Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Pekka Lehtosaari | ||
Scenariusz | Ocena | |
Pekka Lehtosaari | ||
Producenci | Ocena | |
Marko Röhr
producent
|
||
Marko Röhr
producent wykonawczy
|
||
Andre Sikojev
producent wykonawczy
|
||
Vladimir Taubkin
producent wykonawczy
|
||
Stefan Beiten
współproducent wykonawczy
|
||
Nikolaus Weil
współproducent wykonawczy
|
||
Mike Downey
współproducent wykonawczy
|
||
Andre Sikojev
współproducent
|
||
Sophokles Tasioulis
współproducent
|
||
Mike Downey
współproducent
|
||
Michael Henrichs
współproducent
|
||
Zorana Piggott
współproducent
|
||
Sam Taylor
współproducent
|
||
Lotta Hokkanen
koordynator produkcji
|
||
Natasha Lugova
kierownik produkcji
|
||
Maureen Murray
kierownik postprodukcji
|
||
Hannah Longbottom
koordynator produkcji
|
||
Petri Siitonen
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Allan Tuppurainen
Rölli
|
||
Saija Lentonen
Milli (głos)
|
||
Aarre Karén
Lakeija (głos)
|
||
Matti Ranin
Rupeltaja (głos)
|
||
Jyrki Kovaleff
Riitasointu (głos)
|
||
Pekka Lehtosaari
Iso Rölli / Röllijoukko (głos)
|
||
Esa Saario
Kertoja / Kylänvanhin / Löylynhenki (głos)
|
||
Maria Järvenhelmi
Sammakkoprinsessa (głos)
|
||
Tom Pöysti
Lupus (głos)
|
||
Antti Pääkkönen
Laiha Rölli / Simo Sittiäinen (głos)
|
||
Jarmo Mäkinen
Paksu Rölli (głos)
|
||
Aleksi Raij
Röllijoukko (głos)
|
||
Ilkka Kiukas
Röllijoukko (głos)
|
||
Janne Kopu
Röllijoukko (głos)
|
||
Mikko Tenhunen
Röllijoukko (głos)
|
||
Seppo Honkonen
Röllijoukko (głos)
|
||
Samu Heikkilä
Röllijoukko (głos)
|
||
Valtteri Rasmus
Röllijoukko (głos)
|
||
Joanna Domańska
Milli (polski dubbing)
|
||
Weronika Bochat
(polski dubbing)
|
7,0
|
|
Wojciech Machnicki
(polski dubbing)
|
6,9
|
|
Zbigniew Konopka
„Łapacz” (polski dubbing)
|
7,1
|
|
Leszek Filipowicz
(polski dubbing)
|
||
Mikołaj Müller
(polski dubbing)
|
||
Henryk Rajfer
(polski dubbing)
|
||
Paweł Lipnicki
(polski dubbing)
|
6,0
|
|
Marcin Wortmann
(polski dubbing)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Kompozytorzy | Ocena | |
Tuomas Kantelinen |
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Montaż | Ocena | |
Aleksi Raij | ||
Sergei Minakin
(Rosja)
|
||
Henri Pulla
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Mikko Löppönen
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Perry Montague-Mason
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Scenografia | Ocena | |
Janne Kopu
dyrektor artystyczny
|
||
Andrei Ignatenko
scenopis obrazkowy
|
||
Igor Oleynikov
scenopis obrazkowy
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Seppo Vanhatalo
projektant dźwięku
|
||
Ilkka Kiukas
projektant dźwięku
|
||
Seppo Vanhatalo
montaż dźwięku
|
||
Ilkka Kiukas
montaż dźwięku
|
||
Seppo Vanhatalo
mikser
|
||
Salla Hämäläinen
montaż efektów dźwiękowych (asystent)
|
||
Ilkka Väisänen
montaż efektów dźwiękowych (asystent)
|
||
Geoff Foster
mikser muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Brendan Donnison
dobór głosu
|
||
Christian Korinth
księgowy
|
||
Janne Kopu
modelarz cyfrowy
|
||
Piipa Pulkkinen
księgowy
|
||
Andrei Ignatenko
główny animator
|
||
Andrei Ryabovichev
projektant postaci animacji
|
||
Igor Oleynikov
układ graficzny
|
||
Viktor Chuguyevskiy
układ graficzny
|
||
Marina Ignatenko
układ graficzny
|
||
Andrei Ryabovichev
układ graficzny
|
||
Marina Ignatenko
projektant postaci animacji
|
||
Yelena Gagarina
główny animator (asystent)
|
||
Dmitriy Novoselov
animator
|
||
Marina Nefyodova
animator
|
||
Evgeniy Ivanov
animator
|
||
Tatyana Podgorskaya
animator
|
||
Aleksandr Mazaev
animator
|
||
Vasiko Bedoshvili
animator
|
||
Mariya Tabut
animator
|
||
Sergei Glagolev
animator
|
||
Alesya Kreps
animator
|
||
Vasiliy Shevchenko
animator
|
||
Aleksey Ignatenko
animator
|
||
Vyacheslav Kayukov
animator
|
||
Dmitry Kupriyanov
animator
|
||
Yuri Kulakov
animator
|
||
Anastasia Gritsina
animator
|
||
Natalia Borodulina
animator
|
||
Ilya Schekiladzae
animator
|
||
Maksim Ushakov
animator
|
||
Aleksy Bovkoon
animator
|
||
Aleksy Fedorovich
animator
|
||
Ksenya Korneva
animator
|
||
Pavel Florov
animator
|
||
Natalya Averyanova
animator
|
||
Mariya Nikulina
animator
|
||
Olga Lee
animator
|
||
Yelena Reykhshtadt
operator skanowania
|
||
Maria Lozinskaya
operator skanowania
|
||
Nadezhda Nekipelova
operator skanowania
|
||
Anna Androsova
operator skanowania
|
||
Andrei Smirnov
animator efektów
|
||
Sergei Zubakin
zecer
|
||
Ivan Verbitskiy
zecer
|
||
Lev Kulakov
zecer
|
||
Aleksandriya Aleksashina
zecer
|
||
Vyacheslav Onipko
zecer
|
||
Igor Samorodov
zecer
|
||
Denis Tsibulkin
zecer
|
||
Denis Ogleznev
zecer
|
||
Svetlana Aleksashina
zecer
|
||
Irena Kuhnt
księgowy
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…