(reżyser drugiej ekipy)
-
Albert Cho (asystent) -
Brett Robinson (asystent) -
Jimmy Alfred (asystent) -
Nathan Kimball (asystent) -
Conte Mark Matal (asystent) -
Michelle Schrauwers (asystent) -
Stephen Godenzie
(asystent) (Abu Zabi)
-
Jeremy Kincaid-Smith (asystent) (Abu Zabi) -
Allen Kupetsky (asystent) (Abu Zabi) -
Nicola Marzano (asystent) (Abu Zabi) -
George Max Trummler
(asystent) (Abu Zabi)
6.0
James Currier (asystent) (druga ekipa) -
Robert S. Hoffman (asystent) (druga ekipa) -
James LaRocca (asystent) (druga ekipa) -
Nick Satriano (asystent) (druga ekipa) -
Julie Cummings (asystent) (druga ekipa) -
Ethan Ross (asystent) (druga ekipa) -
Marty Eli Schwartz (asystent) (druga ekipa) -
Christopher Blackmore (dodatkowy) (asystent) -
Scott Koche (dodatkowy) (asystent) -
Jeff Hubbard (dodatkowy) (asystent) (druga ekipa) -
Jessica McMillin (asystent: James Wan) -
Emily Anila Shah (asystent) (reżyser drugiej ekipy: Spiro Razatos) -
Dani Reimer (asystent) (reżyser drugiej ekipy: Spiro Razatos) -
Scenariusz
Średnia
Chris Morgan 7.0
Gary Scott Thompson (postacie) 8.0
Producenci
Średnia
Vin Diesel
producent
7.8
Michael Fottrell producent -
Neal H. Moritz
producent
6.0
Jon Jashni producent wykonawczy -
Thomas Tull producent wykonawczy -
Samantha Vincent producent wykonawczy -
F. Valentino Morales producent towarzyszący -
Michael J. Malone kierownik produkcji -
Maxine De Vere kierownik produkcji (Abu Zabi) -
Vincent Agostino kierownik produkcji (druga ekipa) -
Adam McCarthy nadzorca produkcji -
Anora Tukhsanova nadzorca produkcji -
Khaled Zaazouh nadzorca produkcji (Abu Zabi) -
Frank Cuomo nadzorca postprodukcji -
Lark Bernini koordynator produkcji -
Jennifer Webb koordynator produkcji -
Selena Carrillo koordynator produkcji (Los Angeles) -
Shauna Sanders koordynator produkcji (Los Angeles) -
Sommer Oliver koordynator produkcji (asystent) -
Shayna Rasin koordynator produkcji (asystent) -
Erin Levine koordynator produkcji (asystent) -
Rachel Redding koordynator produkcji (asystent) -
Mo Stemen koordynator produkcji (asystent) (Los Angeles) -
Karen K Burns koordynator produkcji (asystent) (Abu Zabi) -
Valeria Marinova koordynator produkcji (asystent) (Abu Zabi) -
Diane Woodhouse koordynator produkcji (asystent) (druga ekipa) (Kolorado) -
Stephanie M. Flores producent (asystent) -
Elizabeth Driscoll producent (asystent: Michael Fottrell) -
Aktorzy
Średnia
Dwayne Johnson
Luke Hobbs
6.9
Jason Statham
Deckart Shaw
8.1
Vin Diesel
Dominic Toretto
7.8
Ronda Rousey
Kara
6.0
Paul Walker
Brian O'Conner
7.8
Lucas Black
Sean Boswell
-
Djimon Hounsou
Slim
8.5
Michelle Rodriguez
Letty Ortiz
7.2
Kurt Russell
Pan Nobody
7.6
Jordana Brewster
Mia Toretto
7.2
Elsa Pataky
Elena
6.0
Iggy Azalea
Uczestniczka wyścigu
6.5
Nathalie Emmanuel
Megan
7.5
Tony Jaa
Louie Tran
9.0
Tyrese Gibson
Roman Pearce
7.3
Brittney Alger
Jasmine
-
Ludacris
Tej Parker
6.0
Sal Longobardo
Kane Jackson
6.0
Anna Colwell
Seksowna nauczycielka
-
John Brotherton
Sheppard
-
Ali Fazal Safar -
John Cenatiempo
Korpi
6.0
Andrew Ayala Anton Toretto -
Robert Pralgo
Technik "Bożego Oka"
-
Brian Mahoney
Technik sterujący dronem
6.0
Jon Lee Brody Uczestnik wyścigu -
Andrea Torres Osoba na ekskluzywnej imprezie dla miliarderów -
Bradley Bowen Biznesmen -
Benjamin Blankenship Kierowca mercedesa -
Claire Callaway Tancerka go-go -
J.J. Phillips Miliarder -
Viktor Hernandez
Lekarz
-
Alan Boell Duncan -
Sara Sohn Hana -
Kieran Rosevear Keith Johnson -
Peter John Akister Ojciec Josh Fielding -
Reece Purdy Simon Turner -
James Bundy Jacob Peterson -
