Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Igor Mołodecki | ||
Jacek Link-Lenczowski
(drugi reżyser)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Igor Mołodecki | ||
Producenci | Ocena | |
Henryk Romanowski
producent wykonawczy
|
||
Janusz Szela
kierownik produkcji
|
||
Ludmiła Katarzyna Berus
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Maryna Cichoń
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Wiesław Śmietana
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Jolanta Borewicz
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Alina Romanowska
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Ewa Radczuk
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Anna Radwan
Mama Ani
|
6,8
|
|
Dorota Segda
Mama Krzysia
|
6,9
|
|
Dominika Mroczek
Ania
|
||
Izabella Olszewska
Babcia Ani
|
6,0
|
|
Roman Gancarczyk
Jurek, tata Ani
|
6,9
|
|
Jerzy Grałek
Heniek, Święty Mikołaj
|
7,0
|
|
Małgorzata Hajewska-Krzysztofik
Żona Świętego Mikołaja
|
5,5
|
|
Andrzej Letner
Krzyś
|
||
Olga Frycz
Koleżanka Ani
|
6,4
|
|
Marta Kalmus
Urzędniczka
|
||
Alicja Bienicewicz
Urzędniczka na poczcie
|
||
Andrzej Kozak
Interesant na poczcie
|
||
Agnieszka Brzezińska
Nauczycielka Ani
|
||
Zbigniew Kosowski
Taksówkarz
|
||
Janusz Śmiłek
Sprzedawca w sklepie zabawkarskim
|
||
Anastazja Mołodecka
Dziewczynka
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Zdzisław Najda | ||
Edward Makówka | ||
Marcin Owczarek | ||
Jerzy Bęben | ||
Paweł Orłowski
(współpraca)
|
||
Artur Sałach | ||
Piotr Siwek | ||
Robert Carek | ||
Piotr Pawliński | ||
Jan Golonka | ||
Tomasz Dzięcioł | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Zygmunt Konieczny |
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Renata Kochańska | ||
Ewa Drobiec
(współpraca)
|
||
Montaż | Ocena | |
Ewa Romanowska-Różewicz |
7,0
|
|
Elżbieta Jankowska
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Bolesław Rawski
dyrygent
|
||
Paweł Odorowicz
wykonawca muzyki
|
||
Anna Śliwa
wykonawca muzyki
|
||
Mirosław Stępień
wykonawca muzyki
|
||
Tomasz Wyroba
wykonawca muzyki
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Ewa Symko-Marczewska
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Maciej Preyer
scenograf
|
||
Maciej Preyer
dekorator wnętrz
|
||
Stanisław Korytkowski
dekorator wnętrz (współpraca)
|
||
Robert Marecki
dekorator wnętrz (współpraca)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Maria Chilarecka
dźwięk
|
||
Piotr Faryński
operator dźwięku (asystent)
|
||
Włodzimierz Kazimierczak
efekty dźwiękowe
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Janusz Bykowski
pirotechnik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Zdzisław Najda
operator kamery
|
||
Tomasz Kuzio
fotosista
|
||
Marta Precht
napisy
|
||
Zbigniew Zbrowski
konsultant (muzyczny)
|
||
Małgorzata Jedynak
sekretariat planu
|
Pozostałe
Proszę czekać…