Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Bernardo Bertolucci |
6,7
|
|
Scenariusz | Ocena | |
Rudy Wurlitzer | ||
Mark Peploe | ||
Bernardo Bertolucci
(historia)
|
6,7
|
|
Producenci | Ocena | |
Jeremy Thomas
producent
|
||
S.M. Ferozeuddin Alameer
kierownik produkcji (Indie)
|
||
John Bernard
kierownik produkcji
|
||
Eugene Mazzola
kierownik produkcji (Seattle)
|
||
Pietro Sassaroli
kierownik produkcji
|
||
Attilio Viti
kierownik produkcji
|
||
Mario Cotone
nadzorca produkcji
|
8,0
|
|
Michael Saxton
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Keanu Reeves
Siddhartha
|
8,0
|
|
Ruocheng Ying
Lama Norbu
|
||
Chris Isaak
Dean Conrad
|
7,0
|
|
Bridget Fonda
Lisa Conrad
|
7,1
|
|
Alex Wiesendanger
Jesse Conrad
|
||
Raju Lal
Raju
|
||
Greishma Makar Singh
Gita
|
||
Sogyal Rinpoche
Kenpo Tensin
|
||
Ven. Khyongla Rato Rinpoche
Abbot
|
||
Ven. Geshe Tsultim Gyelsen
Lama Dorje
|
||
Jo Champa
Maria
|
||
Surekha Sikri
Sonali
|
||
Thubtem Jampa
Punzo
|
||
Jigme Kunsang
Champa
|
||
T.K. Lama
Sangay
|
||
Doma Tshomo
Ani-La
|
||
Mantu Lal
Mantu
|
||
Rinzin Dakpa
Oracle
|
||
Rudraprasad Sengupta
Król Suddhodhana
|
||
Kanika Pandey
Królowa Maya
|
||
Rajeshwari Sachdev
Yasodhara
|
||
Santosh Bangera
Channa
|
||
Vijay Kashyap
Vizir
|
||
Bhisham Sahni
Asita
|
||
Madhu Mathur
Prajapati
|
||
Anupam Shyam
Lord Mara
|
||
Ruchi Mathur
Asystent królowej
|
||
Rashid Mastaan
Żebrak
|
||
S.S. Pandey
Stary muzyk
|
||
Sadiya Siddiqui
Kusząca dziewczyna
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Vittorio Storaro |
7,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Ryuichi Sakamoto | ||
Kostiumy | Ocena | |
James Acheson | ||
Montaż | Ocena | |
Pietro Scalia | ||
R. Orlando Duenas
(asystent) (Seattle)
|
||
Paul Elman
(asystent)
|
||
John Helde
(asystent) (Seattle)
|
||
Nick Moore
(asystent)
|
7,0
|
|
Fabrizio Palmisano
(asystent)
|
||
Daniele Sordoni
(asystent)
|
||
Paul Swinburne
(asystent)
|
||
Chisako Yokoyama
(asystent) (Seattle)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Ryuichi Sakamoto
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Katharina Hirsch-Smith
główny charakteryzator (Seattle)
|
||
Amanda Knight
charakteryzator (asystent)
|
||
Robaire Charbonneau
główny stylista (Seattle)
|
||
Francesca Crowder
fryzjer (asystent)
|
||
Sian Grigg
fryzjer (asystent)
|
9,0
|
|
Lois Burwell
charakteryzator (asystent) (Nepal)
|
||
Scenografia | Ocena | |
James Acheson
scenograf
|
||
Andrew Sanders
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
||
Gianni Giovagnoni
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Steve Simmonds
dyrektor artystyczny
|
||
Bruno Cesari
dekorator wnętrz
|
||
Manohar Shrestha
dekorator wnętrz
|
||
Fernando Valento
główny architekt
|
||
Ludovica Barassi
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Melissa Matthies
główny rekwizytor (Seattle)
|
||
Domenico Sica
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Vincent Arnardi
mikser ponownego nagrania
|
||
Don Banks
mikrofoniarz
|
||
John Bateman
mikser imitacji
|
||
Nainita Desai
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Diane Greaves
imitator dźwięku
|
||
Leonard Green
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Peter Holt
montaż imitacji
|
||
Dean Humphreys
mikser ponownego nagrania
|
||
Gerry Humphreys
mikser ponownego nagrania
|
||
Eddy Joseph
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Thierry Lebon
mikser ponownego nagrania
|
||
Laurie McDowell
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Steve Price
operator dźwięku
|
||
Ivan Sharrock
mikser
|
||
Jack Stew
imitator dźwięku
|
||
Budge Tremlett
montaż postsynchronu
|
||
Hal Levinsohn
montaż postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Connell
montaż dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Richard Conway
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Terry Bridle
technik
|
||
John Coppinger
technik
|
||
Dave Eltham
technik
|
||
Steve Hamilton
technik
|
7,0
|
|
Graham High
technik
|
||
Jeremy Hunt
technik
|
||
Tim Willis
technik
|
||
Naveen Poudyal
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Priscilla John
dobór obsady
|
||
Fabrizio Sergenti Castellani
dobór obsady
|
||
Howard Feuer
dobór obsady
|
||
Giuseppe Alberti
prowadzący ostrość
|
||
Franco Fantasia
koordynator kaskaderów
|
||
Randall Balsmeyer
projekt czołówki
|
Pozostałe
Proszę czekać…