• Rekinado (2013)

  Rekinado (2013) — 3

   Temat wątku - Rekiny i tornado

  • 21x30 klt9i1

   A_­Biel

   Po hitach jakimi były dwugłowe i piaskowe rekiny, stacja SYFY (sugestywna nazwa) zaserwowała nam kolejną produkcję o rekinach. Podczas gdy myślałeś, że widziałeś już wszystko pojawia się takie Sharknado, które uświadamia Ci jak bardzo byłeś w błędzie. Film po obejrzeniu którego nic już nie będzie takie samo. Jeśli chcesz wiedzieć jak przetrwać podczas tornada pełnego latających rekinów, jest to film dla Ciebie. Nigdy nie wiadomo, kiedy przyjdzie Ci znaleźć się w podobnej sytuacji, ha ha.
   Ja nie mogę, jak oni wpadają na takie poronione pomysły i kto im dał tego miliona na jego wyprodukowanie? Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że film miał chyba sporą oglądalność bo planują drugą cześć. Tak więc rekiny jeszcze do nas powrócą w tej bądź innej formie. Nie zdziwiłabym się gdyby powstał film o rekinach w lawinie albo rekinach z wulkanu. No co? Może się zdarzyć.

  • 21x30 ny12s3

   Quagmire

   1.4 mln widzów to olbrzymia oglądalność dla SYFY (dawniej bardziej znośne SiFi Channel), hype wokół głupoty nakręcili zwykli internauci (zwiastun ma ponad 2 mln wyświetleń na You Tubie) jak i celebryci na Twitterze (np. Mia Farrow, Damon Lindelof, Elizabeth Banks, Olivia Wilde). Uroki sezonu ogórkowego :)

  • 21x30 klt9i1

   A_­Biel

   Tara Reid po przeczytaniu scenariusza pewnie myślała sobie co mi tam zagram, zarobię trochę kasy i tak nikt tych filmów nie ogląda, a tu taki zonk.
   Zamiast kręcić kilku idiotycznych filmów, zebrali by lepiej pieniądze i zrobili jeden porządny. Jeśli oczywiście jeszcze pamiętają jak się je robi, w co wątpię.

  • 21x30 ny12s3

   Quagmire

   Dokładnie to samo pomyślałem w sprawie Tary Reid :) Pewnie wszyscy aktorzy z American Pie myśleli, że "Reunion" będzie ich wielkim powrotem a tymczasem Jason Biggs nie ma żadnych propozycji, Sean William Scott nie ma nic ciekawego, a Tara Reid wróciła do filmów klasy C.

  • 21x30 lwrdp0

   alter_­ego

   A na premierę już czeka " Rekin Duch" :)

   Muszę przyznać że mają bardzo fajne pomysły i gdyby te filmy były wykonane ze starymi efektami specjalnymi a nie tanimi CGI to myślę że zostałbym wiernym widzem.

  • 21x30 klt9i1

   A_­Biel

   A nie mówiłam, że rekiny z lawiny i wulkanu są prawdopodobne.

   http://weknowmemes.com/2013/07/sharknado-sequel-ideas-6-pics/

  • 21x30 ny12s3

   Quagmire

   Sharknado 2 zniszczy Nowy Jork :)
   http://www.comingsoon.net/news/tvnews.php?id=106564

  • 21x30 ny12s3

   Quagmire

   1/10

   Potwierdzam wszystko co zostało już napisane. Ten potworek którego matką jest SyFy a ojcem Asylum nie daje żadnej przyjemności obcowania ze złym kinem, nie jest ani uroczo zły w pewien hipnotyzujący sposób, ani też szczególnie zabawny. Przez 80 minut seansu na ekranie pojawiają się wszystkie głupoty jakie tylko można sobie wyobrazić, i nie sposób wysiedzieć na tym tworze bez przewijania. Czyli tak jak się spodziewałem, sam pomysł jest zabawniejszy niż film.

   A, zapomniałbym, Sharknado i tak jest lepszym filmem niż Szklana Pułapka 5 :)

  • 21x30 k6uh3v

   Beznickowy

   A że się tak zapytam, dlaczego wszyscy oglądacie ten film? :D

  • 21x30 ny12s3

   Quagmire

   Bo już dawno nie było filmu który dostał się z TV na pokazy północne do 200 kin w Ameryce. Czyli z ciekawości :)

  • 21x30 klt9i1

   A_­Biel

   Film jest beznadziejny i dobrze wiedziałam, że taki będzie za nim go obejrzałam. Pomysł na film był jednak tak poroniony, że ciekawość zwyciężyła. Co prawda liczyłam, że w swojej głupocie będzie zabawny, tak się jednak nie stało.


Twoja sugestia