Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Tony Spiridakis | ||
Scenariusz | Ocena | |
Tony Spiridakis | ||
Producenci | Ocena | |
Tony Spiridakis
producent
|
||
Randy Lippert
producent
|
||
Shimon Arama
producent wykonawczy
|
||
Avi Lerner
producent wykonawczy
|
||
Joseph Wolf
producent wykonawczy
|
||
Joe Pantoliano
współproducent
|
7,0
|
|
Dean Yacalis
współproducent
|
||
Robert Brown
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Timothy Hutton
Martin Ryan
|
||
Joe Pantoliano
Lekarz
|
7,0
|
|
Michelle Burke
Sara
|
||
Chazz Palminteri
Ricky
|
7,3
|
|
Richard Dreyfuss
Larry
|
7,2
|
|
Tony Goldwyn
Stan
|
||
Cybill Shepherd
Kiki Taylor
|
||
Roma Downey
Roxy
|
||
Joe Cortese
Jimmy
|
||
Joe Kennedy
Jason
|
||
Tim Pulice
Mężczyzna w księgarnii
|
||
Troy Brown
Phil
|
||
Jimmy Smits
Matrin, aktor
|
||
Peter Janosi
Mężczyzna w księgarnii (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Zoltán David | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Paul Buckmaster | ||
Kostiumy | Ocena | |
Carolyn Greco | ||
Yvonne Edgecomb
(garderoba) (asystent)
|
||
Nensi Lonie
(garderoba) (asystent)
|
||
Lizz Wolf
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Andy Blumenthal | ||
Charlotte DeLoach
(praktykant)
|
||
Karen Dimmig
(praktykant)
|
||
Michelle Kasik
(praktykant)
|
||
Carol Oblath
(dodatkowy)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Elisabeth Dietrich-Fry
główny charakteryzator
|
||
Elisabeth Dietrich-Fry
główny stylista
|
||
Phillip Pico
charakteryzator (asystent)
|
||
Mary A. Williams
charakteryzator (asystent)
|
||
Phillip Pico
fryzjer (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
David J. Bomba
scenograf
|
6,0
|
|
Anthony R. Stabley
dyrektor artystyczny
|
||
Joseph W. Grafmuller
główny konstruktor dekoracji
|
||
Thomas R. Wagner
główny rekwizytor
|
||
Frank Kirkland Santoyo
rekwizytor (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Willy Allen
montaż dialogów
|
||
Dana Austin
operator postsynchronu
|
||
Dana Austin
operator imitacji
|
||
Peter Brancaccio
montaż efektów dźwiękowych
|
||
G.W. Brown
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Bill J. DiDonna
mikrofoniarz
|
||
Robert W. Glass Jr.
mikser ponownego nagrania
|
||
Avram D. Gold
montaż dialogów
|
||
Tommy Goodwin
mikser postsynchronu
|
||
Tommy Goodwin
mikser imitacji
|
||
Zigmund Gron
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Todd Harris
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Stanley Kastner
mikser ponownego nagrania
|
||
Kini Kay
nadzorca imitacji
|
||
John Kwiatkowski
montaż dialogów
|
||
Kimberly Ellen Lowe
montaż dialogów
|
||
Laura Macias
imitator dźwięku
|
||
Charles W. Ritter
montaż dialogów
|
||
Sean Rowe
imitator dźwięku
|
||
John Sutton
mikser
|
||
Todd Toon
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Dan Wallin
mikser ponownego nagrania
|
||
Sharon Boyle
nadzorca muzyki
|
||
Barklie K. Griggs
nadzorca muzyki
|
||
Zigmund Gron
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Sheila Jaffe
dobór obsady
|
||
Georgianne Walken
dobór obsady
|
||
Jerry Conca
dodatkowy dobór obsady
|
||
Patti Arpaia
fotosista
|
||
James Weiner
fotosista (dodatkowy)
|
||
George White
fotosista (dodatkowy)
|
||
Peter Burge
elektryk
|
||
Tim Higginson
elektryk
|
||
Jaime Reynoso
elektryk
|
||
Kristen Wheeler
elektryk
|
||
Bob Gorelick
operator steadicam
|
||
Chuck Smith
oświetlenie
|
||
Dan Winthrop
projekt czołówki
|
||
Kitty McNamee
choreograf
|
||
James R. Weiner
operator kamery (dodatkowy)
|
||
Troy Brown
koordynator kaskaderów
|
||
Troy Brown
kaskader
|
||
Tammy Brady Conrad
kaskader
|
||
Jeff Imada
kaskader
|
||
Jennifer Palmer
kaskader
|
||
Erik Rondell
kaskader
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…