Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Roger Donaldson | ||
Scenariusz | Ocena | |
Dennis Feldman |
8,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Dennis Feldman
producent
|
8,0
|
|
Frank Mancuso Jr.
producent
|
7,0
|
|
David Streit
producent wykonawczy
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Ben Kingsley
Xavier Fitch
|
7,8
|
|
Alfred Molina
Dr Stephen Arden
|
7,2
|
|
Forest Whitaker
Dan Smithson
|
7,7
|
|
Marg Helgenberger
Dr Laura Baker
|
6,9
|
|
Natasha Henstridge
"Sil"
|
7,0
|
|
Michelle Williams
Młoda "Sil"
|
7,5
|
|
Jordan Lund
Aide
|
||
Scott McKenna
Train Hobo
|
||
Virginia Morris
Matka
|
||
Dendrie Taylor
Marie
|
6,0
|
|
Anthony Guidera
Robbie, chłopak podwożący Sil do klubu ID
|
||
Lisa Liberati
Łazienkowa panienka
|
||
Pamela Cook
Modelka z reklamy
|
||
Don Fischer
Aide
|
||
Robert Mendelson
Bezdomny
|
||
Sarah S. Leese
Krzycząca kobieta
|
||
Kurtis Burow
Dziecko
|
||
Ed Stone
Kelner
|
||
Jayne Luke
Sprzedawca w Snack Barze
|
||
Whip Hubley
John Carey
|
||
Shirley Prestia
Dr Roth
|
||
David Selburg
Urzędnik
|
||
Frank Welker
Alien Sil (głos)
|
||
Dana Hee
Potwór
|
||
Herta Ware
Pani Morris
|
6,0
|
|
Marliese Schneider
Uprowadzona
|
||
Leslie Ishii
Pielęgniarka w Park Bay
|
||
Richard Fancy
Lekarz w szpitalu Park Bay
|
||
Patricia Belcher
Sprzedawczyni w sklepie elektronicznym
|
||
Matthew Ashford
Facet w klubie
|
||
Caroline Barclay
Pijana dziewczyna
|
||
William Bumiller
Bramkarz w klubie ID
|
||
Susan Hauser
Pracownica laboratorium
|
||
Gary Bullock
Recepcjonista w Saharan Motor Hotel
|
6,0
|
|
Stogie Kenyatta
Policjant
|
||
Scott Sproule
Kierowca
|
||
Lucy Rodriguez
Sprzedawczyni w salonie sukien ślubnych
|
||
Melissa Bickerton
Sekretarka Fitcha
|
||
William Utay
Kolega
|
||
Esther Scott
Konduktorka
|
||
David Jensen
Konduktor
|
||
David K. Schroeder
Niemiecki turysta
|
||
Michael Madsen
Preston Lennox
|
7,3
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Andrzej Bartkowiak
(kierownik zdjęć)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Christopher Young |
7,5
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Joe I. Tompkins | ||
Montaż | Ocena | |
Conrad Buff IV | ||
Sheri Altman
(asystent)
|
||
Gary Burritt
(montażysta negatywu)
|
||
Joel Negron
(asystent)
|
7,0
|
|
Clarinda Wong
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Nina Paskowitz
nadzorca stylizacji
|
||
Scenografia | Ocena | |
Dan Webster
dyrektor artystyczny
|
||
Jackie Carr
dekorator wnętrz
|
||
John Muto | ||
Dźwięk | Ocena | |
Rick Canelli
operator postsynchronu
|
||
Richard Duarte
mikser imitacji
|
||
Bob Edwards
mikser ponownego nagrania
|
||
Samuel H. Hinckley
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Stephen Kearney
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Nicholas R. Allen
mikrofoniarz
|
||
David Franklin Bergad
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Mark Berger
mikser ponownego nagrania
|
||
Andrea Biklian
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Jay Boekelheide
projektant dźwięku
|
||
Jay Boekelheide
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Erik R. Kraber
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Michael Mennies
montaż imitacji
|
||
Jeremy Molod
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Douglas Murray
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Jennifer Myers
imitator dźwięku
|
||
Jonathan Null
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Thomas J. O'Connell
mikser postsynchronu
|
||
Margie O'Malley
imitator dźwięku
|
||
Thomas O'Shea
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Jim Pasque
operator imitacji
|
||
Dianna Stirpe
montaż dialogów
|
||
Randy Thom
mikser ponownego nagrania
|
||
Marian Wallace
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Jennifer L. Ware
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Mark Jan Wlodarkiewicz
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Dennis Leonard
projektant dźwięku (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Lee Orloff
operator dźwięku
|
||
Geoffrey Patterson
mikrofoniarz
|
||
Dennis Leonard
montaż dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Max Kleven
koordynator kaskaderów
|
||
Glenn Randall Jr.
koordynator kaskaderów
|
||
Joni Avery
kaskader
|
||
Charles Croughwell
kaskader
|
||
Lanier Edwards
kaskader
|
||
Donna Evans
kaskader
|
||
Andy Gill
kaskader
|
||
Tony Jefferson
kaskader
|
||
Kay Kimler
kaskader
|
||
Lisa McCullough
kaskader
|
||
Gina Angela Ritchie
kaskader
|
||
Denise Lynne Roberts
kaskader
|
||
Ray Lykins
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nancy Young
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Leo Arroyo
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Cade
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Pat Romano
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
John-Clay Scott
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rory Robert Knepp
operator kamery (dodatkowy) (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steve Adcock
operator kamery (asystent)
|
||
Colin Anderson
operator kamery (asystent) (Los Angeles)
|
||
Garrett Benson
operator kamery (asystent)
|
||
Terry Bowen
operator kamery
|
||
Stephen St. John
operator steadicam
|
6,0
|
|
Chris Strong
mistrz oświetlenia
|
||
Eli Thompson
oświetlenie (technik) (asystent) (Los Angeles)
|
||
Lon Thompson
mistrz oświetlenia (Los Angeles)
|
||
Maria Varni
operator kamery (asystent)
|
Pozostałe
Proszę czekać…