Jocelin Donahue
Doradca
-
King Bandyta we wschodnim Los Angeles (niewymieniony w czołówce) -
Susan Santiago Santos, pielęgniarka (niewymieniony w czołówce) -
Roman Mitichyan Khalid (niewymieniony w czołówce) -
Janell Islas
Pielęgniarka (niewymieniony w czołówce)
6.0
Taylor McPherson Pieszy na ulicy w Los Angeles (niewymieniony w czołówce) -
Euseph Messiah Operator (niewymieniony w czołówce) -
Micky Francis Miliarder (niewymieniony w czołówce) -
Roger Herrera Pieszy na ulicy w Los Angeles (niewymieniony w czołówce) -
Alex McGee Młody Dominic Toretto (niewymieniony w czołówce) -
Vivian Yoon Lee Kuratorka w galerii sztuki w Abu Dhabi (niewymieniony w czołówce) -
Jon Komp Shin
Żandarm wojskowy (niewymieniony w czołówce)
-
Marina Voruz Kelnerka podająca napoje alkoholowe (niewymieniony w czołówce) -
Yarett Harper Wojownik na wojnie wyścigowej (niewymieniony w czołówce) -
Danny M. Gray Biznesmen (niewymieniony w czołówce) -
Zane Pittman Stroiciel na pogrzebie (niewymieniony w czołówce) -
Rohain Mirza Miliarder ze Środkowego Wschodu na imprezie (niewymieniony w czołówce) -
James Lewis Uzbrojony strażnik (niewymieniony w czołówce) -
Kalon Jackson Eskortujący więźnia (niewymieniony w czołówce) -
Dana Langshaw Supermodelka, bliźniaczka (niewymieniony w czołówce) -
Abigail Gamache Miliarderka na przyjęciu (niewymieniony w czołówce) -
John T. Belmont III Strażnik więzienny (niewymieniony w czołówce) -
Charles William Cook Facet na ulicy w Los Angeles (niewymieniony w czołówce) -
Alfonso Flores Jr. Bandyta z ekipy Hectora (niewymieniony w czołówce) -
Marcus Goldfinch Barman w Abu Dhabi (niewymieniony w czołówce) -
Alonso Grandío Uczestnik ulicznego wyścigu w Los Angeles (niewymieniony w czołówce) -
Taylor Hall Pieszy na ulicy w Los Angeles (niewymieniony w czołówce) -
Scott Oakley Agent Służb Ochrony Dyplomatycznej (niewymieniony w czołówce) -
Alyssa Veniece Osoba na ekskluzywnej imprezie dla miliarderów (niewymieniony w czołówce) -
Jose Abril Członek załogi Hectora (niewymieniony w czołówce) -
Paul Chappell Sprzedawca japońskiej sztuki (niewymieniony w czołówce) -
Carlos Ayala Członek załogi Hectora (niewymieniony w czołówce) -
Viviana Chavez Rosy (niewymieniony w czołówce) -
Catherine Chen Modelka na wyścigu (niewymieniony w czołówce) -
Dior C. Choi Brat Hana Lue (niewymieniony w czołówce) -
Sasha Casares Modelka bikini w myjni samochodowej (niewymieniony w czołówce) -
Bryan Casserly Uczestnik wyścigu (niewymieniony w czołówce) -
Daniel Collins Żałobnik (niewymieniony w czołówce) -
Sandhya Chandel Pielęgniarka w Los Angeles (niewymieniony w czołówce) -
Scott Dale Strzelający w drzwi (niewymieniony w czołówce) -
Jimmy Dempster Członek oddziału S.W.A.T (niewymieniony w czołówce) -
Elena Diaz
Dziewczyna w pianie (niewymieniony w czołówce)
6.0
Garrett H. Dumas Najemnik (niewymieniony w czołówce) -
Alessandro Folchitto Żołnierz sił specjalnych (niewymieniony w czołówce) -
Frankie Fronk Frank, uczestnik ulicznego wyścigu w Los Angeles (niewymieniony w czołówce) -
Jaron Marquis Garrett Uczestnik ulicznego wyścigu w Los Angeles (niewymieniony w czołówce) -
Erick Garza Uczestnik wyścigu (niewymieniony w czołówce) -
Curtis Gordon Członek oddziału S.W.A.T (niewymieniony w czołówce) -
Jermaine Salute Green Żołnierz brytyjskich sił specjalnych (niewymieniony w czołówce) -
Brandon Michael Hale Agent ochrony (niewymieniony w czołówce) -
Michelle Farrah Huang Tancerka (niewymieniony w czołówce) -
Stephanie Tyler Jones
Kobieta z Emiratów Arabskich (niewymieniony w czołówce)
7.0
