Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Sean Ellis | ||
Phil Booth
(asystent)
|
||
Ben Harrison
(asystent)
|
||
Charlie Reed
(asystent)
|
||
Christian Rigg
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Sean Ellis | ||
Producenci | Ocena | |
Lene Bausager
producent
|
||
Yves Chevalier
współproducent
|
||
Winnie Li
współproducent
|
||
Marshall Leviten
kierownik produkcji
|
||
Franck Chorot
producent wykonawczy
|
||
Carrie-Ann Banner
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Ghislaine Cauet-Martinotto
koordynator produkcji
|
||
Francesca Dowd
koordynator produkcji
|
||
Jennifer DiZio
producent (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Lena Headey
Gina McVey
|
7,6
|
|
Richard Jenkins
John McVey
|
7,1
|
|
Asier Newman
Daniel McVey
|
||
Michelle Duncan
Kate Coleman
|
||
Melvil Poupaud
Stefan Chambers
|
9,0
|
|
Ulrich Thomsen
Dr Robert Zachman
|
7,0
|
|
Daren Elliott Holmes
Simon, kierownik garażu
|
||
Dennis Banks
Portier
|
||
Lobo Chan
Harry Lee
|
||
Ronnie Fox
Mechanik samochodowy
|
||
Chris Wilson
Nerwowy pasażer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Howard Ward
Jim
|
||
Damian O'Hare
Anthony
|
||
In-Sook Chappell
Pielęgniarka
|
||
Peta Longstaff
Członkini A&E
|
||
Ziad Alyan
Członek A&E
|
||
Lucy Bingham
Członkini A&E
|
||
Marie Flood
Członkini A&E
|
||
Jessica Stratton
Członkini A&E
|
||
William Armstrong
Dr Kenric
|
||
Kubrick Ellis
Ginger, pies
|
||
Andrew Havill
Dr Myers
|
||
Tara Hugo
Mary
|
||
Stan Ellis
Stan, portier
|
||
Rita Davies
Starsza kobieta w metrze
|
||
Darren Baba
Zbir
|
||
Natasha Alderslade
Sekretarka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tom Collier
Taksówkarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Elle Crocker
Dublerka Michelle Duncan (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Angus Hudson | ||
Toby Plaskitt
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Guy Farley | ||
Kostiumy | Ocena | |
Victoria Russell | ||
Devika Dass
(nadzorca garderoby) (dodatkowy)
|
||
Montaż | Ocena | |
Scott Thomas | ||
Sophie Chatin
(asystent)
|
||
Carlos Domeque
(asystent)
|
||
Jane Hodge
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Darren Evans
projektant fryzur
|
||
Darren Evans
projektant makijażu
|
||
Shama Sahzayasin
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Morgan Kennedy
scenograf
|
||
Gerard Bryan
dyrektor artystyczny
|
||
Peter Fentem
główny rekwizytor
|
||
Scott Rogers
rekwizytor
|
||
Oli van der Vijver
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Fabien Devillers
mikser ponownego nagrania
|
||
Sean Hannah
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Sue Harding
imitator dźwięku
|
||
Kourenkov Konstantin
dźwięk (asystent)
|
||
Nigel Mills
projektant dźwięku
|
||
Jean-Paul Mugel
operator dźwięku
|
||
Yves-Marie Omnes
mikrofoniarz
|
||
Piste Rouge
dźwięk
|
||
Kallis Shamaris
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Carlos Sotolongo
mikser postsynchronu
|
||
Rowena Wilkinson
imitator dźwięku
|
||
Sylvain Pierre
montaż efektów dźwiękowych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
John Rafique
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Nick Smith
technik
|
7,0
|
|
Chris Watson
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Alex Johnson
dobór obsady
|
||
Bonnie Timmermann
dobór obsady
|
||
Tom Aitken
kaskader
|
||
Ray De-Haan
koordynator kaskaderów
|
6,0
|
|
Tom Collier
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Lorea Hoye
producent efektów wizualnych
|
||
Carine Poussou
koordynator efektów wizualnych
|
||
Abigail Scollay
zecer
|
||
Paul Venn Stirling
zecer
|
||
Samantha Tracey
koordynator efektów wizualnych
|
||
Aurélie Villard
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Sheila Wickens
zecer
|
||
Blake Winder
zecer
|
||
Kirsti Abernethy
prowadzący ostrość
|
||
Julian Bucknall
prowadzący ostrość (dodatkowy)
|
||
Stephen Burridge
fotosista
|
||
Sara Deane
operator kamery (asystent)
|
||
Brian Fawcett
elektryk
|
||
Tom Gates
oświetlenie
|
||
Angus Hudson
operator kamery
|
||
Iwan Prys Reynolds
prowadzący ostrość
|
||
Dan Thomas
mistrz oświetlenia
|
||
Mark Tillie
fotosista
|
||
Derek Walker
operator steadicam
|
||
Fran Weston
operator kamery (asystent)
|
||
Julian White
oświetlenie
|
||
Christian Holden
księgowy produkcji
|
||
Jo Sanders
księgowy produkcji (asystent)
|
||
Julian Perrin
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Harm
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
David Campbell-Bell
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Aurelia Thomas
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…