Nowa policyjna opowieść 2004

Xin jing cha gu shi

Po zuchwałym napadzie na bank, sprawca kradzieży, złowrogi Joe i jego banda młodocianych pomocników z bogatych rodzin zastawiają pułapkę na policjantów. Ginie większość kolegów inspektora Winga, on sam wpada w depresję i zaczyna pić. Po roku wraca do nierozwiązanej sprawy.

Reżyseria
Aktorzy
, ,

Obsada Zobacz pełną obsadę

Jackie Chan
jako St. insp. Chan Kwok-Wing
Nicholas Tse
jako Zheng Xiaofeng
Mak Bau
jako Negociator
Tak-bun Wong
jako Włamywacz
Winnie Leung
jako Zakładniczka

Fabuła

Po zuchwałym napadzie na bank, sprawca kradzieży, złowrogi Joe i jego banda młodocianych pomocników z bogatych rodzin zastawiają pułapkę na policjantów. Ginie większość kolegów inspektora Winga, on sam wpada w depresję i zaczyna pić. Po roku wraca do nierozwiązanej sprawy. opis dystrybutora

Gatunek
Akcja, Dramat

Szczegóły

Premiera
2004-09-23 (świat), 2006-07-14 (dvd)
Wytwórnia
China Film Group
JCE Entertainment Ltd.
Kraj produkcji
Chiny, Hongkong
Inne tytuły
New Police Story
San ging chaat goo si (Hongkong)
Czas trwania
124 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 1

Avatar square 200x200

MacT 2008-09-25 8

4\5 – Od dawna czekałem na rasowy, pozbawiony elementów humorystycznych film sensacyjny z Jackie Chanem. Chociaż film idzie ponad 2 godziny nie zauważa się tego, ponieważ poszczególne sceny akcji są porozmieszczane w równych odstępach czasu. mamy tu strzelaniny, pościgi i walki wręcz. W przypadku tych ostatnich daje się zauważyć styl Chan’a.Jedną z nielicznych zabawnych scen jest ucieczka z aresztu, mnie rozbawiła. Kto lubi filmy z Chanem, powinien się dobrze bawić.

Współtworzą