Reżyseria | Odcinki | Ocena | |
---|---|---|---|
Andrzej Zakrzewski
(drugi reżyser)
|
7 odcinków
1965 |
||
Jan Budkiewicz
(współpraca)
|
7 odcinków
1965 |
||
Adam Swendrak
(współpraca)
|
7 odcinków
1965 |
||
Helena Białecka
(współpraca)
|
7 odcinków
1965 |
||
Hubert Drapella |
5 odcinków
1965 |
||
Seweryn Nowicki |
2 odcinki
1965 |
||
Scenariusz | Odcinki | Ocena | |
Bohdan Czeszko |
7 odcinków
1965 |
||
Jerzy Bednarczyk |
7 odcinków
1965 |
||
Tadeusz Pietrzak |
7 odcinków
1965 |
||
Producenci | Odcinki | Ocena | |
Jan Szymański
kierownik produkcji
|
7 odcinków
1965 |
||
Edward Kłosowicz
kierownik produkcji (dodatkowy)
|
7 odcinków
1965 |
||
Włodzimierz Zambrzycki
kierownik produkcji (współpraca)
|
7 odcinków
1965 |
||
Jacek Moczydłowski
kierownik produkcji (współpraca)
|
7 odcinków
1965 |
||
Aktorzy | Odcinki | Ocena | |
Jan Kreczmar
Płk dr Heinrich von Kniprode, dowódca Gestapo w Warszawie
|
7 odcinków
1965 |
||
Mieczysław Milecki
Płk "Stary", dowódca AL
|
7 odcinków
1965 |
||
Mieczysław Stoor
Klaus, oficer Gestapo
|
7 odcinków
1965 |
||
Czesław Byszewski
Ryszard, dowódca "Czwartaków"
|
5 odcinków
1965 |
||
Jerzy Molga
Zygmunt, żołnierz AL
|
5 odcinków
1965 |
||
Stanisław Niwiński
Tolek, żołnierz AL
|
5 odcinków
1965 |
||
Jerzy Turek
"Piegus", żołnierz AL
|
5 odcinków
1965 |
7,8
|
|
Zbigniew Dobrzyński
Konrad, żołnierz AL
|
4 odcinki
1965 |
||
Andrzej Gawroński
Gustaw, żołnierz AL
|
4 odcinki
1965 |
7,2
|
|
Zdzisław Salaburski
Franz, gestapowiec / Wartownik na poczcie
|
4 odcinki
1965 |
||
Stefan Friedmann
Rysiek, żołnierz AL (niewymieniony w czołówce)
|
3 odcinki
1965 |
7,4
|
|
Jan Englert
Marcin, żołnierz AL (niewymieniony w czołówce)
|
3 odcinki
1965 |
7,5
|
|
Józef Duriasz
Ppor. Johansen, oficer Gestapo (niewymieniony w czołówce)
|
3 odcinki
1965 |
||
Krystyna Stypułkowska
Marysia, łączniczka AL
|
3 odcinki
1965 |
||
Jerzy Karaszkiewicz
Żołnierz AL
|
3 odcinki
1965 |
8,0
|
|
Zbigniew Cynkutis
Antek Balcer
|
2 odcinki
1965 |
||
Mariusz Gorczyński
Oficer SS (niewymieniony w czołówce)
|
2 odcinki
1965 |
8,0
|
|
Ewa Wiśniewska
Irena, łączniczka AL
|
2 odcinki
1965 |
7,2
|
|
Zygmunt Listkiewicz
Radiotelegrafista AL
|
2 odcinki
1965 |
||
Leon Pietraszkiewicz
Lekarz
|
2 odcinki
1965 |
||
Krzysztof Świętochowski
Żołnierz AL (niewymieniony w czołówce)
|
2 odcinki
1965 |
||
Stanisław Mikulski
Stefan, żołnierz AL
|
1 odcinek
1965 |
7,7
|
|
Kazimierz Fabisiak
Schmidt, majster w fabryce samolotów
|
1 odcinek
1965 |
||
Marian Opania
Wicek, żołnierz AL
|
1 odcinek
1965 |
7,9
|
|
Ryszard Pietruski
Mjr Paweł, dowódca oddziału WP
|
1 odcinek
1965 |
7,5
|
|
Edward Wichura
Rybaczek "Rybak", donosiciel Gestapo
|
1 odcinek
1965 |
9,0
|
|
Krzysztof Chamiec
Komendant Pawiaka
|
1 odcinek
1965 |
||
Tadeusz Grabowski
Żołnierz WP
|
1 odcinek
1965 |
||
Tadeusz Białoszczyński
Stryj von Kniprodego
|
1 odcinek
1965 |
8,0
|
|
Czesław Jaroszyński
Żołnierz niemiecki w fabryce
|
1 odcinek
1965 |
||
Janusz Kłosiński
Niemiec, dyżurny ruchu
|
1 odcinek
1965 |
7,3
|
|
Zygmunt Kęstowicz
Mechowski, żołnierz AL
|
1 odcinek
1965 |
7,2
|
|
Iga Cembrzyńska
Wanda, siostra Ryśka
|
1 odcinek
1965 |
||
Bronisław Dardziński
Inspektor na poczcie
|
1 odcinek
1965 |
||
Helena Grossówna
Pani Zofia, matka Ryśka
|
1 odcinek
1965 |
||
Józef Para
Mereck, inżynier w fabryce samolotów
|
1 odcinek
1965 |
||
Jerzy Kozakiewicz
Podoficer Gestapo
|
1 odcinek
1965 |
4,0
|
|
Jadwiga Kuryluk
Matka Antka Balcera
|
1 odcinek
1965 |
||
Wiesław Michnikowski
Torturowany krawiec
|
1 odcinek
1965 |
7,9
|
|
Ryszarda Hanin
Elza, współpracownica Gestap
|
1 odcinek
1965 |
||
Konrad Morawski
Oficer AL
|
1 odcinek
1965 |
||
Lech Ordon
Knajpiarz
|
1 odcinek
1965 |
||
Józef Nowak
Podoficer Gestapo
|
1 odcinek
1965 |
7,5
|
|
Zygmunt Rzuchowski
Major AK
|
1 odcinek
1965 |
||
Zbigniew Skowroński
Barman w knajpie
|
1 odcinek
1965 |
||
Janusz Ziejewski
Dozorca
|
1 odcinek
1965 |
||
Saturnin Żórawski
Tajniak pod kasynem
|
1 odcinek
1965 |
