Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jonathan Kaplan | ||
Kathy Gilroy
(asystent)
|
||
Andy Mikita
(asystent)
|
||
David W. Rose
(asystent)
|
||
Michael E. Steele
(asystent)
|
||
Val Stefoff
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Barbara Benedek | ||
Jean Bereziuk
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Lawrence Kasdan
producent wykonawczy
|
6,0
|
|
Sarah Pillsbury
producent
|
||
Midge Sanford
producent
|
||
John H. Starke
współproducent
|
||
Grace Gilroy
kierownik produkcji
|
||
Jo-anne Barry
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Nancy B. Black
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Robyn Britton
koordynator produkcji
|
||
Jono Drake
kierownik produkcji (asystent)
|
||
James Howard
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Greg Jackson
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Kay Rouse
producent (asystent)
|
||
Diane Scott
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Glenn Close
Linda Spector
|
7,6
|
|
James Woods
Michael Spector
|
7,3
|
|
Mary Stuart Masterson
Lucy Moore
|
||
Kevin Dillon
Sam
|
||
Linda Darlow
Susan Drew, prawniczka
|
||
Mimi Kennedy
Mama Eli'ego
|
||
Charles Levin
Tata Eli'ego
|
||
Alma Beltran
Hiszpańska kobieta
|
||
Jessica James
Bessie
|
||
Ken Lerner
Josh
|
||
Jane Greer
Matka Michaela
|
||
Harrison Mohr
Eli
|
||
Matthew Moore
Jason
|
||
Kristen Sanderson
Kristin „Picasso”
|
||
Merrilyn Gann
Mama Kristin
|
||
Wendy Van Riesen
Kobieta w ciąży
|
||
Ashlee MacMillam
Dziewczyna na pokazie lalek
|
||
Nora Kletter
Dziewczyna na pokazie lalek
|
||
Alisha Bell
Dziecko na kocu
|
||
Tony Dakota
Dziecko na kocu
|
||
Jennifer Sedman
Dziecko na kocu
|
||
Chelsea Hoover
Dziecko na kocu
|
||
Katharine Isabelle
Dziewczynka na urodzinach Carrie
|
||
Babs Chula
Mama dziewczynki na urodzinach
|
||
Ben Reeder
Paul
|
||
Thor Derkson
Doręczyciel gazet
|
||
Jonathan Sedman
Dzieciak z piłką
|
||
Jeff Stanford
Technik laboratoryjny
|
||
Elinore Then
Pielęgniarka dr Nathasona
|
||
Walter Marsh
Dr Nathanson
|
||
Deryl Fell
Ojciec przyglądający się grze
|
||
John Kirkconnell
Grający syn
|
||
Rebecca Toolan
Właścicielka nieruchomości
|
||
Donna Peerless
Klientka Lindy
|
||
Pamela Ludwig
Anna
|
||
Deborah Offner
Kathy
|
||
Lynn Eastman-Rossi
Operator telefoniczny
|
||
Janet Judd
Kobieta w autobusie
|
||
Freda Perry
Recepcjonistka prawnika
|
||
Brenda Crichlow
Recepcjonistka lekarza
|
||
Celine Lockhart
Bogata kobieta
|
||
Anita Kam
Bogata córka
|
||
Bill Croft
Mężczyzna rozmawiający przez telefon
|
||
Veena Sood
Pielęgniarka przyjmująca chorych
|
||
Tess Brady
Lekarka przyjmujący dziecko w czasie porodu
|
||
Royce Wallace
Pielęgniarka
|
||
Daniel Roberds
Mały William Andrew
|
||
Benjamin Altschul
Roczny William
|
||
Nora Heflin
Dr Samuels
|
||
Richard White
Niespokojny ojciec na porodówce
|
||
Darrell Roberds
Niespokojny ojciec na porodówce
|
||
Gloria Reuben
Pielęgniarka położnicza
|
5,0
|
|
Blu Mankuma
Mężczyzna od przeprowadzek
|
||
Andrew Kavadas
Mężczyzna od przeprowadzek
|
||
Andrea Mann
Córka latynoski
|
||
Beatriz Pizano
Córka latynoski
|
||
Venus Terzo
Córka latynoski
|
||
Jo Bates
Nabywca domu
|
||
Rob Roy
Nabywca domu
|
||
Joyce Erickson
Recepcjonistka u weterynarza
|
||
Simone Clelland
Anne Marie
|
||
Robyn Simons
Dziewczyna w gabinecie weterynarza
|
||
Liam Ramsey
Przyrodni brat Lucy
|
||
Maya Saunders
Przyrodnia siostra Lucy
|
||
Stephen E. Miller
Ojczym Lucy
|
||
Jane Mortifee
Matka Sama
|
||
Chuck Bennett
Komentator sportowy
|
||
Colleen Darnell
Pracownik salonu
|
||
Graeme Kingston
Klaun "Wykałaczka"
|
||
Lauren Dale
Matka Lucy Moore (niewymieniony w czołówce)
|
||
Geoffrey Short
