Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Christopher Smith | ||
Max Keene
(asystent)
|
||
Matthew Baker
(asystent)
|
||
Simon Clegg
(asystent)
|
||
Barry Derbyshire
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Alexandra Derbyshire
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Elke Sasserath
(druga ekipa) (asystent)
|
||
Andrew McEwan
(ponownie nakręcone ujęcia) (asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Christopher Smith | ||
Producenci | Ocena | |
Jason Newmark
producent
|
||
Julie Baines
producent
|
||
Robert Jones
producent wykonawczy
|
||
Alexandra Derbyshire
kierownik produkcji
|
||
Martin Hagemann
współproducent
|
||
Barry Hanson
współproducent
|
||
Kai Künnemann
współproducent
|
||
Marc Grewe
kierownik produkcji
|
||
Tim Wellspring
kierownik produkcji
|
||
Richard Lloyd
nadzorca postprodukcji
|
||
Patty Papageorgiou
koordynator postprodukcji
|
||
Matthew Hobbs
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Franka Potente
Kate
|
6,9
|
|
Paul Rattray
Jimmy
|
6,0
|
|
Vas Blackwood
George
|
||
Sean Harris
Craig
|
||
Kelly Scott
Mandy
|
||
Jeremy Sheffield
Guy
|
||
Ken Campbell
Arthur
|
||
Morgan Jones
Stróż nocny
|
||
Elizabeth McKechnie
Kobieta
|
6,0
|
|
Kathryn Gilfeather
Dziewczyna
|
||
Debora Weston
Mya
|
||
Emily Gilchrist
Karen
|
||
Joe Anderson
Model
|
6,0
|
|
Grant Ibbs
Mężczyzna
|
||
Sean De Vrind
Przyjaciel
|
||
Ian Duncan
Przyjaciel
|
||
Craig Fackrell
Bezdomny
|
||
Jonathan Taylor
Martwy maszynista metra
|
||
Daniel Joseph Scott
Martwy maszynista metra
|
||
Spencer Hawken
Mężczyzna na peronie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Danny Cohen |
6,0
|
|
Paul Hymns
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kenneth Cornils
(główna pomoc techniczna) (Niemcy)
|
||
Tim Liehr
(pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Jem Morton
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
The Insects | ||
Kostiumy | Ocena | |
Phoebe De Gaye | ||
Shane Kingdon
(asystent)
|
||
Rachel Vallance
(asystent)
|
||
Ramona Petersen
(garderoba)
|
||
Elena Wegner
(garderoba)
|
||
Montaż | Ocena | |
Kate Evans | ||
Andrew Melhuish
(asystent)
|
||
Lee Clappison
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Jan Sewell
projektant fryzur
|
||
Jan Sewell
projektant makijażu
|
||
Nicola Frost
charakteryzator
|
||
Uli Nunn
fryzjer osobisty: Franka Potente
|
||
Mike H.G. Bates
efekty specjalne makijażu
|
||
Suzanne Bates
efekty specjalne makijażu
|
||
Nicola Pandel
efekty specjalne makijażu
|
||
Mike Stringer
efekty specjalne makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
John Frankish
scenograf
|
||
Matthew Gray
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
||
Ellen Latz
dyrektor artystyczny
|
||
Ashley Winter
dyrektor artystyczny
|
||
Emma Field-Rayner
dekorator wnętrz
|
||
Gordon Fitzgerald
główny rekwizytor
|
||
Nadine Hasenbein
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Anke Pagels
główny rekwizytor
|
||
Ulrike Gojowczyk
rekwizytor
|
||
Keith Stevenson
rekwizytor
|
||
Mark Hedges
rekwizytor
|
||
Lee Hedges
rekwizytor
|
||
Jim McCallum
rekwizytor (rezerwowy)
|
||
Thorsten Sabel
rekwizytor (Niemcy)
|
||
Nic Stubbings
rekwizytor (rezerwowy)
|
||
Maren Schal
rekwizytor (stażysta)
|
||
Dan Maslen
scenopis obrazkowy
|
||
Daniel Painter
scenopis obrazkowy
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Julie Ankerson
imitator dźwięku
|
||
Nick Baldock
montaż dźwięku
|
||
Peter Baldock
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Michael A. Carter
mikser ponownego nagrania
|
||
Michael A. Carter
mikser postsynchronu
|
||
Gary Dodkin
mikrofoniarz
|
||
Richard Dunford
montaż postsynchronu
|
||
Richard Dunford
montaż dialogów
|
||
Alex Ellerington
imitator dźwięku (dodatkowy)
|
||
Martin Jensen
imitator dźwięku
|
||
Thom Paisley
mikser ponownego nagrania (dodatkowy)
|
||
Michael Spencer
operator dźwięku
|
||
Richard Todman
montaż muzyki
|
||
Alison Wright
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Emma Style
dobór obsady
|
||
Vanessa Baker
dobór głosu
|
||
Brendan Donnison
dobór głosu
|
||
Nrinder Dhudwar
koordynator kaskaderów
|
||
Katja Jerabek
kaskader dublujący: Franka Potente
|
||
James Seddon
konsultant (Dolby)
|
||
Stuart Fyvie
kolorysta
|
||
Algernon Sloane
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Matt Biffa
konsultant (muzyczny)
|
||
Tina Falcone
księgowy (asystent)
|
||
Richard Morrison
projekt czołówki
|
7,0
|
|
Maxine Stanley
księgowy postprodukcji
|
||
Trevor Stanley
księgowy produkcji
|
||
Lewis Buchan
operator kamery
|
||
Thomas Korda
operator steadicam
|
||
Roger Tooley
operator steadicam
|
||
Paul Duffy
elektryk
|
||
Oliver Poole
elektryk
|
||
Dean Foard
mistrz oświetlenia
|
||
Mark Clayton
oświetlenie
|
||
Georg Nonnenmacher
oświetlenie
|
||
Tony C. Miller
oświetlenie (Wielka Brytania)
|
||
Martin Menke
fotosista
|
||
Bernd Spauke
fotosista
|
||
Ed Miller
fotosista (dodatkowy)
|
||
Nathan Mann
prowadzący ostrość
|
||
Kim Seber
prowadzący ostrość
|
||
John Evans
operator kamery (asystent)
|
||
Simon De Glanville
operator kamery (stażysta)
|
||
Lars Richter
operator kamery (asystent) (dodatkowy)
|
||
David Cozens
operator kamery (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Phil Attfield
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Simon Frame
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Tom Hocking
zecer
|
||
Gruff Owen
zecer
|
||
Andy Brown
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robin Beard
efekty cyfrowe
|
||
William Foxwell
operator skanowania
|
||
Victoria Keeling
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Katy Lemon
operator skanowania
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…