Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Scott Prendergast | ||
Bobby Bastarache
(asystent)
|
||
Glen Moorman
(asystent)
|
||
Vanessa Gaitan
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Scott Prendergast | ||
Producenci | Ocena | |
Jeff Balis
producent
|
||
Rhoades Rader
producent
|
||
Rick Rosenthal
producent
|
||
Gary Dean Simpson
producent
|
||
Douglas J. Sutherland
producent
|
||
Vivan Dugré
współproducent
|
||
Ryan Peterson
współproducent
|
||
Joshua J. Smith
współproducent
|
||
Sarah Feinberg
producent wykonawczy
|
||
Nancy Stephens
producent wykonawczy
|
||
Joshua J. Smith
współproducent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Lisa Kudrow
Leslie
|
6,7
|
|
Scott Prendergast
Salman
|
||
Teri Garr
Suze
|
||
Christine Taylor
Betty
|
||
Jeffrey Dean Morgan
Brad
|
7,5
|
|
Chris Parnell
Frank, kierownik sklepu spożywczego
|
||
Conchata Ferrell
Kathleen
|
||
Angela Sarafyan
Ramona
|
6,7
|
|
Patricia Buckley
Elizabeth P.
|
||
Landon Henninger
Lincoln
|
||
Cameron Wofford
Cameron
|
||
Vivan Dugré
Missy Valdez St. Muffington
|
||
Liz Hannah
Betsy
|
||
Emily Kaye
Beth Sill
|
||
D'Anthony Palms
Harrison
|
||
Denman Powers
Pracownik sklepu spożywczego
|
||
Step Rowe
Gina
|
||
Cyrus Thompson
Kingston
|
||
Evie Thompson
Aktorka
|
5,0
|
|
Katherine Willis
Veronica Davis-Goldstein
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Michael Lohmann | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Roddy Bottum | ||
Robert ToTeras
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Andie Thornton
(garderoba) (asystent)
|
||
Lisa Barnes | ||
Montaż | Ocena | |
Lawrence A. Maddox |
5,0
|
|
Bruce A. Franklin
(asystent)
|
||
Liz Hannah
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Terri Ewton
nadzorca charakteryzacji
|
||
Diane Hardin
główny charakteryzator
|
||
Leola Perez
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Walter Barnett
scenograf
|
||
Amy Bell
dekorator wnętrz
|
||
Yvonne Boudreaux
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Michael Bricker
rekwizytor
|
||
Mike Hersey
główny rekwizytor
|
||
Barrett Eidson
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Don Roose III
stolarz
|
||
Michel Orion Scott
główny konstruktor dekoracji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Benjamin Lowry
mikser
|
||
Rick Owens
imitator dźwięku
|
||
Michael J. Fox
mikser postsynchronu
|
||
Eric Reuveni
mikser postsynchronu
|
||
Greg Mauer
mikser imitacji
|
||
Mark A. Rozett
mikser ponownego nagrania
|
||
Kelly Vandever
mikser ponownego nagrania
|
||
Robert Troy
montaż dialogów
|
||
Ben Lazard
mikrofoniarz
|
||
Dean Menta
montaż muzyki
|
||
Robin Urdang
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Steve Krieger
koordynator efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Anne McCarthy
dobór obsady
|
||
Jay Scully
dobór obsady
|
||
Lee Long
animator
|
||
Dave Ciaccio
animator
|
||
Erik Collins
dubler
|
||
Scott Roland
koordynator kaskaderów
|
||
Jeff Schwan
koordynator kaskaderów
|
||
Dennis Hadley
główny animator
|
||
Kellie Gesell
dodatkowy dobór obsady
|
||
Gary Michael Clark
księgowy produkcji
|
||
Ricardo Diaz
operator kamery (dodatkowy) (asystent)
|
||
Gerard Martin
operator kamery (dodatkowy) (asystent)
|
||
Trey Cartwright
elektryk
|
||
Justin Reusch
elektryk
|
||
Mike 'Electric' Mervilde Jr.
oświetlenie
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…