Eli (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
John Lindley
(kierownik zdjęć)
|
8,0
|
|
Oliver Berg
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
John L. Brown
(pomoc techniczna)
|
||
Tim Hogan
(główna pomoc techniczna)
|
||
Paul Arnel
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jack Rigg
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Brad Fiedel | ||
Kostiumy | Ocena | |
April Ferry | ||
Jill Blackie | ||
Christie Booth | ||
Michael Dennison
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Jane Kurson |
7,0
|
|
Ivan Bilancio
(asystent)
|
9,0
|
|
Gary Burritt
(montażysta negatywu)
|
||
Bruce Giesbrecht
(asystent)
|
||
Kate McGowan
(asystent)
|
||
Mary Morrisey
(asystent)
|
||
Michael Smith
(asystent)
|
||
Phil Hetos
(laborant-opisywacz)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Shirley Walker
dyrygent
|
8,0
|
|
Charakteryzacja | Ocena | |
James D. Brown
fryzjer
|
||
Joseph A. Campayno
charakteryzator osobisty: Glenn Close
|
||
Bob Mills
charakteryzator osobisty: Glenn Close
|
||
Deborah Figuly
charakteryzator osobisty: James Woods
|
||
Alan D'Angerio
fryzjer osobisty: Glenn Close
|
||
Deborah Figuly
fryzjer osobisty: James Woods
|
||
Irene Kenti
charakteryzator
|
||
Barbara Lorenz
fryzjer osobisty: Glenn Close
|
||
Scenografia | Ocena | |
Mark S. Freeborn
scenograf
|
9,0
|
|
Kimberley Richardson
dekorator wnętrz
|
||
Bill Thumm
główny rekwizytor
|
||
R.D. 'Luther' Fairbairn
rekwizytor (asystent)
|
||
Alan Hoffman
ilustrator
|
||
Byron King
projektant wnętrz
|
||
Mike Rennison
koordynator konstrukcji
|
||
Nancy Ford
dyrektor artystyczny (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Dźwięk | Ocena | |
Warren Hamilton Jr.
montaż dźwięku
|
||
Randy Kelley
montaż dźwięku
|
||
Beth Sterner
montaż dźwięku
|
||
Marvin Walowitz
montaż dźwięku
|
||
Karen G. Wilson
montaż dźwięku
|
||
Rick Alexander
mikser ponownego nagrania
|
||
Bob Baron
mikser postsynchronu
|
||
Les Fresholtz
mikser ponownego nagrania
|
||
Vern Poore
mikser ponownego nagrania
|
||
Robert Deschaine
mikser postsynchronu
|
||
Sandy Berman
projektant dźwięku
|
||
Sandy Berman
nadzorca dźwięku
|
||
Jessica Gallavan
montaż postsynchronu
|
||
Anthony J. Giacinti
mikrofoniarz
|
||
Meredith Gold
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Lawrence A. Maddox
montaż dźwięku (asystent)
|
5,0
|
|
Bob O'Brien
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Mark Pappas
nadzorca imitacji
|
||
Troy Porter
mikser imitacji
|
||
Daryl Powell
mikrofoniarz
|
||
Larry Singer
nadzorca postsynchronu
|
||
Tim Boyle
mikser muzyki
|
||
Robert Fernandez
mikser muzyki
|
||
Allan K. Rosen
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Sally Dennison
dobór obsady
|
||
Julie Selzer
dobór obsady
|
||
Bobby Porter
kaskader
|
||
Jacob Rupp
kaskader
|
||
Jim Dunn
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michelle Allen
dobór obsady (Kanada)
|
||
Coreen Mayrs
dodatkowy dobór obsady
|
||
Andrew Van Slee
dodatkowy dobór obsady
|
||
Christine Haebler
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
John S. Bartley
mistrz oświetlenia
|
||
Douglas Craik
prowadzący ostrość
|
||
Barry Donlevy
mistrz oświetlenia
|
||
Les Erskine
mistrz oświetlenia
|
||
Rob McEwan
fotosista
|
||
Brian Savage
mistrz oświetlenia
|
||
Peter A. Stursberg
operator kamery (asystent)
|
||
Peter F. Woeste
operator kamery
|
||
Dawn Dumas
treser zwierząt
|
||
Mark Dumas
treser zwierząt
|
||
Susan Montgomery
księgowy produkcji
|
||
Marsha Zvonkin
księgowy (asystent)
|
||
Chris Johnson
operator kamery (stażysta) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Shaun Lawless
oświetlenie (niewymieniony w czołówce)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…