Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Joshua Logan | ||
Carter De Haven Jr.
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Daniel Taradash | ||
William Inge
(sztuka "Picnic")
|
||
Producenci | Ocena | |
Fred Kohlmar
producent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
William Holden
Hal Carter
|
||
Kim Novak
Madge Owens
|
||
Betty Field
Flo Owens
|
||
Susan Strasberg
Millie Owens
|
||
Cliff Robertson
Alan Benson
|
7,0
|
|
Arthur O'Connell
Howard Bevans
|
6,0
|
|
Verna Felton
Helen Potts
|
||
Reta Shaw
Irma Kronkite
|
||
Nick Adams
Zamachowiec
|
||
Raymond Bailey
Pan Benson
|
||
Elizabeth Wilson
Christine Schoenwalder
|
||
Rosalind Russell
Rosemary, nauczycielka
|
||
Warren Frederick Adams
Nieznajomy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Carle E. Baker
Pracownik obsługujący windę zbożową (niewymieniony w czołówce)
|
||
George E. Bemis
Sąsiad (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steve Benton
Policjant (niewymieniony w czołówce)
|
||
Harold A. Beyer
Członek Izby Handlowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul R. Cochran
Członek Izby Handlowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Adlai Zeph Fisher
Członek Izby Handlowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sam Gill
Widz na wystawie pływackiej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Don C. Harvey
Policjant (niewymieniony w czołówce)
|
||
Flomanita Jackson
Liderka lokalnej partii politycznej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Shirley Knight
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Phyllis Newman
Juanita Badger, fajna dziewczyna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Henry Pagueo
Burmistrz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Harry Sherman Schall
Członek Izby Handlowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Floyd Steinbeck
Członek Izby Handlowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Wayne R. Sullivan
Brygadzista (niewymieniony w czołówce)
|
||
Henry P. Watson
Prezes Izby Handlowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Abraham Weinlood
Pracownik kolei (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
James Wong Howe
(kierownik zdjęć)
|
8,0
|
|
Ray Cory
(druga ekipa)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
George Duning | ||
Kostiumy | Ocena | |
Jean Louis | ||
Montaż | Ocena | |
William A. Lyon | ||
Charles Nelson | ||
Ralph James Hall
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Arthur Morton
aranżer
|
||
Morris Stoloff
dyrygent
|
||
Bob Thompson
aranżer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Johnny Williams
wykonawca muzyki (perkusja) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Clay Campbell
charakteryzator
|
||
Helen Hunt
fryzjer
|
||
Robert J. Schiffer
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Jo Mielziner
scenograf
|
||
William Flannery
dyrektor artystyczny
|
||
Robert Priestley
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
George Cooper
dźwięk
|
||
John P. Livadary
operator dźwięku
|
||
Else Blangsted
montaż muzyki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Fred Karger
konsultant (muzyczny)
|
||
Henri Jaffa
konsultant (technicolor)
|
||
Miriam Nelson
choreograf (niewymieniony w czołówce)
|
||
Val O'Malley
operator kamery (niewymieniony w czołówce)
|
||
Haskell Wexler
operator kamery (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…