Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Simon Wincer |
7,0
|
|
Vic Armstrong
(reżyser drugiej ekipy)
|
3,0
|
|
Debbie Atkins
(asystent)
|
||
Charlie Sungkawess
(asystent)
|
||
Simon Warnock
(asystent)
|
||
Frank Davis
(asystent)
|
||
Bob Donaldson
(asystent)
|
||
Sharon Gerhard
(asystent) (reżyser drugiej ekipy)
|
||
Stuart B. Hagen
(asystent)
|
||
Chedpong Laoyant
(asystent)
|
||
Nilo Otero
(asystent)
|
||
Patrick Regan
(asystent) (reżyser drugiej ekipy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Jeffrey Boam | ||
Lee Falk
(postacie)
|
||
Judy Whitehead
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Robert Evans
producent
|
8,0
|
|
Alan Ladd Jr.
producent
|
||
Christine Peters
producent
|
||
Bonnie Abaunza
współproducent
|
||
Jeffrey Boam
współproducent
|
||
Graham Burke
producent wykonawczy
|
||
Greg Coote
producent wykonawczy
|
||
Joe Dante
producent wykonawczy
|
||
Bruce Sherlock
producent wykonawczy
|
||
Peter Sjoquist
producent wykonawczy
|
||
Richard Vane
producent wykonawczy
|
||
Spike Seldin
nadzorca produkcji
|
||
Steph Benseman
nadzorca produkcji (Los Angeles)
|
||
Santa Pestonji
nadzorca produkcji (Tajlandia)
|
||
Steven Felder
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Pat Kehoe
kierownik produkcji (drugi) (Los Angeles)
|
||
Brendon 'Moose' Boyd
kierownik produkcji (drugi) (Australia)
|
||
Brian Burgess
kierownik produkcji (drugi) (Australia)
|
||
Piya Pestonji
kierownik produkcji (drugi) (Tajlandia)
|
||
Scott Cruse
kierownik produkcji (asystent) (Australia)
|
||
Pairoj Rojlertjanya
kierownik produkcji (druga ekipa) (Tajlandia)
|
||
Frederic B. Blankfein
kierownik produkcji (drugi) (druga ekipa)
|
||
Christine Baer
koordynator produkcji
|
||
Dawn Murphy Riley
koordynator produkcji (Tajlandia)
|
||
Urai 'Toey' Sureekamolchai
koordynator produkcji (Tajlandia)
|
||
Smith Timsawat
koordynator produkcji (Tajlandia)
|
||
Jo Suna
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Christine Zavala
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Cathy Chapple
koordynator produkcji (asystent) (Tajlandia)
|
||
Carol Keith
koordynator produkcji (druga ekipa)
|
||
Michael Lake
konsultant produkcji (Australia)
|
||
Douglas Yellin
nadzorca produkcji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christopher Kahn
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Vorndran
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Randy Tat
koordynator produkcji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Billy Zane
Fantom / Kit Walker
|
||
Kristy Swanson
Diana Palmer
|
||
Treat Williams
Xander Drax
|
7,0
|
|
Catherine Zeta-Jones
Sala
|
7,8
|
|
James Remar
Quill
|
7,0
|
|
Cary-Hiroyuki Tagawa
Wielki Kabai Sengh
|
7,1
|
|
Bill Smitrovich
Wujek Dave Palmer
|
||
Casey Siemaszko
Morgan
|
||
David Proval
Charlie Zephro
|
7,0
|
|
Joseph Ragno
Ray Zephro
|
||
Samantha Eggar
Lily Palmer
|
||
Jon Tenney
Jimmy Wells
|
||
Patrick McGoohan
Ojciec Fantoma
|
7,0
|
|
Robert Coleby
Kpt. Philip Horton
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
David Burr | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
David Newman | ||
Kostiumy | Ocena | |
Marlene Stewart | ||
Montaż | Ocena | |
O. Nicholas Brown |
7,0
|
|
Bryan H. Carroll | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Scenografia | Ocena | |
Amy Wells | ||
Robert Fechtman
projektant wnętrz (Los Angeles)
|
||
Steven Schwartz
projektant wnętrz
|
||
Richard K. Buoen
ilustrator (niewymieniony w czołówce)
|
||
William A. Petrotta
główny rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
David Behle
operator dźwięku
|
||
Carmen Baker
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Bob Baron
mikser postsynchronu
|
||
Michael Herbick
mikser ponownego nagrania
|
||
Robert J. Litt
mikser ponownego nagrania
|
||
Elliot Tyson
mikser ponownego nagrania
|
||
Steve Bowerman
mikrofoniarz (Los Angeles)
|
||
Tim Chau