Heather M. Kayal Dziewczyna na wyścigu samochodowym (niewymieniony w czołówce) -
Patrick Kearns Kierowca na wyścigu samochodowym (niewymieniony w czołówce) -
John Koyama
Nerwowy kierowca (niewymieniony w czołówce)
6.0
Sulinh Lafontaine Kierowca na wyścigu samochodowym (niewymieniony w czołówce) -
Grace Langshaw Supermodelka, bliźniaczka (niewymieniony w czołówce) -
LeJon Pieszy na ulicy (niewymieniony w czołówce) -
Andrea Torres Lopez Osoba na ekskluzywnej imprezie dla miliarderów (niewymieniony w czołówce) -
Jazlynn Love Dziewczyna w pianie (niewymieniony w czołówce) -
Tara Macken
Agentka ochrony w sypialni (niewymieniony w czołówce)
6.0
Anthony R. McClara Pracownik EMS (niewymieniony w czołówce) -
Carla McCullough Administratorka (niewymieniony w czołówce) -
Toneata Morgan
Modelka na wyścigu (niewymieniony w czołówce)
7.0
Carmelo Oquendo Najemnik (niewymieniony w czołówce) -
Chelsea Pereira
Gorąca dziewczyna w myjni samochodowej (niewymieniony w czołówce)
2.0
Elizabeth Pollard Seksowna dziewczyna w samochodzie (niewymieniony w czołówce) -
David G. Robinson
Specjalista od broni palnej (niewymieniony w czołówce)
-
Zinnia Sayegh Startująca w wojnie wyścigowej (niewymieniony w czołówce) -
Cori Sims Turner (niewymieniony w czołówce) -
Mike Stevens Milioner na przyjęciu (niewymieniony w czołówce) -
Callen David Żandarm wojskowy (niewymieniony w czołówce) -
Joel Thayakaran Startujący w wojnie wyścigowej (niewymieniony w czołówce) -
Klement Tinaj Startujący w wojnie wyścigowej (niewymieniony w czołówce) -
Diana Elizabeth Torres Modelka na wyścigu (niewymieniony w czołówce) -
Derrick Whitney Startujący w wojnie wyścigowej (niewymieniony w czołówce) -
Denise Woelpern Cheerleaderka (niewymieniony w czołówce) -
Mitchell Yee Oficer policji -
Zdjęcia
Średnia
Stephen F. Windon 7.0
Igor Meglic (kierownik zdjęć) (druga ekipa) -
Jacques Haitkin (kierownik zdjęć) (druga ekipa) -
Marc Spicer (kierownik zdjęć) (Abu Zabi) -
Dylan Goss ((dyrektor ds. fotografii lotniczej)) (Los Angeles) (druga ekipa) (Atlanta) -
C. Alan Rawlins (główna pomoc techniczna) -
Michael C. Price (główna pomoc techniczna) -
Andy Gribble (główna pomoc techniczna) (Abu Zabi) -
Boris Olomi (główna pomoc techniczna) (Abu Zabi) -
Peter Chrimes (główna pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Matt Alexander (pomoc techniczna) -
Kenneth Bolton (pomoc techniczna) -
Chelsea Clark-James (pomoc techniczna) -
Marcus Cooley (pomoc techniczna) -
Joe Duarte (pomoc techniczna) -
Jimmy Hendrix (pomoc techniczna) -
Jacob Ross (pomoc techniczna) -
Thom Shepard (pomoc techniczna) -
Tony Gandolfi (pomoc techniczna) -
Vincent Gandolfi (pomoc techniczna) -
Adam Kogelman (pomoc techniczna) -
Doyle Petty (pomoc techniczna) -
Jeff Sterner (pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Nelson Goforth (pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Clayton Fowler (pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Brian A. Pitts (pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Chris Fountain (dodatkowy) (pomoc techniczna) -
Kompozytorzy
Średnia
Brian Tyler 9.0
Michael Kramer (muzyka dodatkowa) -
Kostiumy
Średnia
Sanja Milković Hays 7.0
Mairi Chisholm -
Jess L. Johnson -
Iliana Sanchez -
Korii Young -
Shavon Christina Gihan -
Vicente Parada (Los Angeles) -
Irena Stepic (asystent) -
Nava R. Sadan (nadzorca kostiumów) -
Gina G. Aller (nadzorca kostiumów) (druga ekipa) -
Natasha Gale (produkcja kostiumów) (asystent) -
Montaż
Średnia
Leigh Folsom Boyd 6.0
Dylan Highsmith 5.0
Christian Wagner 7.0
Stuart Huggins (asystent) -
