Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Louis Bélanger | ||
Scenariusz | Ocena | |
Gregory Goodell
(również) (historia)
|
||
Producenci | Ocena | |
Martine Allard
kierownik produkcji
|
||
Jean Bureau
producent wykonawczy
|
||
Jean Bureau
producent
|
||
Serge Denis
kierownik produkcji
|
||
Serge Denis
producent
|
||
Stephen Greenberg
producent wykonawczy
|
||
Josée Mauffette
producent
|
||
Jodi Ticknor
producent wykonawczy
|
||
Simon-Pier Bélanger
kierownik produkcji
|
||
Pierre Carroll
kierownik produkcji
|
||
George Jardon
nadzorca postprodukcji
|
||
Benjamin Sales
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Shannen Doherty
Celeste
|
6,4
|
|
Michel Francoeur
Brent
|
||
Jayne Heitmeyer
Tasha Kinsley
|
||
Charles Edwin Powell
David Jacobson
|
||
Marie-Josée Colburn
Justine Jamison
|
||
Vittorio Rossi
Glenn
|
||
Tanya van Blokland
Instalator telefonu
|
||
Tony Calabretta
Detektyw Zamora
|
||
Christian Paul
Pan Antoine
|
||
Shane Halfyard
Kid Stealing
|
||
Benz Antoine
Detektyw Gillis
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Daniel Vincelette | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Jerry Devilliers | ||
Kostiumy | Ocena | |
Nicole Pelletier | ||
Marie-Christine Pelletier
(garderoba) (asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Sandra Feijoo
charakteryzator
|
||
Kathryn Fenton
charakteryzator osobisty
|
||
Bunny Hamelin
fryzjer
|
||
Melissa Purino
główny charakteryzator
|
||
Martin Rivest
główny stylista
|
||
Scenografia | Ocena | |
Raymond Dupuis
scenograf
|
||
Valérie Leguay
dekorator wnętrz
|
||
Stéphane Connolly
główny rekwizytor
|
||
Julie Gosselin
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Jocelyn Tremblay
rekwizytor (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Michel B. Bordeleau
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Arnaud Derimay
mikrofoniarz
|
||
Natalie Fleurant
nadzorca postsynchronu
|
||
Natalie Fleurant
montaż dialogów
|
||
Clovis Gouaillier
mikser ponownego nagrania
|
||
Martin Lemieux
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Martin 'Pedro' Lemieux
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Sylvie Masse
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Mireille Morin
montaż postsynchronu
|
||
Louis Piche
mikrofoniarz
|
||
Aurelien Salvy
mikser
|
||
David Spence
nadzorca postsynchronu
|
||
Hans Peter Strobl
mikser ponownego nagrania
|
||
Lise Wedlock
imitator dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Ryal Cosgrove
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Fern Champion
dobór obsady
|
||
Vera Miller
dobór obsady
|
||
Nadia Rona
dobór obsady
|
||
Melanie Bergeron
kaskader
|
||
Marc Désourdy
koordynator kaskaderów
|
||
François Gauthier
kaskader dublujący
|
||
René Paiement
kaskader
|
||
Alex Amyot
oświetlenie
|
||
Philippe Bossé
fotosista
|
||
Ysabelle Fugère
elektryk
|
||
Denis-Noel Mostert
operator steadicam
|
||
Charles Proulx
elektryk
|
||
Mike Bucci
dodatkowy dobór obsady
|
||
Melanie Bergeron
dubler
|
||
René Paiement
dubler
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…