Pojedynek 2007

Sleuth

Andrew Wyke jest poczytnym, podstarzałym już nieco, autorem kryminałów. Do swego okazałego domu na prowincji zaprasza młodego, bezrobotnego aktora, Milo Tindle, z którym romansuje żona Andrew. Umiłowany w kryminalnych zagadkach pisarz, będzie chciał wciągnąć Milo do gry, w której stawką będą warte ogromną sumę klejnoty.

Reżyseria
Aktorzy
,

Zwiastuny Zobacz wszystkie 1 zwiastun

Zdjęcia Zobacz wszystkie 22 zdjęcia

Obsada Zobacz pełną obsadę

Jude Law
jako Milo Tindle
Michael Caine
jako Andrew Wyke

Fabuła

Andrew Wyke jest poczytnym, podstarzałym już nieco, autorem kryminałów. Do swego okazałego domu na prowincji zaprasza młodego, bezrobotnego aktora, Milo Tindle, z którym romansuje żona Andrew. Umiłowany w kryminalnych zagadkach pisarz, będzie chciał wciągnąć Milo do gry, w której stawką będą warte ogromną sumę klejnoty. opis dystrybutora

Gatunek
Thriller, Komedia, Dramat
Słowa kluczowe
zemsta, zdrada, wódka, palenie papierosa zobacz więcej

Zobacz także

Szczegóły

Premiera
2007-08-30 (świat), 2008-09-17 (dvd)
Kraj produkcji
USA
Czas trwania
86 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 4

Avatar square 200x200

Trikster 7

Caine i Law – Właśnie obejrzałem i dość mieszane mam uczucia. Czegoś mi brak, za dużo naiwności. Caine i Law okazali się genialni w swych rolach. Piękna muzyka i scenografia. Dialogi – przedobre. Klimat super.Zresztą filmy z Cainem zawsze dobrze obejrzeć. Momentami konkretnie komediowa groteska. Nie wiem jednak, czy polecić, bo jak napisałem na początku – czegoś mi brak, nie czuję jakiegoś specjalnego podniecenia po obejrzeniu.

justangel Trikster 8

A mnie się film naprawdę spodobał, zgadzam się z wszystkimi wymienionymi zaletami, uczucia niedosytu nie mam. Jak dla mnie bardzo dobry obraz, fenomenalnie zagrany i jak najbardziej polecam.

zinnn 7

teatr… – … telewizji najwyższej próby

Beznickowy zinnn 8

Wspaniałe kreacje, świetne dialogi. Warto ;)

Współtworzą