Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Mahmoud Zemmouri | ||
Daniel Chabannes de Sars
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Bachir Deraïs
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Marie-Laurence Attias
(asystent)
|
||
Tsouria Benchehida
(asystent)
|
||
Véronique Smolinski
(asystent-stażysta)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Mahmoud Zemmouri | ||
Marie-Laurence Attias | ||
Laurence Lallias
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Marie-Laurence Attias
producent
|
||
Mahmoud Zemmouri
kierownik produkcji
|
||
Daniel Chabannes de Sars
kierownik produkcji
|
||
Marie-Laurence Attias
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Antoine Théron
koordynator produkcji
|
||
Sylvain Kauffmann
koordynator postprodukcji
|
||
Mohamed Chabane-Chaouche
koordynator produkcji
|
||
Moula Boukhtouche
koordynator postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Khaled
Rachid
|
||
Mohamed Khelifati
Krimo
|
||
Mouss Zouheyri
Slimane
|
||
Najim Laouriga
Madjid
|
||
Farid Fedjer
Kamel
|
||
Youssef Diawara
Sylla
|
||
Patrice Thibaud
Bernard Lemercier
|
||
Muhammad Camara
Salem
|
||
Nedjma
Zoubida, matka Rachida
|
||
Medhi Bougima
Omar
|
||
Balla Touré
Jeden z 3 Diopów
|
||
Bass Dhem
Jeden z 3 Diopów
|
||
Gaoussou Diarra
Jeden z 3 Diopów
|
||
Saïd Dahmani
Brahim
|
||
Abdelmalek Fillali
Nordine
|
||
Hassan
Rabah
|
||
Philip Judith-Gozelin
Babou
|
||
Micky El Mazroui
Farid, kuzyn Krimo
|
||
Rachel Khalil
Malika
|
||
Caroline Gay
Fatima
|
||
Roger Muni
Zastępca burmistrza
|
||
Michel Monsay
Zastępca burmistrza
|
||
Fatiha Berber
Matka Majida
|
||
Mahmoud Zemmouri
Tahar, rzeźnik
|
||
Jacques Cuirassier
Młodzik na rolkach
|
||
Tommy Dabadie
Młodzik na rolkach
|
||
Hakim Naït Chalal
Młodzik na rolkach
|
||
Rachid Abouhilal
Samy
|
||
Djamel Allam
Człowiek z bronią
|
||
Rachid Belbachir
Wierny
|
||
Djillali Belleissir
Wierny
|
||
Ben Bellessir
Ben
|
||
Kamel Boughezala
Farid, na fabrycznym tarasie
|
||
Tassadit Bouyakia
Leila, siostra Rachida
|
||
Jacqueline Bugnot
Właścicielka kawiarni
|
||
Khalid Charghi
Momo, na fabrycznym tarasie
|
||
Lionel Cherreaux
Policjant
|
||
Francine Chevalier
Matka Bernarda
|
||
Jean-Christophe Coanet
Fałszywy komornik
|
||
Jean-François Dinot
Przedsiębiorca przewozowy
|
||
Nathalie Dubois
Zohra, sąsaiadka Zoubidy
|
||
Ingrid Dubois
Dziewczyna w toalecie
|
||
Alain Esnault
Przedsiębiorca przewozowy
|
||
Mustapha Ghoumrassi
Bramkarz w klubie nocnym
|
||
Jean Gras
Właściciel kawiarni
|
||
Mama Hammou-Mohamed
Aissa
|
||
Hubert Helleu
Policjant
|
||
Ahmed Khelfaoui
Ahmed, brat Rachida
|
||
Moriba Koïta
Sambou Daba
|
||
Oumou Kouyaté
Afrykanka z sąsiedztwa
|
||
Kristina
Kobieta z sąsiedztwa
|
||
El Houari Lahcene Tobal
Stróż na bazarze
|
||
Robert Lucibello
Fałszywy komisarz
|
||
Mazouz Ould-Abderrahmane
Imam Barbès
|
||
Abdelrahim M'hamdi
Bramkarz na dyskotece
|
||
Cheikh Oumar Niang
Afrykański kotlarz
|
||
Malek Ramel
Mansour
|
||
Franck Relandeau
Policjant
|
||
Dany Smaïl
Inspektor
|
||
Myriam Sylla
Maïté
|
||
Malika Tabi
Siostra Fatimy
|
||
Mounir Zenati
Khaled
|
||
Jeanne Zouari
Rachida
|
||
Tina Winter
Dziewczyna na dyskotece
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Jean-Claude Vicquery | ||
Noël Véry | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Mohamed Maghni
(koordynator muzyczny)
|
||
Mohamed Khelifati
(piosenka "Douha Alia")
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Mahadevi Apavou | ||
Montaż | Ocena | |
Youcef Tobni | ||
Juliette Marchand
(asystent)
|
||
Emmanuelle Dehais
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Leïla Amghar
główny charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Denis Acker
scenograf
|
||
Christian Guillebaud
scenograf
|
||
Yorgos Hadziathanassiou
scenograf
|
||
Denis Acker
koordynator konstrukcji
|
||
Christian Guillebaud
koordynator konstrukcji
|
||
Sandrine Giraud
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Franck Arblade
montaż dźwięku (druga ekipa)
|
||
Elisabeth Bernard
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Francis Bonfanti
technik dźwięku
|
||
Hervé Buirette
mikser
|
||
Olivier Burgaud
dźwięk (asystent)
|
||
Ricardo Castro
technik dźwięku
|
||
Jean-François Chevalier
technik dźwięku (druga ekipa)
|
||
Catherine D'Hoir
montaż dźwięku
|
||
Yolande Decarsin
dźwięk (stażysta)
|
||
Jérôme Florenville
dźwięk (asystent) (druga ekipa)
|
||
François Groult
mikser
|
||
Olivier Hespel
dźwięk (asystent)
|
||
Laurent Lévy
efekty dźwiękowe
|
||
Pascal Mazière
efekty dźwiękowe
|
||
Henri Morelle
technik dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Yves Grosjean
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
El Hachmi Boudrahem
dobór obsady
|
||
Akil Zemmouri
dobór obsady
|
||
Zamih Zemmouri
dobór obsady
|
||
Christian Hening
kaskader
|
||
Jean-Loup Michou
kaskader
|
||
Roland Neunreuther
kaskader
|
||
Henry Villain
kierowca kaskader
|
||
Abdou Benarouss
operator kamery (asystent)
|
||
Franck Coquet
elektryk (druga ekipa)
|
||
Michel Galtier
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Alain Landolfi
operator kamery (asystent)
|
||
Sébastien Leclercq
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Aurélien Lemant
elektryk
|
||
Jérôme Pezzini
elektryk (druga ekipa)
|
||
Alain Thuot
elektryk
|
||
Philippe Vene
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Jean-Claude Vicquery
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Noël Véry
operator kamery
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…