Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Paris Barclay | ||
David Ascher
(asystent)
|
||
W. Alexander Ellis
(asystent)
|
||
Sam Martin
(asystent)
|
||
Christine A. Tope
(asystent)
|
||
Steven Tramz
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Tim Kazurinsky | ||
Denise DeClue | ||
Julie Pitkanen
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Robin Forman Howard
producent
|
||
Dorothea Adkins
współproducent
|
||
Denise DeClue
współproducent
|
||
Tim Kazurinsky
współproducent
|
||
Gordon Wolf
współproducent
|
||
Sinbad
producent wykonawczy
|
7,0
|
|
Paula Weinstein
producent wykonawczy
|
||
Michael Halpern
współproducent wykonawczy
|
||
Juanita F. Diana
nadzorca postprodukcji
|
||
Gordon Wolf
kierownik produkcji
|
||
Chris Beal
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Melody Beam
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Terri Carsley
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jean Costello
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Tino H. Diggs
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ava Dupree
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Richard Gonzales
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Yvonne Hobbelink
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Russell Jones
kierownik produkcji (stażysta)
|
||
Tamara S. Kcehowski
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Larissa Michieli
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Julie Rasmussen
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Yvonne Styles
producent wykonawczy (asystent)
|
||
Elpe Villard
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Sinbad
Isaiah Turner / The Cherokee Kid
|
7,0
|
|
James Coburn
Cyrus B. Bloomington
|
7,5
|
|
Gregory Hines
Grabarz / Jedediah Turner
|
||
A Martinez
Juan Cortina
|
7,0
|
|
Ernie Hudson
Deadwood Dick / Nat Love
|
6,9
|
|
Mark Pellegrino
Frank Bonner
|
||
Vanessa Bell Calloway
Abby Holsopple
|
||
Hal Williams
Wielebny Peel
|
||
Burt Reynolds
Otter Bob, trapper
|
7,3
|
|
Obba Babatundé
Isom Dart
|
||
Reginald T. Dorsey
Graham, kowboj z gangu Love'a
|
||
Dawnn Lewis
Mary w dyliżansie z gangu Love'a
|
5,0
|
|
Lorraine Toussaint
Mama Turner
|
||
Paris Barclay
Zły kowboj
|
||
W. Earl Brown
Calloway
|
7,0
|
|
Gary Carlos Cervantes
Cletus
|
||
Roy Fegan
Seth
|
||
Troy Garity
Barman
|
7,0
|
|
Walton Goggins
Jim Bob
|
7,0
|
|
Stuart Proud Eagle Grant
Proud Eagle
|
||
Martin Grey
Martin
|
||
DeJuan Guy
Młody Jedediah
|
||
Alaina Reed-Hall
Mama Holsopple
|
||
Edward B. Hicks
Bezzębny Eddie
|
||
Charles Hyman
Pracownik Bank Pecos Reserve
|
||
Herb Jeffries
Herb Jeffries
|
||
Michael Kagan
Szeryf El Paso
|
||
Tim Kazurinsky
Gaudy Hawker
|
||
James Lashly
Jake Carver, przestępca
|
||
Nancy Lenehan
Siostra Faith z gangu Love'a
|
||
Jimmy Lewis Jr.
Nat, kowboj z gangu Love'a
|
||
June Kyoto Lu
Mama Lee
|
||
Angela Means
Harriet
|
||
Bob Minor
Otis, kowboj
|
||
Christopher Liam Moore
Bankier z Pinedale
|
||
Ivory Ocean
Ojciec Holsopple
|
||
Jeff O'Haco
Nat, kowboj z gangu Love'a
|
||
Roxanne Reese
Mama Henderson
|
||
Jack Rubens
Prezes banku
|
||
Tim Sampson
Zbir z blizną na twarzy
|
||
Arnetia Walker
Jenny
|
||
Jim Cody Williams
Billy Ray
|
||
Spice Williams-Crosby
Panna Marjorie
|
||
Hattie Winston
Pani Elizabeth Peel
|
||
Kareem R. Woods
Młody Isaiah
|
||
Michelle Nicholson | ||
Frank G. Turner
Stary rewolwerowiec (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stephen J. Austin
Kowboj (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christopher DeFaria
Sam (niewymieniony w czołówce)
|
||
Guy Richardson
Członek bandy Bonnera (niewymieniony w czołówce)
|
||
Janet Taranto
Dziewczyna do towarzystwa w saloonie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Jack Conroy | ||
Daniel Coscia
(główna pomoc techniczna)
|
||
Adam Crocker
(pomoc techniczna)
|
||
Scott Froschauer
(pomoc techniczna)
|
||
Todd Liggitt
(pomoc techniczna)
|
||
Tonia Kay Robinson
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Victor A. Shelehov
(pomoc techniczna)
|
||
James Stiritz
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Stanley Clarke | ||
Audrey DeRoche
(koordynator muzyczny)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Dan Moore | ||
Mari-An Ceo
(nadzorca kostiumów)
|
||
Yvette Correa | ||
Jack Spangler | ||
Montaż | Ocena | |
Earl Watson | ||
Robaire W. Estel
