Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jerzy Bogajewicz |
5,5
|
|
Scenariusz | Ocena | |
J.S. Cardone
(historia)
|
4,0
|
|
David Womark
(również) (historia)
|
||
Producenci | Ocena | |
Eric M. Breiman
współproducent
|
||
J.S. Cardone
producent wykonawczy
|
4,0
|
|
Nick De Biase
współproducent
|
||
Scott Einbinder
producent
|
||
Joseph Inga
współproducent
|
||
Carol Kottenbrook
producent
|
||
Hank Paul
producent wykonawczy
|
||
Steven Paul
producent
|
||
Jefferson Richard
współproducent
|
||
David Womark
producent wykonawczy
|
||
Ruta K. Aras
kierownik produkcji
|
||
Matt DiFranco
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Mickey Rourke
Ed Altman
|
7,6
|
|
Annabel Schofield
Ally Mercer
|
||
Anthony Michael Hall
Nick
|
||
Carré Otis
Kate
|
||
Pat Destro
Pani Lilly
|
||
Robert F. Lyons
Vollers, detektyw
|
||
Terry James
Ratowski
|
||
Lance Patrick
Thomas, zastępca (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hank Garrett
Dr Wayland
|
||
Stacey Pickren
Barman
|
||
Dean Simone
Detektyw Lambert
|
||
Glenn Soo Hoo
Policjant
|
||
Bonnie Paul
Kelnerka
|
||
Johnny Venokur
Policjant
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Ericson Core
(kierownik zdjęć)
|
4,0
|
|
John Lambert
(kierownik zdjęć drugoplanowych)
|
||
Gary McBride
(główna pomoc techniczna)
|
||
Luc G. Nicknair
(kierownik zdjęć drugoplanowych)
|
||
Albert Sanchez
(pomoc techniczna)
|
||
Conrad Sigurdson
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Michał Lorenc |
7,2
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Paris Libby | ||
Montaż | Ocena | |
Gail Yasunaga | ||
Kirk M. Morri
(asystent)
|
9,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Konstantin Krimets
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Shutchai Tym Buacharern
główny charakteryzator
|
||
Thomas Real
fryzjer osobisty
|
||
Denise Rossouw
fryzjer (asystent)
|
||
Denise Rossouw
charakteryzator (asystent)
|
||
Jay Wejebe
charakteryzator osobisty: Mickey Rourke
|
||
Scenografia | Ocena | |
Jacques Hébert
scenograf
|
||
Robert La Liberte
główny konstruktor dekoracji
|
||
Nicole Lee
rekwizytor
|
||
David Sloan
rekwizytor (asystent)
|
||
Kasia Adamik
scenopis obrazkowy (niewymieniony w czołówce)
|
6,3
|
|
Dźwięk | Ocena | |
Eric Behrend
mikser ponownego nagrania
|
||
Dickran Bezirgenian
operator postsynchronu
|
||
Mark Boccaccio
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Arman Boyles
operator imitacji
|
||
Lisa Fredriksen
mikrofoniarz
|
||
Bruce Greenspan
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Matt Gruber
mikser ponownego nagrania
|
||
Paul Holzborn
imitator dźwięku
|
||
Anthony M. McCovey
mikrofoniarz
|
||
Jacqueline Marie McLaughlin
mikrofoniarz
|
||
James Moriana
imitator dźwięku
|
||
Paul Ratajczak
nadzorca dźwięku
|
||
Eddie Rogers
montaż dialogów
|
||
Kerri Wilson
montaż postsynchronu
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Josh Hakian
koordynator efektów specjalnych
|
||
Eddie Surkin
koordynator efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Dorothy Koster Paul
dobór obsady
|
||
Craig Bragdon
kaskader
|
||
Terry James
koordynator kaskaderów
|
||
Gary McBride
kaskader
|
||
Gary Paul
kaskader
|
||
Michael P. Catanzarite
mistrz oświetlenia
|
||
Rick Davidson
operator steadicam
|
||
Steve Delgado
mistrz oświetlenia
|
||
Louie Escobar
oświetlenie
|
||
Renee Hedstrom
operator kamery (asystent)
|
||
Diamantina Jannon
operator kamery (asystent)
|
||
Juan Martínez
elektryk
|
||
Gino Mifsud
fotosista
|
||
Tara Summers
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Ken Sylvester
elektryk
|
||
Randy Tepper
fotosista
|
||
Johann Wolf
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Erik Wolford
elektryk
|
||
Dan Zarlengo
oświetlenie
|
||
Randy Callahan
dodatkowy dobór obsady
|
||
Ann Ross
dodatkowy dobór obsady
|
||
Margie Levers
księgowy produkcji
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…