Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Hartmut Schoen | ||
Schoko Okroy
(asystent)
|
||
Michał Białecki
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Hartmut Schoen | ||
Producenci | Ocena | |
Ariane Krampe
producent
|
||
Michael André
współproducent
|
||
Markus Brinkmann
kierownik produkcji
|
||
Jacek Gaczkowski
kierownik produkcji
|
7,0
|
|
Piotr Strzelecki
kierownik produkcji
|
||
Grzegorz Pinior
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Sylwia Kucharska
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Anna Werner
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Sabina Kunicka
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Heino Ferch
Hans Kuhlke
|
||
Inka Friedrich
Katharina Kuhlke
|
||
Iris Berben
Lavinia Kellermann
|
||
Axel Prahl
Erwin Sawatzke
|
||
Frederick Lau
Paul Kuhlke
|
||
Johanna Gastdorf
Renate Sawatzke
|
||
Jule Gartzke
Franziska
|
||
Marie Gruber
Sąsiadka
|
||
Michał Białecki
Pracownik
|
||
Piotr Siwiec
Oficer wojsk NRD
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Tomas Erhart | ||
Grzegorz Adamski
(pomoc techniczna)
|
||
Artur Wildemann
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Kostiumy | Ocena | |
Anna Bielak
(garderoba)
|
||
Małgorzata Zacharska | ||
Paulina Połom
(asystent)
|
||
Renata Kiełbiowska
(asystent)
|
||
Anna Stępień
(garderoba)
|
||
Montaż | Ocena | |
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Monika Chojnacka
charakteryzator
|
||
Gabriela von Seltmann
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Eduard Krajewski
scenograf
|
||
Wojciech Sękowski
rekwizytor
|
||
Andrzej Kowalewski
rekwizytor
|
||
Remigiusz Wenzelewski
rekwizytor (asystent)
|
||
Marcin Dąsal
konstruktor dekoracji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Adam Cieplak
mikrofoniarz
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Kazimierz Wróblewski
pirotechnik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Jacek Wróblewicz
mistrz oświetlenia
|
||
Jarosław Bedyk
oświetlenie
|
||
Andrzej Jop
oświetlenie
|
||
Mariusz Chandoha
dodatkowy dobór obsady
|
||
Marek Jaszkowski
dodatkowy dobór obsady
|
||
Robert Brzeziński
koordynator kaskaderów
|
||
Hubert Koprowicz
kierownik planu
|
||
Michał Kasprzyk
kierownik planu (asystent)
|
||
Michał Piss
kierownik planu (asystent)
|
||
Paweł Kopka
dyżurny planu
|
||
Maciej Bieńkowski
dyżurny planu
|
||
Dorota Bednarek
księgowy
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Fabuła
Multimedia
Pozostałe
Proszę czekać…