Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Greg Yaitanes | ||
Chris H. Ullrich
(asystent)
|
||
Stacey Kalkowski
(asystent)
|
||
Kris Murphy
(asystent)
|
||
Michael J. Sarna
(reżyser drugiej ekipy) (również) (sekwencje akcji)
|
||
Danny Bohbot
(druga ekipa) (asystent)
|
||
Lisa Brookes
(druga ekipa) (asystent)
|
||
Sierra Sweet
(druga ekipa) (asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Scott Nicholas Amendolare | ||
Chris Bold | ||
Laura Nightingale
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Debra Payne
(nadzorca ciągłości scenariusza) (druga ekipa)
|
||
Producenci | Ocena | |
Boaz Davidson
producent
|
6,5
|
|
Tzury Mimon
producent
|
||
Gideon Amir
producent (druga ekipa)
|
||
Aria Ben-Yishay
współproducent
|
||
Gregory Dix
współproducent
|
||
Danny Dimbort
producent wykonawczy
|
||
Alex Hazan
współproducent
|
||
Todd Grove
współproducent (druga ekipa)
|
||
Avi Lerner
producent wykonawczy
|
||
Trevor Short
producent wykonawczy
|
||
Scott Nicholas Amendolare
kierownik produkcji
|
||
Gregory Dix
kierownik produkcji
|
||
Javier Reyna
kierownik produkcji (asystent)
|
||
João Fonseca
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jeremy Gray
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jennifer Hill
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Bela Trutz
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Rick Anders
kierownik produkcji (druga ekipa) (asystent)
|
||
Issac Beniam
kierownik produkcji (druga ekipa) (asystent)
|
||
John Jabaley
kierownik produkcji (druga ekipa) (asystent)
|
||
Jeff Sparks
kierownik produkcji (druga ekipa) (asystent)
|
||
Nicole Berger
koordynator produkcji
|
||
George Gale
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
David Bradley
Nick Adams
|
||
Charles Napier
Pike, naczelnik więzienia
|
||
Yuji Okumoto
Jimmy Wong
|
6,0
|
|
Clabe Hartley
Larry Dickerson
|
||
Andre Benita
Hannah
|
||
Jim Maniaci
Pan "Czyścioszek"
|
||
Adam Clark
"Meduza"
|
||
Alon Stivi
Riggs
|
||
William S. Wong
Lee
|
||
John Koyama
Chow
|
6,0
|
|
Vernon Wells
Galaxy 500
|
||
Mali Hofesh
Dziewczyna
|
||
Patrick Francis Bishop
Webster
|
||
Doug Kruse
Mani
|
||
Arthur Roberts
Dr Ellis
|
||
Harold Cannon
Bruno
|
||
Animal
Osobisty ochroniarz
|
||
J.P. Romano
Mężczyzna w celi
|
||
Billy Wong
Lee
|
||
Alan Burghard
Uzbrojony więzień (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bruce Mercury
Zbiegły więzień w autobusie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Professor Toru Tanaka
"Cookie" (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Robert Werhan
Strażnik więzienny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Moshe Levin | ||
Scott Jenson
(główna pomoc techniczna)
|
||
Todd W. Spencer
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Mark Razzle Walden
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Merle Bertrand
(pomoc techniczna)
|
||
Brian Byram
(pomoc techniczna)
|
||
Kevin Henonen
(pomoc techniczna)
|
||
James H. Sweeney
(pomoc techniczna)
|
||
Tim Shinkle
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Mark Venezia
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Jeff Baustert
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
David Namir
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Randall Robinson
(kierownik zdjęć) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Don Peake | ||
Kostiumy | Ocena | |
Betty Fenner | ||
Joel Brandon
(garderoba) (asystent)
|
||
Wendell Kimbell
(garderoba) (asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Omer Tal | ||
Sabine El Gemayel
(asystent)
|
||
David Parmenter
(montażysta negatywu)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Debra-Lee Davidson
nadzorca charakteryzacji
|
||
Lisa Nelson
charakteryzator (asystent)
|
||
Michelle Renee
charakteryzator (druga ekipa)
|
||
Lisa Nelson
fryzjer (asystent)
|
||
Michelle Renee
fryzjer (druga ekipa)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Aria Ben-Yishay
scenograf
|
||
Manuel Ramón
dyrektor artystyczny
|
||
Jennifer Nejman
dekorator wnętrz
|
||
Kathleen Coates
główny rekwizytor
|
||
Aaron Sternlight
główny rekwizytor (druga ekipa)
|
||
Danny Frankel
zbrojmistrz
|
||
Allan Gordon
zbrojmistrz (asystent)
|
||
Oscar Franco
scenopis obrazkowy (druga ekipa)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Joseph Zappala
projektant dźwięku
|
||
Donna Beltz
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Greg Back
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Michael Payne
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Sabrina Stephenson
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Pat Toma
mikser
|
||
Alan B. Samuels
mikser (druga ekipa)
|
||
John L. Anderson
mikser ponownego nagrania
|
||
Eddie Gilroy
mikser ponownego nagrania
|
||
George R. Groves Jr.