Jesse Chapman (asystent) -
Richard Conkling (asystent) -
Dave Cory (asystent) -
Laura Steiger (asystent) -
Michael Goldberg (praktykant) -
Charakteryzacja
Średnia
James MacKinnon nadzorca charakteryzacji -
Roxy D'Alonzo charakteryzator osobisty: Vin Diesel -
Autumn Butler główny charakteryzator -
Sarah Mays główny charakteryzator (Atlanta) -
Eleanor Sabaduquia główny charakteryzator (druga ekipa) -
Amber Crowe charakteryzator -
Tracey L. Miller-Smith charakteryzator -
Jamilah Simmons charakteryzator -
Denise Tunnell charakteryzator -
Janice Tunnell charakteryzator -
Zera Azmi charakteryzator (Abu Zabi) -
Quintessence Patterson charakteryzator (druga ekipa) -
Cary Ayers charakteryzator (dodatkowy) -
Natalie Thimm charakteryzator (dodatkowy) -
Michelle Waldron charakteryzator (asystent) -
Linda D. Flowers nadzorca stylizacji -
Jennifer Santiago główny stylista -
Yesim 'Shimmy' Osman główny stylista (druga ekipa) -
Vanessa Sharp fryzjer (druga ekipa) (Kolorado) -
Scenografia
Średnia
Bill Brzeski
scenograf
8.0
Desma Murphy dyrektor artystyczny nadzorujący -
Jonathan Carlos dyrektor artystyczny -
Alan Hook dyrektor artystyczny -
Jay Pelissier dyrektor artystyczny -
Elena Albanese dyrektor artystyczny (asystent) -
Alex McCarroll dyrektor artystyczny (asystent) -
Danielle Berman dekorator wnętrz -
Guillaume DeLouche główny rekwizytor -
Josh Roth główny rekwizytor (asystent) -
Kaitlyn Hamby rekwizytor -
Taraja Ramsess rekwizytor -
Anna Shpaltakova rekwizytor -
Jason Vigdor rekwizytor -
Sarah Forrest projektant wnętrz -
Alex McCarroll projektant wnętrz -
Anne Porter projektant wnętrz -
Bruce Di Valerio koordynator konstrukcji -
Christopher Neely główny konstruktor dekoracji -
Robert Consing scenopis obrazkowy -
James Doh scenopis obrazkowy -
John Fox scenopis obrazkowy -
Anthony Liberatore scenopis obrazkowy -
Grahame Ménage malarz -
Salim Alrazouk główny rekwizytor -
Billy Baker rekwizytor -
Dann Brauckmann rekwizytor -
Kim Breece dekorator wnętrz (asystent) -
Katelyn Cocherell dekorator wnętrz (asystent) -
Rebecca Cornwall malarz -
Hank Curtis rekwizytor -
Timothy M. Earls projektant wnętrz -
Christopher Isenegger projektant graficzny -
Kip Jamison rekwizytor -
Ariel Kaplan rekwizytor -
Julie Kobsa rekwizytor -
Mayumi Konishi-Valentine dekorator wnętrz -
Jeffrey Lombardi rekwizytor (dodatkowe zdjęcia) -
Uzair Merchant dyrektor artystyczny (asystent) -
Lisa Pasqualetti malarz -
Gregg Szabo rekwizytor -
Taylor Vaughan rekwizytor (asystent) -
Heath L. Sewell malarz -
Dźwięk
Średnia
Paul Aulicino nadzorujący montaż dźwięku (asystent) -
Jason Abell montaż dialogów -
Jonah Guelzo operator dźwięku -
Mark Weingarten mikser -
Chris Durfy mikser (druga ekipa) -
Aron Siegel mikser (druga ekipa) -
Todd Weaver mikser (druga ekipa) -
C. Douglas Cameron mikrofoniarz -
Tom Caton mikrofoniarz -
Colt Logan mikrofoniarz (druga ekipa) -
Allen Lee Williams III mikrofoniarz (druga ekipa) -
Paul Rabjohns nadzorujący montaż muzyki -
Greg Crawford mikser postsynchronu -
Fredrick Cuevas operator postsynchronu -
Jesse Dodd mikser (dodatkowy) -
Jesse Dodd mikser postsynchronu (dodatkowy) -
Joe Dzuban nadzorujący montaż dźwięku 7.0
Tim Hays mikser -
Gary A. Hecker nadzorca imitacji -
John Jay Martyn operator postsynchronu -
Reagan Mendoza operator postsynchronu -
Frank A. Montaño mikser ponownego nagrania -
Dylan Tuomy-Wilhoit imitator dźwięku -
Brett Voss mikser imitacji -
Jeffrey Wilhoit imitator dźwięku -
Ryan D. Young operator postsynchronu -
Robb Boyd montaż muzyki -
