Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Michael Spierig |
4,0
|
|
Peter Spierig |
4,0
|
|
Nick McKinnon
(asystent)
|
||
Jason Rowling
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Ian 'Thistle' Thorburn
(reżyser drugiej ekipy)
|
7,0
|
|
Scenariusz | Ocena | |
Michael Spierig |
4,0
|
|
Peter Spierig |
4,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Chris Brown
producent
|
||
Bryan Furst
producent
|
||
Sean Furst
producent
|
||
Todd Fellman
współproducent
|
||
Colleen Clarke
nadzorca postprodukcji
|
||
Stuart Wood
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Ethan Hawke
Edward
|
7,5
|
|
Willem Dafoe
Elvis
|
8,0
|
|
Isabel Lucas
Alison Bromley
|
7,0
|
|
Sam Neill
Charles Bromley
|
7,3
|
|
Claudia Karvan
Audrey Bennett
|
7,0
|
|
Jay Laga'aia
Senator Turner
|
6,5
|
|
Vince Colosimo
Christopher
|
||
Christopher Kirby
Jarvis Bayom
|
6,3
|
|
Mungo McKay
Colin Briggs
|
||
Emma Randall
Ellie Landon
|
||
Michael Dorman
Frankie Dalton
|
||
Gavin Coleman
Przywódca wampirów
|
||
Robyn Moore
Detektyw ds. medycyny sądowej
|
||
Renai Caruso
Pracownica sklepu z kawą
|
||
David Knijnenburg
Dojeżdżający wampir
|
||
Joel Amos Byrnes
Strażnik
|
6,0
|
|
Mark Finden
Młody wampir-kadet
|
||
Selina Kadell
Prowadząca debatę
|
||
Michelle Atkinson
Matka
|
||
Paul Sonkkila
Gen. Williams
|
||
Jack Bradford
Strażnik
|
||
Peter Welman
Policjant
|
||
Joel Spreadborough
Wampir
|
||
Eddie L. Fauria
Policjant na ulicy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Ben Nott | ||
Ian 'Thistle' Thorburn
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
7,0
|
|
Grant Nielsen
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Christopher Gordon | ||
Kostiumy | Ocena | |
Stephanie Amantea
(garderoba) (asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Matt Villa | ||
Heather Galvin
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Natalie Dowell
charakteryzator
|
||
Verity Fiction
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Vicki Sands
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Kym Sainsbury
nadzorca charakteryzacji
|
||
Scenografia | Ocena | |
Bill Booth
dyrektor artystyczny
|
||
Matthew Putland
dekorator wnętrz
|
||
George Kabot
projektant graficzny
|
||
Jacinta Leong
projektant wnętrz
|
||
Simon Gill
rekwizytor (asystent)
|
||
Graeme Callander
scenopis obrazkowy
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Dan McMahon
dźwięk (asystent)
|
||
John Simpson
imitator dźwięku
|
||
Wayne Pashley
mikser ponownego nagrania
|
||
Derryn Pasquill
montaż dialogów
|
||
Libby Villa
montaż dialogów
|
||
Jenny T. Ward
montaż dialogów
|
||
William Ward
montaż dźwięku
|
||
Christo Curtis
montaż muzyki
|
||
Sonal Joshi
nadzorujący montaż dialogów
|
||
Wayne Pashley
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Craig Walmsley
operator dźwięku
|
||
Jason Hancock
operator imitacji
|
||
Rich Macar
operator postsynchronu
|
||
Brad Cohn
operator postsynchronu (asystent)
|
||
Damian Candusso
projektant dźwięku
|
||
Wayne Pashley
projektant dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Daniel Houweling
koordynator efektów specjalnych
|
||
Clint Ingram
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Andrew Goodall
technik
|
||
Murray Philip
technik
|
||
Jeremy Piggott
technik
|
||
Steve Rungwerth
technik
|
||
Phill Rylance
technik
|
||
Greg Tuckwell
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
D.J. Nicke
główny animator
|
||
Nikki Barrett
dobór obsady
|
||
Bud Hopes
dodatkowy dobór obsady
|
||
Ben Parkinson
dodatkowy dobór obsady
|
||
Sophie Siomos
księgowy produkcji
|
||
Rita Siomos
księgowy (asystent)
|
||
Lee Adamson
kaskader
|
||
Joel Amos Byrnes
kaskader
|
6,0
|
|
Gavin Coleman
kaskader
|
||
Rhye Copeman
kaskader
|
||
Haydn Dalton
kaskader
|
||
Steve Harman
kaskader
|
||
Greg Jones
kaskader
|
||
Craig Morgan
kaskader
|
||
Ben Siemer
kaskader
|
6,0
|
|
Chris Anderson
koordynator kaskaderów
|
||
Lee Adamson
układacz
|
||
Mark Wickham
układacz
|
||
Kirsty Martin
koordynator efektów wizualnych
|
||
Matthew Ozerski
montaż efektów wizualnych
|
||
Rangi Sutton
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Randy Vellacott
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Chad Malbon
producent efektów wizualnych
|
||
Naomi Anderlini
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Chris Breeze
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Aaron Briggs
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jessica Curtis
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Ian Dodman
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
David Edwards
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Michael Harkin
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Makoto Hatanaka
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Daniel Loui
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Orlando Meunier
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Hajime Nakamura
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Tahl Niran
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Nick Tabet
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Koichi Yamagishi
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Alicia Aguilera
zecer
|
||
Demis Lyall-Wilson
zecer
|
||
Loren Robinson
zecer
|
||
Jason Ewart
operator kamery
|
||
Greg Gilbert
operator kamery
|
||
Ricky Schamburg
operator kamery (dodatkowy)
|
||
Mick O'Brien
oświetlenie
|
||
Daniel Clark
prowadzący ostrość
|
||
Matthew Floyd
operator kamery (asystent)
|
||
Steven Magrath
operator kamery (asystent)
|
||
Justin McDonald
kolorysta
|
||
Chris Healy
operator kamery (asystent) (dodatkowy)
|
||
Tristan Davies
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Luke Nixon
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
Pozostałe
Proszę czekać…