(asystent)
|
||
Alex Hepburn
(asystent)
|
||
Keith Parrish
(laborant-opisywacz)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Jonathan Sacks
aranżer
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
David Dittmar
charakteryzator (asystent)
|
||
Sheila Evers
charakteryzator
|
||
Alvechia Ewing
główny charakteryzator
|
||
Carol McCoo
główny stylista
|
||
Brian McManus
charakteryzator
|
||
Alfreda Joan Phillips
fryzjer (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Guy Barnes
scenograf
|
||
Charles Korian
dekorator wnętrz
|
||
Patrik Alven
konstruktor dekoracji
|
||
Lee Lee Baird
rekwizytor
|
||
Chuck Courrieu
konstruktor dekoracji
|
||
Al Eisenmann
główny rekwizytor
|
||
Brent David Mannon
konstruktor dekoracji
|
||
Wendy Ozols-Barnes
główny konstruktor dekoracji
|
||
Chip Radaelli
koordynator konstrukcji
|
||
Billy Lang
zbrojmistrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Benjamin Beardwood
montaż dialogów
|
||
Joan Chamberlain
operator postsynchronu
|
||
Don Digirolamo
mikser ponownego nagrania
|
||
Ron Evans
montaż dialogów
|
||
Paul Farmer
dźwięk
|
||
David E. Fluhr
mikser ponownego nagrania
|
||
Dennis Gray
montaż dialogów
|
||
David Hankins
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
James Hebenstreit
montaż postsynchronu
|
||
James Hebenstreit
montaż imitacji
|
||
Adam Jenkins
mikser ponownego nagrania
|
||
Mark Jennings
mikrofoniarz
|
||
Laura Laird
montaż postsynchronu
|
||
Laura Laird
montaż imitacji
|
||
John A. Merten
operator dźwięku
|
||
Alyson Dee Moore
imitator dźwięku
|
||
Myron Nettinga
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Eric A. Norris
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Ralph Osborn
montaż dialogów
|
||
Nancy Lynette Parker
imitator dźwięku
|
||
Brian Ruberg
mikser postsynchronu
|
||
Douglas Shamburger
dźwięk
|
||
Bruce Tanis
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Christine H. Luethje
montaż muzyki (asystent)
|
||
Dean Richard Marino
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Larry Fioritto
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Bruce Knechtges
efekty specjalne
|
||
Bruce Mattox
efekty specjalne
|
||
Virgil Sanchez
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Tony Brubaker
koordynator kaskaderów
|
||
Rusty McClennon
kaskader dublujący
|
||
Tony Lee Boggs
kaskader
|
||
Chris Branham
kaskader
|
||
James Brooks
kaskader
|
||
H.D. Burton
kaskader
|
||
John Cade
kaskader
|
6,0
|
|
Hank Calia
kaskader
|
||
Chris Carter
kaskader
|
||
R.J. Chambers
kaskader
|
||
Phil Chong
kaskader
|
||
Ritchie Copenhaver
kaskader
|
||
Anthony De Longis
kaskader
|
||
Jeffrey Eith
kaskader
|
||
George Fisher
kaskader
|
||
Todd Forsberg
kaskader
|
||
Lynn Hart
kaskader
|
||
John Hock
kaskader
|
||
Toby Holguin
kaskader
|
||
Shawn Howell
kaskader
|
||
Robert Jauregui
kaskader
|
||
Erin Javis
kaskader
|
||
Fred Lerner
kaskader
|
||
Jimmy Lewis Jr.
kaskader
|
||
Clint Lilley
kaskader
|
||
Eddie Matthews
kaskader
|
||
Mike H. McGaughy
kaskader
|
||
Scott Miller
kaskader
|
||
Royce L. Minor
kaskader
|
||
Wayne Orme
kaskader
|
||
James Pratt
kaskader
|
||
Carlton Lee Russell
kaskader
|
6,0
|
|
Kermit Samples
kaskader
|
||
Ray Saniger
kaskader
|
||
Ben Scott
kaskader
|
||
John-Clay Scott
kaskader
|
||
Walter Scott
kaskader
|
||
Paul Sherrod
kaskader
|
||
Dain Terner
kaskader
|
||
R.L. Tolbert
kaskader
|
||
Mike Watson
kaskader
|
||
Eileen Mack Knight
dobór obsady
|
||
Meredith Behrend
dodatkowy dobór obsady
|
||
Christopher Gray
dodatkowy dobór obsady
|
||
Barbara Harris
dobór głosu
|
||
Gina Merrill
dodatkowy dobór obsady
|
||
Rod Bacote
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Wayne Middleton
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Roberto 'Tito' Blasini
prowadzący ostrość
|
||
Brent Bye
elektryk
|
||
Bob Greene
fotosista
|
||
Doug Hyun
fotosista
|
||
Brett Laumann
oświetlenie
|
||
Mark R. Leins
operator kamery (asystent)
|
||
Mark Marchetti
elektryk
|
||
Kelsey Shaw McNeal
operator kamery (asystent)
|
||
Linda Morgenstern
operator kamery (asystent)
|
||
Michael Murray
oświetlenie (asystent)
|
||
Dale Myrand
prowadzący ostrość
|
||
Tony Olivieri
operator kamery (asystent)
|
||
Penny Sprague
prowadzący ostrość
|
||
Ross Warren
elektryk
|
||
Wenden K. Baldwin
projekt czołówki
|
||
James P. Warren
treser zwierząt
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…