Kyle Clausen montaż muzyki (asystent) -
Matthew Llewellyn montaż muzyki -
Efekty specjalne
Średnia
John P. Cazin nadzorca efektów specjalnych 8.0
Joel Mitchell nadzorca efektów specjalnych -
Daniel Sudick nadzorca efektów specjalnych -
Tim Walkey nadzorca efektów specjalnych -
Chris Henderson efekty specjalne -
Randy Fitzgerald pirotechnik 8.0
Doug Passarelli pirotechnik -
Alan Droeger technik -
Jeremy Farlow technik -
Darin O'Neill technik -
Marcelo Tabor technik -
Marc Tantin technik -
Michael A. Tice technik -
Tom von Badinski technik -
Christopher Walsh technik -
Pozostała Ekipa
Średnia
Anne McCarthy dobór obsady -
Kellie Roy dobór obsady -
Shashank Arora dobór obsady (asystent) (Indie) -
Trishaan dobór obsady (asystent) (Indie) -
Samuel Allison dodatkowy dobór obsady -
Jamie Lynn Catrett dodatkowy dobór obsady -
Miranda Davidson dodatkowy dobór obsady -
Miranda Davidson dodatkowy dobór obsady -
Rose Locke dodatkowy dobór obsady -
Morgan Robbins dodatkowy dobór obsady -
Kimberly Wistedt dodatkowy dobór obsady -
Rich King dodatkowy dobór obsady (/ Los Angeles) ( / Los Angeles) -
Seher Latif dodatkowy dobór obsady (Indie) -
Jeremy Lambert dodatkowy dobór obsady (asystent) -
Mitch Toles dodatkowy dobór obsady (asystent) -
Brian McCulley dobór lokalizacji (Kolorado) -
John Crockett dobór lokalizacji (asystent) (Kolorado) -
Jack Gill
koordynator kaskaderów (druga ekipa)
-
Oakley Lehman
koordynator kaskaderów
-
Troy Robinson
koordynator kaskaderów
-
Andy Gill
koordynator kaskaderów (druga ekipa)
-
Scott Dale kaskader -
Myles Humphus
Vin Diesel / kaskader dublujący: Dwayne Johnson
-
Tanoai Reed
kaskader dublujący: Dwayne Johnson
-
Heidi Moneymaker
kaskader dublujący: Michelle Rodriguez
-
Maggie Macdonald kaskader dublujący: Michelle Rodriguez -
Caitlin Dechelle
kaskader dublujący: Ronda Rousey
-
Renae Moneymaker kaskader dublujący: Ronda Rousey -
Donny Carrington kaskader dublujący: Ludacris -
Tim McAdams
Ludacris / kaskader dublujący:
-
Elizabeth Davidovich kaskader dublujący: Elsa Pataky 6.0
Julius Denem kaskader dublujący: Tyrese Gibson -
Jace Jeanes
kaskader dublujący: Jason Statham
-
Linda Jewell
kaskader dublujący: Nathalie Emmanuel
-
Angela Meryl
kaskader dublujący: Nathalie Emmanuel
-
Oakley Lehman
kaskader dublujący: Paul Walker
-
Joel Kramer
koordynator kaskaderów
-
Sam Looc kaskader dublujący: Tony Jaa -
Natalie Padilla
kaskader dublujący: Jordana Brewster
-
Steve Kelso
kaskader dublujący
-
Tsuyoshi Abe
kaskader
-
Christopher 'Critter" Antonucci kaskader -
Heather Arthur
kaskader
-
Donny Bailey kaskader -
Jeanette Branch kaskader -
Max Calder
kaskader
-
Johnny Cooper kaskader -
Marcelle Coletti kaskader -
Lateef Crowder
kaskader
6.0
Nick DeKay kaskader -
Philip Dido kaskader -
Troy Faruk
kaskader
-
Regis Harrington
kaskader
-
Steve Hart
kaskader
-
Chris Henderson kaskader -
John Herndon kaskader -
Damita Jane Howard
kaskader
-
Ashley Nicole Hudson
kaskader
-
Reggie Jackson kaskader -
Bobby Jordan kaskader -
Lauren Mary Kim
kaskader
-
John Koyama
kaskader
6.0
Jasi Cotton Lanier
kaskader
-
Matt Leonard
kaskader
-
Tara Macken
kaskader
6.0
Eric Matuschek
kaskader
-
Tony McFarr kaskader -
Swat Member kaskader -
Jessica Merideth kaskader -
Phillip Moore kaskader -
Alina Andrei
kaskader
-
Jennifer Badger kaskader -
Gregory J. Barnett
kaskader
-
Jeffrey G. Barnett kaskader -
JoAnn Bernat kaskader -
Freddy Bouciegues kaskader -
Charlie Brewer
kaskader
-
Tim Connolly
kaskader
8.0
Gordon Dillard Jr. kaskader -
Alex Duke kaskader -
Katie Eischen
kaskader
-
Richard Epper kaskader -
