Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Barry Sonnenfeld |
7,5
|
|
Joe Camp III
(asystent)
|
||
Ian Woolf
(asystent)
|
||
Michael Baxter
(asystent)
|
||
Joseph Brad Kluge
(asystent)
|
||
Zia Iampietro
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Caroline Thompson | ||
Larry Wilson | ||
Charles Addams
(postacie)
|
||
Producenci | Ocena | |
Scott Rudin
producent
|
8,0
|
|
Graham Place
producent wykonawczy
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Anjelica Huston
Morticia Addams
|
7,1
|
|
Raul Julia
Gomez Addams
|
7,1
|
|
Christopher Lloyd
Gordon Craven / Wuj Fester
|
7,7
|
|
Christina Ricci
Wednesday Addams
|
7,4
|
|
Jimmy Workman
Pugsley Addams
|
7,0
|
|
Christopher Hart
Rączka
|
8,0
|
|
Carel Struycken
Lurch
|
8,0
|
|
Elizabeth Wilson
Abigail Craven / Dr Greta Pinder-Schloss
|
||
John Franklin
Kuzyn Coś
|
7,0
|
|
Dana Ivey
Margaret Addams / Margaret Alford
|
||
Judith Malina
Babcia
|
||
Dan Hedaya
Tully Alford, adwokat Addamsów
|
||
Paul Benedict
Sędzia Womack
|
||
Tony Azito
Digit Addams
|
||
Douglas Brian Martin
Dexter Addams
|
||
Steven M. Martin
Donald Addams
|
||
Allegra Kent
Kuzynka Ophelia Addams
|
||
Richard Korthaze
Slosh Addams
|
||
Ryan Holihan
Lumpy Addams
|
||
Patty Maloney
Lois Addams
|
||
Maureen Sue Levin
Flora Amor
|
||
Darlene Levin
Fauna Amor
|
||
Sally Jessy Raphael
Ona sama
|
||
Kate McGregor-Stewart
Pracownica urzędu pracy
|
||
Lela Ivey
Susan Firkins, nauczycielka Wednesday
|
||
Whit Hertford
Mały Tully
|
||
Victoria Hall
Szwedzka blondynka
|
||
Jimmy Ross
Mały Gomez
|
||
Ryan Anderson
Mały Fester
|
||
Daniel Pikus
Nastoletni Gomez
|
||
Michael Hittesdorf
Nastoletni Fester
|
||
Lauren Walker
Nastoletnia Flora
|
||
Valeri Walker
Nastoletnia Fauna
|
||
Mercedes McNab
Skautka
|
||
Joe Zimmerman
Long Arm Addams
|
||
Steve Welles
Fingers Addams
|
||
Eugene Jackson
Jednoręki basista
|
||
Richard Tanner
Poskramiacz węży
|
||
Marc Shaiman
Dyrygent
|
||
Jonathan Wee
Żongler
|
||
Owen Morse
Żongler
|
||
Diane Burt
Kolędniczka
|
||
Barry Sonnenfeld
Pasażer pociągu Gomeza (niewymieniony w czołówce)
|
7,5
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Owen Roizman
(kierownik zdjęć)
|
7,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Marc Shaiman | ||
Kostiumy | Ocena | |
Ruth Myers |
7,0
|
|
Linda Matthews
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Jim Miller |
7,0
|
|
Dede Allen | ||
Gordon Antell
(asystent)
|
||
Bruce Johnson
(asystent)
|
||
Grace Valenti
(asystent)
|
||
Karen Rasch
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Fern Buchner
projektant makijażu
|
||
Kevin Haney
charakteryzator
|
||
Katherine James
charakteryzator
|
||
Brian Penikas
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Louis Lazzara
efekty specjalne makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
Richard Macdonald
scenograf
|
7,0
|
|
Margie Stone McShirley
dyrektor artystyczny
|
||
Cheryal Kearney
dekorator wnętrz
|
||
Beverli Eagan
projektant wnętrz
|
||
Lawrence A. Hubbs
projektant wnętrz
|
7,0
|
|
Nancy Mickelberry
projektant wnętrz
|
||
Randy Bostic
rekwizytor
|
||
Tamara Clinard
rekwizytor
|
||
Steven Curtis Husch
rekwizytor
|
||
John Sweeney
dekorator wnętrz (niewymieniony w czołówce)
|
||
J. Todd Anderson
scenopis obrazkowy
|
||
Erin M. Cummins
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Michael Gastaldo
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Ron Gress
malarz
|
||
Walt Hadfield
koordynator konstrukcji
|
||
Robin L. Miller
główny rekwizytor
|
||
John Stewart
malarz
|
||
Wayne Daddio
malarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard Bryan Douglas
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christopher Gilman
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tony Guastella
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Masako Masuda
projektant wnętrz (niewymieniony w czołówce)
|
8,0
|
|
Dan Platt
rzeźbiarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chad Simpson
malarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Sonski
dyrektor artystyczny (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eric Yount
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Mark 'Frito' Long
operator dźwięku
|
||
Randy Smith
operator dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Peter F. Kurland
mikser
|
||
Kevin Bartnof
imitator dźwięku
|
||
Ken Dufva
imitator dźwięku
|
||
James Ashwill
mikser imitacji
|
||
Bob Baron
operator postsynchronu
|
||
John Benson
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Steve Bowerman
mikrofoniarz
|
||
Fred Burke
montaż imitacji
|
||
Jean Marie Carroll
okablowanie
|
||
Anne Couk
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Greg Curda
mikser imitacji
|
||
Gloria D'Alessandro
montaż dialogów
|
||
Christine Danelski
montaż imitacji
|
||
David Lee Fein
imitator dźwięku
|
||
Alison Fisher
montaż dialogów
|
||
Howell Gibbens
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Cecelia Hall
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Denise Horta
montaż postsynchronu
|
||
Robert Hyams
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Joseph A. Ippolito
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Trevor Jolly
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Constance A. Kazmer
montaż dialogów
|
||
Nicholas Korda
montaż postsynchronu
|
||
Gregg Landaker
mikser ponownego nagrania
|
||
Steve Mann
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Michael Minkler
mikser ponownego nagrania
|
||
Bob O'Brien
montaż dialogów
|
||
John Roesch
imitator dźwięku
|
||
Frank Serafine
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Craig Sims
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Thomas W. Small
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Beth Sterner
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Marshall Winn
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Carolyn Tapp
operator imitacji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Juno J. Ellis
nadzorujący montaż postsynchronu
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Chuck Gaspar
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Gary D. Bierend
technik
|
8,0
|
|
Carolyn Oros
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Don Waller
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
David Rubin
dobór obsady
|
||
Charlie Messenger
dodatkowy dobór obsady
|
||
Debra Zane
dodatkowy dobór obsady
|
||
Barbara Harris
dobór głosu
|
||
Rob Hahn
operator kamery
|
7,0
|
|
M. Todd Henry
operator kamery
|
||
Robert LaBonge
operator kamery
|
||
Chris Squires
operator kamery
|
||
Michael A. Chavez
operator kamery (asystent)
|
||
Ian Fox
operator kamery (asystent)
|
||
David Luckenbach
operator kamery (asystent)
|
||
Mark Streapy
operator kamery (asystent)
|
||
Alan Munro
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Jessica Huebner
koordynator efektów wizualnych
|
||
David R. Ellis
koordynator kaskaderów
|
||
Keith Campbell
kaskader
|
||
Annie Ellis
kaskader
|
||
Randy Kovitz
kaskader
|
||
Mary Peters
kaskader
|
||
Suzy Sachs
dobór obsady (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gregory J. Barnett
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…