mikser ponownego nagrania
|
||
Elizabeth Rainey
imitator dźwięku
|
||
Debbie Starkman
imitator dźwięku
|
||
Alan Freedman
mikser imitacji
|
||
Gretchen Thoma
mikser imitacji
|
||
Gretchen Thoma
montaż imitacji
|
||
Thomas White
mikser postsynchronu
|
||
Thomas White
montaż postsynchronu
|
||
Rob Disner
mikrofoniarz
|
||
David Cook
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Kevin McCarthy
koordynator efektów specjalnych
|
||
Don Powers
efekty specjalne (druga ekipa)
|
||
Eric Leisher
pirotechnik (asystent)
|
||
Steve Newquist
pirotechnik (asystent)
|
6,0
|
|
Chuck Schulthies III
pirotechnik (asystent)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Jacov Bresler
dobór obsady
|
||
Leeza Davidson
dobór obsady
|
||
Aaron Griffith
dobór obsady
|
||
Eric Mansker
koordynator kaskaderów
|
||
J.P. Romano
koordynator kaskaderów
|
||
Michael J. Sarna
koordynator kaskaderów
|
||
Rex Reddick
kaskader dublujący
|
||
Billy Wong
kaskader dublujący
|
||
Allen Brock
kaskader
|
||
Darryl Chan
kaskader
|
||
Mark De Alessandro
kaskader
|
||
Barbara Anne Klein
kaskader
|
||
George Marshall Ruge
kaskader
|
||
Billy Wong
kaskader
|
||
Alon Stivi
choreograf walk
|
||
Kirill Davidoff
operator kamery
|
||
Randall Robinson
operator kamery
|
||
Paul Janossy
operator kamery (asystent) (również) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Luis Ortas
operator kamery (asystent)
|
||
Steve Holgate
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Frances Mohajerin
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Eric Scott
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Brian Pass
operator kamery (druga ekipa) (asystent)
|
||
Terence Pratt
operator kamery (druga ekipa) (asystent)
|
||
Chris Tylor
operator kamery (druga ekipa) (asystent)
|
||
John Harris
operator kamery (druga ekipa) (asystent)
|
||
Jenna Miller
operator kamery (druga ekipa) (asystent)
|
||
Pat Conard
operator kamery (druga ekipa) (asystent)
|
||
Michael Black
operator kamery (druga ekipa) (asystent)
|
||
Frank M. Holgate
operator kamery (druga ekipa) (zdjęcia lotnicze)
|
||
Rick Davidson
operator steadicam
|
||
Russ Caldwell
oświetlenie
|
||
Cricket Peters
oświetlenie (asystent)
|
||
Jason Stuck
oświetlenie (asystent)
|
||
Edgar Arellano
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Brent Bye
elektryk
|
||
Cristin Harrigan
elektryk
|
||
Matt Jacobson
elektryk
|
||
Charles Newhart
elektryk
|
||
Don Spiro
elektryk
|
||
Kristen Wheeler
elektryk
|
||
Kathy Grieb
elektryk (druga ekipa)
|
||
Mike Hughes
elektryk (druga ekipa)
|
||
Bob Kay
elektryk (druga ekipa)
|
||
Butch Smith
elektryk (druga ekipa)
|
||
Lisa Michele Jones
fotosista
|
||
Thomas Vozza
fotosista
|
||
Robert Medina
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Ted Beauregard
menedżer obiektów zdjęciowych (druga ekipa)
|
||
John D. Sarviss
pilot helikoptera
|
||
Rick Shuster
pilot helikoptera
|
||
Dana Kristen Vahle
pilot helikoptera (druga ekipa)
|
||
Saul Escobedo
kolorysta
|
||
Yannick Derrien
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Manny Perry
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…