Jimena Ferrante kaskader -
Ryan Gray kaskader -
Yarett Harper kaskader -
Adam Hart
kaskader
6.0
Alex Kingi kaskader -
Mark Kubr
kaskader
-
David Brian Martin
kaskader
-
Matthew Austin Murray kaskader -
Tree O'Toole kaskader -
Meredith Richardson kaskader -
Bayland Rippenkroeger kaskader -
John Ross kaskader -
John Rottger kaskader -
Andy Rusk
kaskader
-
Maya Santandrea kaskader -
Anthony G. Schmidt kaskader -
Greg Sproles kaskader -
Justin Sundquist
kaskader
-
Swat kaskader -
Jeremy Timmins kaskader -
Taylor Towery kaskader -
Ashley Rae Trisler kaskader -
Tierre Turner kaskader -
Jaye Tyroff kaskader -
Todd Warren kaskader -
Scott Wilder
kaskader
-
Travis Wong kaskader -
Dean Bailey
kierowca
-
Robert Nagle kierowca -
Jonathan Arthur
kierowca
-
Mustafa Beyter kierowca -
Scott Dale kierowca -
Nick DeKay kierowca -
Michael Dengel kierowca -
Riley Harper
kierowca
-
Henry Kingi Jr.
kierowca
-
Brian Machleit
kierowca
-
Neil Macwan kierowca -
Anderson Martin kierowca -
Allan Padelford
kierowca
-
Manny Perry
kierowca
-
Jimmy N. Roberts
kierowca
-
Jason Tubbs kierowca -
Tye Claybrook Jr. kierowca precyzyjny -
Andrew Fincher kierowca precyzyjny -
Ed McDermott II kierowca precyzyjny -
Dave Moro kierowca precyzyjny -
Jim Recznik kierowca precyzyjny -
Tim Sabatino kierowca precyzyjny -
Vernon Swygert kierowca precyzyjny -
Jayson Dumenigo
układacz
-
Bill Leaman
układacz
-
Dave Van Zeyl układacz -
Swen Gillberg nadzorca efektów wizualnych -
Keith O'Hara koordynator efektów wizualnych -
Erika Gourvitz koordynator efektów wizualnych (asystent) -
Brian Adler producent efektów wizualnych -
Karen M. Murphy producent efektów wizualnych -
Todd Busch montaż efektów wizualnych -
Craig Sheppard montaż efektów wizualnych -
Andrew Wood efekty wizualne -
Lina Hum tworzący w technologii cyfrowej -
Oded Granot zecer -
Geoffrey Haley
operator steadicam
-
Geoffrey Haley
operator kamery
-
Richard Latham operator kamery -
Sarah Levy operator kamery -
Maurice K. McGuire operator kamery -
Onofrio Nino Pansini operator kamery -
Riki Butland operator kamery (Abu Zabi) -
Denise Bailie operator kamery (druga ekipa) -
Jacques Haitkin operator kamery (druga ekipa) -
David Richert operator kamery (druga ekipa) -
Henry Tirl operator kamery (druga ekipa) -
Michael J. Walker operator kamery (druga ekipa) -
Robert E. Arnold operator kamery (dodatkowy) -
J. Christopher Campbell operator kamery (dodatkowy) -
Bob Gorelick operator kamery (dodatkowy) -
Andrew Crankshaw kamerzysta (druga ekipa) -
Hugh Braselton kamerzysta (asystent) -
Greg Dellerson kamerzysta (asystent) -
Julie Donovan kamerzysta (asystent) -
Tulio Duenas kamerzysta (asystent) -
Andrew Dutton kamerzysta (asystent) -
Daniel Friedberg kamerzysta (asystent) -
Andrew Hoehn Jr. kamerzysta (asystent) -
Gregory Irwin kamerzysta (asystent) -
Jamie Pair kamerzysta (asystent) -
Jerry Patton kamerzysta (asystent) -
Robert M. Sagaser kamerzysta (asystent) -
Robert Settlemire kamerzysta (asystent) -
Derek Smith kamerzysta (asystent) -
Tom L. Weir kamerzysta (asystent) -
John Young kamerzysta (asystent) -
Matt Fortlage kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Michael Ambrose oświetlenie -
Dan Cornwall oświetlenie -
Andrej Arnautov Jr. oświetlenie (Zjednoczone Emiraty Arabskie) -
Daniel Alexis Gonzalez oświetlenie (dodatkowy) (druga ekipa) -
Scott Garfield fotosista -
Cristen Clark elektryk -
Justin Cowart elektryk -
Curtis Dubose elektryk -
Rusty Edmonson elektryk -
Jordan Francais elektryk -
Jerardo Gomez elektryk -
Kevin Hightower elektryk -
