Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Alex Cox | ||
Scenariusz | Ocena | |
Rudy Wurlitzer | ||
Producenci | Ocena | |
Edward R. Pressman
producent wykonawczy
|
||
Angel Flores Marini
producent
|
||
Lorenzo O'Brien
producent
|
||
Debbie Diaz
współproducent
|
||
Michael Flynn
współproducent
|
||
Carlos Álvarez
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Ed Harris
William Walker
|
8,3
|
|
Richard Masur
Ephraim Squier
|
||
René Assa
Lekarz
|
||
Rene Auberjonois
Mjr Siegfried Hennington
|
||
Keith Szarabajka
Timothy Crocker
|
||
Sy Richardson
Kpt. Hornsby
|
||
Xander Berkeley
Byron Cole
|
||
John Diehl
Stebbins
|
||
Peter Boyle
Cornelius Vanderbilt
|
7,1
|
|
Marlee Matlin
Ellen Martin
|
||
Alfonso Arau
Raousset
|
||
Pedro Armendáriz Jr.
Muñoz
|
6,0
|
|
Roberto López Espinoza
Mayorga
|
||
Gerrit Graham
Norvell Walker
|
||
Helene Farber
Prostytutka
|
||
William O'Leary
James Walker
|
||
Blanca Guerra
Yrena
|
1,0
|
|
Alan Bolt
Don Domingo
|
||
Miguel Sandoval
Parker French
|
7,0
|
|
Rick Barker
Breckenridge
|
||
Karl Braun
Bruno von Natzmer
|
||
Kathy Burke
Annie Mae
|
4,0
|
|
Richard Edson
Turley
|
6,0
|
|
Bennet Guillory
Achilles Kewen
|
||
David Hayman
Ojciec Rossiter
|
7,0
|
|
Frederick Neumann
Willy Marshall
|
||
Dick Rude
Washburn
|
||
Milton Selzer
Sędzia
|
||
J.D. Silvester
Huston
|
||
Edward Tudor-Pole
Doubleday
|
||
Norbert Weisser
Prange
|
||
Biff Yeager
Arogant / Max
|
||
Del Zamora
Ojciec Vigil
|
||
Richard Zobel
Lemuel
|
||
Ronald Reagan
(zdjęcia archiwalne) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joe Strummer
Faucet (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
David Bridges | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Joe Strummer | ||
Kostiumy | Ocena | |
Theda DeRamus | ||
Pam Tait | ||
Montaż | Ocena | |
Alex Cox | ||
Carlos Puente | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Morag Ross
nadzorca charakteryzacji
|
||
Susan Mills
charakteryzator
|
||
Susan Mills
nadzorca stylizacji
|
||
Scenografia | Ocena | |
Bruno Rubeo
scenograf
|
9,0
|
|
Cecilia Montiel
dyrektor artystyczny
|
||
Jorge Sainz
dyrektor artystyczny
|
||
Suzie Frischette
dekorator wnętrz
|
||
Bryce Perrin
dekorator wnętrz
|
7,0
|
|
Dźwięk | Ocena | |
David Batchelor
dźwięk
|
||
Joseph Geisinger
dźwięk
|
||
Jeff Kliment
dźwięk
|
||
John Pritchett
dźwięk
|
||
Tim Holland
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Richard Beggs
projektant dźwięku
|
||
Mildred Iatrou
projektant dźwięku (asystent)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Miguel Sandoval
dobór obsady
|
7,0
|
|
Victoria Thomas
dobór obsady
|
||
Rick Barker
koordynator kaskaderów
|
||
Gerardo Albarrán
kaskader
|
||
J.D. Silvester
kaskader
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…