||
Hugo Krzyski
Generał niemiecki (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
1965 |
4,0
|
|
Tadeusz Kosudarski
Powstaniec (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
1965 |
4,0
|
|
Bogusz Bilewski
Gość w knajpie (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
1965 |
7,3
|
|
Mirosław Majchrowski
Leon, pijak na poczcie (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
1965 |
||
Teodor Gendera
Żołnierz niemiecki w knajpie (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
1965 |
7,0
|
|
Jerzy Szpunar
Felek, robotnik, sąsiad Ryśka (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
1965 |
||
Janusz Sykutera
Lekarz SS (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
1965 |
||
Henryk Grynberg
Natan, powstaniec w furażerce z biało-czerwoną naszywką (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
1965 |
||
Kazimierz Stankiewicz
Gość w knajpie (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
1965 |
||
Stefan Rydel
Tajniak niemiecki na poczcie (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
1965 |
||
Stefan Śródka
Gość przy barze w knajpie (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
1965 |
8,0
|
|
Gustaw Lutkiewicz
Żołnierz niemiecki w knajpie (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
1965 |
7,6
|
|
Marian Łącz
Barman w kasynie (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
1965 |
9,0
|
|
Adam Perzyk
Dozorca (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
1965 |
7,0
|
|
Jerzy Nasierowski
Konspirator, kolega Ryśka (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
1965 |
||
Tadeusz Ross
Żołnierz AL (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
1965 |
7,3
|
|
Włodzimierz Kwaskowski
Schultz, strażnik w fabryce (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
1965 |
||
Tomasz Zaliwski
Radiotelegrafista w sztabie A (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
1965 |
||
Klemens Mielczarek
Żołnierz WP (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
1965 |
||
Cezary Julski
Hermann, kat na Gestapo (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
1965 |
||
Janusz Paluszkiewicz
Żołnierz WP (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
1965 |
||
Bogdan Łysakowski
Żołnierz AL towarzyszący Konradowi podczas wyroku na "Rybaku" (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
1965 |
||
Kazimierz Wilamowski
Ojciec Ryśka (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
1965 |
||
Zbigniew Koczanowicz
Franek, robotnik (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
1965 |
||
Andrzej Krasicki
Niemiecki kolejarz (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
1965 |
||
Jan Mayzel
Konspirator, kolega Ryśka (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
1965 |
||
Bohdan Ejmont
Kapitan WP (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
1965 |
6,0
|
|
Zdjęcia | Odcinki | Ocena | |
Jerzy Snoch
(współpraca)
|
7 odcinków
1965 |
||
Józef Kasprzak
(współpraca)
|
7 odcinków
1965 |
||
Wacław Dybowski |
6 odcinków
1965 |
||
Karol Chodura |
1 odcinek
1965 |
||
Kompozytorzy | Odcinki | Ocena | |
Marek Lusztig
(opracowanie muzyczne)
|
7 odcinków
1965 |
||
Kostiumy | Odcinki | Ocena | |
Montaż | Odcinki | Ocena | |
Maria Orłowska |
7 odcinków
1965 |
||
Krystyna Kowalczyk
(współpraca)
|
7 odcinków
1965 |
||
Muzyka | Odcinki | Ocena | |
Charakteryzacja | Odcinki | Ocena | |
Romualda Baszkiewicz
charakteryzator
|
7 odcinków
1965 |
||
Lidia Łopatowska
charakteryzator (współpraca)
|
7 odcinków
1965 |
||
Scenografia | Odcinki | Ocena | |
Wiesław Śniadecki
scenograf
|
7 odcinków
1965 |
||
Biruta Wasilkowska
scenograf (dodatkowy)
|
7 odcinków
1965 |
||
Barbara Kozakiewicz
scenograf (współpraca)
|
7 odcinków
1965 |
||
Dźwięk | Odcinki | Ocena | |
Małgorzata Jaworska
dźwięk
|
7 odcinków
1965 |
||
Efekty specjalne | Odcinki | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Odcinki | Ocena |
Pozostałe
Proszę czekać…