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Jeff Clark
montaż efektów dźwiękowych
|
||
David B. Cohn
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Anne Couk
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Scott Curtis
montaż imitacji
|
||
Gloria D'Alessandro
montaż dialogów
|
||
Ken Dufva
imitator dźwięku
|
||
David Lee Fein
imitator dźwięku
|
||
Albert Gasser
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Sarah Hammond
imitator dźwięku
|
||
Robin Harlan
imitator dźwięku
|
||
Daniel S. Irwin
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Nils C. Jensen
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Jack Keller
operator dźwięku
|
||
David MacMillan
mikser (Los Angeles)
|
||
Robert Morrisey
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Gerry Nucifora
mikrofoniarz
|
||
Ben Osmo
mikser
|
7,0
|
|
Carin Rogers
nadzorujący montaż dialogów
|
||
Rod Rogers
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Randy Singer
mikser imitacji
|
||
Thomas W. Small
montaż imitacji
|
||
Mike Szakmeister
montaż dialogów
|
||
David F. Van Slyke
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Thomas Whiting
montaż postsynchronu
|
||
Karen G. Wilson
montaż dialogów
|
||
Matt Colleran
operator imitacji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark L. Mangino
montaż efektów dźwiękowych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Jan Aaris
technik
|
8,0
|
|
Ken Boulton
technik
|
||
Herman Bron
technik
|
||
Rodney Burke
technik
|
||
Steve Courtley
technik
|
9,0
|
|
Gary Cruise
technik
|
||
David Hartley
technik
|
||
Thomas Lantz
technik
|
||
Stewart N. Lewis
technik
|
||
Mark Lilienthal
technik
|
||
James Lorimer
technik
|
6,0
|
|
Daniel Oliver
technik
|
||
John Peyser
technik
|
||
David Pride
technik
|
||
David Rohrer
technik
|
||
William H. Schirmer
technik
|
7,0
|
|
Jeremy Sparks
technik
|
||
Arthur Spink Jr.
technik
|
7,0
|
|
Floyd Van Wey
technik
|
||
Bob Wenger
technik
|
||
Alan E. Lorimer
koordynator efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Tobi Allyn
kaskader
|
||
Danny Baldwin
kaskader
|
||
John Borland
kaskader
|
||
Heather Burton
kaskader
|
||
William H. Burton Jr.
kaskader
|
||
William H. Burton
koordynator kaskaderów
|
||
William H. Burton
kaskader
|
||
Mark Chique
kaskader
|
||
Lazaro Cifuentes
kaskader
|
||
Tim A. Davison
kaskader
|
||
Paul Doyle
kaskader
|
||
Richard Epper
kaskader
|
||
J.W. 'Corkey' Fornof
kaskader
|
||
Mark Harden
kaskader
|
||
Bob Hicks
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Marcia Holley
kaskader
|
||
Shawn Howell
kaskader
|
||
Nigel King
kaskader
|
||
Svetla Krasteva
kaskader
|
||
Alex Kuzelicki
kaskader
|
||
Kevin LaRosa
kaskader
|
||
Terry Lee
kaskader
|
||
Clint Lilley
kaskader
|
||
Bobby Lovgren
kaskader
|
||
Khristian Lupo
kaskader
|
||
Tom Lupo
kaskader
|
||
Tony Lynch
kaskader
|
||
Rick MacLure
kaskader
|
||
Pat Magie
kaskader
|
||
Vanessa Mathews
kaskader
|
||
Gary McLarty
kaskader
|
||
Kathy McMorrow
kaskader
|
||
Thomas W. Muzila
kaskader
|
||
Johnny Raaen
kaskader
|
||
Josef Schwaiger
kaskader
|
||
Dennis Scott
kaskader
|
||
Jules Sylvester
kaskader
|
||
Sarah Trigger
kaskader
|
||
Mick Van Moorsel
kaskader
|
||
Ron Vreeken
kaskader
|
||
John Walton
kaskader
|
||
Hubert Wells
kaskader
|
||
Darryl Young
kaskader
|
||
Michel Young
kaskader
|
||
Heather Burton
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kevin LaRosa
pilot helikoptera
|
||
Terry Lee
pilot helikoptera
|
||
Colin Deane
operator kamery (asystent)
|
||
Bobby Lovgren
treser zwierząt (koń)
|
||
Jules Sylvester
treser zwierząt (dzikie zwierzęta)
|
||
Gene Walker
treser zwierząt (koń) (asystent)
|
||
DeAnne Zarkowski
treser zwierząt (koń) (asystent)
|
||
Daniel C. Gold
operator kamery (Los Angeles)
|
||
Victoria Pope
sekretariat produkcji (Australia)
|
||
Andrew Cooper
fotosista
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…