Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Michael Landon Jr. | ||
A. Brooks Medoff
(asystent)
|
||
Lon Takiguchi
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Janette Oke
(książka)
|
||
Producenci | Ocena | |
Kevin Bocarde
producent
|
||
Kyle A. Clark
producent
|
||
Robert A. Halmi
producent wykonawczy
|
||
Larry Levinson
producent wykonawczy
|
6,0
|
|
William Spencer Reilly
producent wykonawczy
|
||
H. Daniel Gross
współproducent wykonawczy
|
||
Michael Landon Jr.
współproducent wykonawczy
|
||
Nick Lombardo
współproducent wykonawczy
|
||
Michael Moran
współproducent wykonawczy
|
||
Faye Schwab
współproducent wykonawczy
|
||
Steven Squillante
współproducent wykonawczy
|
||
Kyle A. Clark
kierownik produkcji
|
||
Richard Morain
nadzorca postprodukcji
|
||
Liz Hormaechea
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Paula Kramer
koordynator produkcji
|
||
Chang Tseng
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Katherine Heigl
Marty Claridge
|
7,4
|
|
Dale Midkiff
Clark Davis
|
||
Skye McCole Bartusiak
Missie Davis
|
||
Corbin Bernsen
Ben Graham
|
7,0
|
|
Theresa Russell
Sarah Graham
|
||
Oliver Macready
Aaron Claridge
|
||
Adam Loeffler
Clint Graham
|
||
Nick Scoggin
Wielebny Johnson
|
||
Jaimz Woolvett
Skaut na wozie
|
8,0
|
|
Rutanya Alda
Wanda Marshall
|
||
Janet Rotblatt
Kobieta na wozie
|
||
David Fine
Jed Larsen (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dani Goldman
Młoda Marty (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sommer Knight
Kobieta na pogrzebie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Larry Laverty
Mężczyzna na pogrzebie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christina A. Wood
Ellen Davis (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
James W. Wrenn
(kierownik zdjęć)
|
||
Frank Q. Dobbs
(kierownik zdjęć)
|
||
Vincent Wrenn
(kierownik zdjęć)
|
||
John Knight
(główna pomoc techniczna)
|
||
Patrick McGinley
(pomoc techniczna)
|
||
Ila Packman
(pomoc techniczna)
|
||
Rick Yost
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
William Ashford | ||
Ken Thorne | ||
Dean Landon
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Carlie Tracey | ||
Montaż | Ocena | |
Colleen Halsey |
7,0
|
|
Ryan Kushner
(asystent)
|
||
Andrew Vona
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Janice Heaton
główny charakteryzator
|
||
Janice Heaton
główny stylista
|
||
Laura Oliva
charakteryzator (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
John F. Brown
scenograf
|
||
Mark Stezaker
dyrektor artystyczny
|
||
Michael Gregory
główny architekt
|
||
David McQuade
główny rekwizytor
|
||
Lita Minger
rekwizytor (asystent)
|
||
George Perdomo
stolarz
|
||
Jeffrey Viau
stolarz
|
||
McJoel Hamilton
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Lee Archer
mikser
|
||
Bryan Du Toit
mikrofoniarz
|
||
Jarmil Maupin
projektant efektów dźwiękowych
|
||
Patrick O'Sullivan
nadzorca postsynchronu
|
||
Patrick O'Sullivan
nadzorca dźwięku
|
||
Trevor Sperry
mikser postsynchronu
|
||
Peter Weiss
mikrofoniarz
|
||
Michael Wetherwax
montaż dialogów
|
||
Michael Wetherwax
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Albert Lannutti
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Penny Perry
dobór obsady
|
||
Clint Lilley
koordynator kaskaderów
|
||
Sal Coniglio
operator kamery (asystent)
|
||
Nick Franco
operator kamery (asystent)
|
||
Janet Jensen
elektryk (asystent)
|
||
Daniel L. Magat
elektryk
|
||
Scott Pepin
elektryk
|
||
Dane Peterson
oświetlenie
|
||
Kevin Blair Rogers
operator kamery (asystent)
|
||
Randy Shropshire
fotosista
|
||
Jeff Warrin
elektryk (dodatkowy)
|
||
Everett Blix
dodatkowy dobór obsady
|
||
Amy Davis
dobór obsady (asystent)
|
||
Brooke Davis
dobór obsady (asystent)
|
||
Minnie Duerr
księgowy
|
||
Erik Olson
księgowy (asystent)
|
Pozostałe
Proszę czekać…