Mikey Jechort elektryk -
Joshua Jones elektryk -
Mike Laird elektryk -
Skip Leger elektryk -
Daniel John Lerch elektryk -
Christopher E. Pettus elektryk -
Brittany Regan elektryk -
Dylan Rumney elektryk (druga ekipa) -
Brian Tyler
dyrygent
9.0
Coleen Aiello księgowy produkcji -
Jim DeMarco księgowy produkcji -
Mike Revell księgowy produkcji (druga ekipa) -
Sean Becker księgowy (asystent) -
Caroline Andrade księgowy (asystent) -
Nicholas Carranza księgowy (asystent) -
Christine Dye księgowy (asystent) -
Katie Foley księgowy (asystent) -
Adrienne L. Graves księgowy (asystent) -
Ivette Ledon księgowy (asystent) -
Sarah al Ali księgowy (asystent) (Abu Zabi) -
Nichola Kerr księgowy (asystent) (Abu Zabi) -
Anna Tokarsky księgowy (asystent) (Abu Zabi) -
Wendy Goldfisher księgowy (asystent) (druga ekipa) -
Charles A. Tamburro pilot helikoptera -
Andrew Masterson pilot helikoptera (Abu Zabi) -
Andy Nettleton pilot helikoptera (Abu Zabi) -
Carol Tresan treser zwierząt -
Gregory Fears dubler: Dwayne Johnson -
Jeff Glover dubler: Dwayne Johnson -
Jason Yorker dubler: Vin Diesel -
Caleb Walker dubler: Paul Walker -
Cody Walker
dubler: Paul Walker
-
Karen Valero dubler: Michelle Rodriguez -
Joseph Bayard
dubler: Ludacris
-
Matthew Carter dubler -
Clare Halstead dubler -
Harrison Marks koordynator efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce) -
Kaelen Cohen zecer -
Keywan Mahintorabi zecer -
Vincent Papaix
główny zecer
-
Shane Christopher Wicklund zecer -
Emi Baba tworzący w technologii cyfrowej -
Robin L. D'Arcy producent efektów wizualnych -
Charlie Iturriaga nadzorca efektów wizualnych -
Tom Rubendall koordynator efektów wizualnych (asystent) -
Robert Elhai orkiestra -
Dana Niu orkiestra -
David Aughenbaugh zecer -
Jörg Baier zecer -
Santhoshi Balasubramanian zecer -
Eric M. Beaver zecer -
Alexis Belanger zecer -
Alex Berson zecer -
Olivier Blanchet zecer -
Jean-Christophe Boue zecer -
Stuart Bruzek zecer -
Miguel Diaz Cachero zecer -
Wesley Cronk zecer -
Ana Mestre de Almeida Pereira zecer -
Mark Derksen zecer -
Andreane Dodier-Villeneuve zecer -
Geoff DuQuette zecer -
Yasmine El-Ghamrawy zecer -
Michel Frenette zecer -
Jean-Francois Gagne zecer -
Storm Gezentsvey zecer -
Heiðrún Tinna Haraldsdóttir zecer -
Emile Harvey zecer -
Travis Wade Ivy zecer -
Evan Kwan zecer -
Alison Lake zecer -
Kurt Lawson zecer -
Marco Leone zecer -
Manuel Llamas zecer -
Gary L. Lopez zecer -
Philip Lorentzson zecer -
Marc Massicotte zecer -
Juan Carlos Mendoza zecer -
Kiran Menon zecer -
Tamara Mitchell zecer -
Udit Mohan zecer -
Christian Morin zecer -
Emmanuel Moulun zecer -
Tahl Niran zecer -
Victor Norberg zecer -
Brian Nugent zecer -
Juan Olivares zecer -
Ian Parra zecer -
Stéphane Paradis zecer -
Philippe Pelletier zecer -
Brian Peluso zecer -
Marko Radinkovic zecer -
Stéphane Rioux zecer -
Arnab Sanyal zecer -
Caterina Schiffers zecer -
Jordan Schilling zecer -
Eva Snyder zecer -
Carlos Acevedo dyrektor techniczny -
Robert S. Hurlburt dyrektor techniczny -
Jo Lockman dyrektor techniczny -
Stephen Sloan dyrektor techniczny -
Eva Abramycheva koordynator efektów wizualnych -
Shelley Andagan koordynator efektów wizualnych -
Marie-Ève Authier koordynator efektów wizualnych -
Marie-Pierre Boucher koordynator efektów wizualnych -
Hugh Brompton koordynator efektów wizualnych -
Janelle Day koordynator efektów wizualnych -
Ashlyn Hardie koordynator efektów wizualnych -
La-Ra Hinckeldeyn koordynator efektów wizualnych -
Luke Hippely koordynator efektów wizualnych -
Edan Hopper koordynator efektów wizualnych -
