Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jerzy Domaradzki |
7,0
|
|
Waldemar Prokopowicz
(drugi reżyser)
|
||
Ryszard Kicza
(drugi reżyser)
|
||
Alicja Kluba
(współpraca)
|
||
Zdzisława Hausner
(współpraca)
|
||
Iwona Wrońska
(współpraca)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Jacek Kondracki
(również) (dialogi)
|
||
Jerzy Domaradzki
(również) (dialogi)
|
7,0
|
|
Juliusz Kaden-Bandrowski
(powieść „Łuk”)
|
||
Producenci | Ocena | |
Konstanty Lewkowicz
kierownik produkcji
|
8,0
|
|
Paweł Rakowski
kierownik produkcji
|
7,0
|
|
Mariusz Mielczarek
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Sławomir Wójcik
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Piotr Strzelecki
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Elżbieta Kotynia
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Elżbieta Turska
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Urszula Podgórska
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Maria Stefaniak
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Grażyna Trela
Maryśka Miechowska
|
||
Jerzy Stuhr
Doc. Stanisław Ciąglewicz
|
8,6
|
|
Henryk Bista
Ramke
|
7,6
|
|
Olaf Lubaszenko
Adam Karowski
|
7,5
|
|
Janusz Michałowski
Prof. Kałucki
|
||
Piotr Machalica
Zdzich Miechowski, mąż Maryśki
|
7,1
|
|
Anna Majcher
Nastka, służąca Miechowskich
|
||
Ewa Telega
Janina, przyjaciółka Maryśki
|
||
Elżbieta Karkoszka
Karowska, matka Adama
|
6,5
|
|
Kazimierz Kaczor
Dr Smolarski
|
7,3
|
|
Zbigniew Józefowicz
Karowski, ojciec Adama
|
||
Edward Żentara
Zatorski, narzeczony Janiny
|
||
Leon Niemczyk
Płk Otto von Palińsky
|
7,7
|
|
Ewa Ciepiela
Matka Maryśki
|
||
Łukasz Bogołębski
Feluś, syn Miechowskich
|
||
Maria Probosz
Dziewczyna Ciąglewicza
|
||
Monika Niemczyk
Jadwiga Ciąglewiczowa
|
||
Arkadiusz Orłowski
Uczestnik przyjęcia wydanego przez Ramkego
|
||
Jan Łopuszniak
Stary Ramke
|
8,0
|
|
Andrzej Gazdeczka
Kelner
|
7,0
|
|
Janusz Sterniński
Konferansjer
|
||
Kazimierz Iwiński | ||
Janusz Dziubiński
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Katarzyna Śmiechowicz
Pokojówka Miechowskich (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Jacek Bławut |
7,3
|
|
Edward Makówka
(współpraca)
|
||
Mariusz Wosiński
(współpraca)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Michał Lorenc |
7,2
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Elżbieta Radke | ||
Aleksandra Dąbrowska
(współpraca)
|
||
Izabela Izbińska
(współpraca)
|
||
Małgorzata Krysińska
(współpraca)
|
||
Elżbieta Dulska
(współpraca)
|
||
Grażyna Błaszczyk
(współpraca)
|
||
Montaż | Ocena | |
Mirosława Garlicka |
8,0
|
|
Izabela Zubiel
(współpraca)
|
||
Aurelia Rut
(współpraca)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Zdzisław Szostak
dyrygent
|
7,0
|
|
Marcin Pospieszalski
aranżer
|
7,0
|
|
Filharmonia Łódzka
orkiestra
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Alicja Kozłowska
charakteryzator
|
||
Elżbieta Karmolińska
charakteryzator
|
||
Katarzyna Banaszewska
charakteryzator (współpraca)
|
||
Ludmiła Krawczyk
charakteryzator (współpraca)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Andrzej Przedworski
scenograf
|
||
Urszula Szubert
scenograf (drugi)
|
||
Wojciech Tomasz Biernawski
scenograf (drugi)
|
||
Wojciech Jaworski
scenograf (współpraca)
|
||
Przemysław Kowalski
scenograf (współpraca)
|
8,0
|
|
Kazimierz Augustyniak
scenograf (współpraca)
|
||
Andrzej Kubicz
scenograf (współpraca)
|
||
Marek Łopatecki
scenograf (współpraca)
|
||
Wojciech Serweciński
scenograf (współpraca)
|
||
Andrzej Przedworski
dekorator wnętrz
|
||
Wojciech Jaworski
dekorator wnętrz (współpraca)
|
||
Piotr Zając
główny konstruktor dekoracji
|
||
Mirosław Mentcel
projektant graficzny
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Piotr Knop
dźwięk
|
||
Lech Kowalewski
dźwięk (współpraca)
|
||
Mirosław Makowski
dźwięk (współpraca)
|
||
Zygmunt Nowak
imitator dźwięku
|
||
Michał Targowski
operator muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Dariusz Panas
operator kamery
|
||
Tadeusz Piróg
fotosista
|
||
Unisława Głażewska
konsultant (muzyka)
|
||
Jerzy Rogowski
konsultant (ds. kaskaderskich) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Arkadiusz Orłowski
organizacja produkcji
|
||
Zofia Wieczorek
organizacja produkcji
|
||
Andrzej Połeć
kierownik planu
|
Pozostałe
Proszę czekać…