Jeffrey John Howard koordynator efektów wizualnych -
Wahid Ibn Reza koordynator efektów wizualnych -
Devika Kawle koordynator efektów wizualnych -
Andrea Kistler koordynator efektów wizualnych -
Matt Magnolia koordynator efektów wizualnych -
Rebecca Matkaluk koordynator efektów wizualnych -
Chris McLeod koordynator efektów wizualnych -
Devon Patterson koordynator efektów wizualnych -
Barry St. John koordynator efektów wizualnych (druga ekipa) -
Todd Whalen koordynator efektów wizualnych -
Jasmin Hasel producent wykonawczy efektów wizualnych -
Antoine Marbach producent efektów wizualnych -
Sara Moore producent efektów wizualnych -
Laura Schultz producent efektów wizualnych -
Martin Wiseman producent efektów wizualnych -
Georgia Dumergue efekty wizualne -
Gray Horsfield efekty wizualne -
Jeff Nadwidny efekty wizualne -
Leon Woud efekty wizualne -
Ria-Bella Buys tworzący w technologii cyfrowej -
Dawn Gates tworzący w technologii cyfrowej -
Rick McMahon tworzący w technologii cyfrowej -
Juan Melgoza tworzący w technologii cyfrowej -
Alonso Sánchez tworzący w technologii cyfrowej -
Radley Teruel tworzący w technologii cyfrowej -
David Zeng tworzący w technologii cyfrowej -
Sam Baker animator -
Ryan Cronin animator -
Kevin Culhane animator -
Scott Cullen animator -
Toby Haruno animator postaci -
Diana Morawski animator -
Scott Paquin animator -
Jye Skinn animator -
Claudius Urban animator -
Jay Barton nadzorca efektów wizualnych -
Jon Cowley nadzorca efektów wizualnych -
Martin Hill nadzorca efektów wizualnych -
Nikos Kalaitzidis nadzorca efektów wizualnych -
Roland Langschwert nadzorca efektów wizualnych -
Anthony Lupoi nadzorca efektów wizualnych -
Danielle Plantec nadzorca efektów wizualnych -
David Seager nadzorca efektów wizualnych -
Laurent Spillemaecker nadzorca efektów wizualnych -
Mike Wassel nadzorca efektów wizualnych -
Ty Gibson montaż efektów wizualnych -
Neil Mayo montaż efektów wizualnych -
Anik Seguin montaż efektów wizualnych -
Jason Wheatley montaż efektów wizualnych -
Brice Parker kp -
John Stevenson-Galvin modelarz cyfrowy -
Clare Woodford-Robinson modelarz cyfrowy -
Djordje Cakovan modelarz cyfrowy -
Xavier Fourmond nadzorca komponowania -
Michael Maloney nadzorca komponowania -
Jona Maluck nadzorca komponowania -
Florian Schroeder nadzorca komponowania -
Isabelle Langlois producent wykonawczy efektów wizualnych -
Sébastien Moreau producent wykonawczy efektów wizualnych -
Jean-Michel St-Pierre Lapierre zecer -
Giuseppe Tagliavini zecer -
Hirofumi Takeda zecer -
Juan Valenzuela Alcaraz zecer -
Felix Vallieres zecer -
Sebastien Veilleux zecer -
Armando Velazquez zecer -
George Wharton zecer -
Blake Winder zecer -
Colin Cary kierowca precyzyjny -
David Castillo
kaskader
-
Paul Chappell kierowca precyzyjny -
Wally Crowder kierowca -
Adam C. Edwards kaskader -
Susan M. Elmore układacz -
Debbie Evans
kierowca: Michelle Rodriguez
-
Debbie Evans
kaskader
-
Katie Gill
kaskader
-
David M. Graves
kaskader
-
Arum Jewell-Kingi kaskader -
Patrick Kearns kierowca -
Dennis Keiffer
kaskader
-
James Laski kierowca precyzyjny -
Michael Li kaskader -
Raymond Mamrak
kaskader
-
Jody Millard
kierowca
-
Rudyard Moncayo kaskader -
Vanessa Motta
kaskader
-
Isaac Palmisano kierowca precyzyjny -
Spiro Razatos
koordynator kaskaderów
7.0
Joe Ross kaskader -
Mike Ryan kierowca -
Courtney Schwartz
kaskader
-
Steve Upton
kaskader
-
Darlene Ava Williams
kaskader
-
Joel Kramer
kaskader
-
Jalil Jay Lynch
Ludacris / kierowca dublujący: Tyrese Gibson
-
John Casino kaskader -