Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
John Seale | ||
Steve E. Andrews
(asystent)
|
||
Byars Cole
(asystent)
|
||
Fred Culbertson
(asystent)
|
||
Michael Mick McIntyre
(asystent)
|
||
Karan Monkhouse
(reżyser drugiej ekipy) (asystent)
|
||
Philip A. Patterson
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Toby Pease
(asystent)
|
||
Stephen Price
(asystent)
|
||
Bruce Roberts
(asystent)
|
||
Emma Schofield
(asystent)
|
||
John Suhr
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Michael Thomas | ||
Producenci | Ocena | |
Jim McElroy
producent
|
||
Tim Sanders
kierownik produkcji
|
||
Tic Carroll
kierownik produkcji
|
||
Grant Hill
nadzorca produkcji
|
||
Cindy Hochman
kierownik produkcji
|
||
Bob Jason
nadzorca produkcji
|
||
Hugh Johnston
kierownik produkcji
|
||
Claude Lawrence Jr.
nadzorca produkcji
|
||
Jacko Perronnet
kierownik produkcji (druga ekipa)
|
||
Nancy Riggs
kierownik produkcji
|
||
Sylvia Walker-Wilson
nadzorca postprodukcji
|
||
Jennie Crowley
koordynator produkcji
|
||
Willie Tapasei
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Mark Harmon
Frank Flynn
|
7,2
|
|
Martin Garner
Pan Jimmy
|
||
Gregory T. Daniel
Trębacz
|
||
Shane Briant
Rex
|
||
Terry Davis
Joanna
|
||
Pamela Kalsal
Stewardessa
|
||
Deborah Kara Unger
Anna Vivaldi
|
6,5
|
|
Manson Matkias
Oficer sprawdzający paszport
|
||
Peris Kali
Urzędniczka zajmująca się wyjazdami
|
||
Willy Roy
Oficer imigracyjny
|
||
Joseph Ratu
Policjant podczas godziny policyjnej
|
||
Joseph Depuey
Policjant podczas godziny policyjnej
|
||
Ivan Kesa
Snowy
|
||
Daniel Sope
Mężczyzna w polo
|
||
Jeroen Krabbé
Robert "Viv" Vivaldi
|
||
Kristina Nehm
Larky
|
||
Ritchie Singer
Robbo
|
||
Helen O'Connor
Margot
|
||
Julie Thompson
Peg
|
||
Philip Dodd
Wielebny Henze
|
||
Jeff Truman
Nobby
|
||
George Lawrence
Bramkarz u Fonga
|
||
Anthony Brandon Wong
Barman
|
||
Winston Hazell
Rasta
|
||
Lech Mackiewicz
Muzza
|
||
Silu Malsikoto
Dziecko Rexa
|
||
Bialau 'Atti' Kaluat
Pokojówka w Mt. Hope
|
||
Lorraine Kalaut
Pokojówka w Mt. Hope
|
||
Emma Rarua
Pokojówka w Mt. Hope
|
||
Chief Telkon Watas
Szef
|
||
Meriana Obed
Meri
|
||
Thomas McFarlane
Charlie Junior
|
||
James McFarlane
Frank Junior
|
||
Kate Ceberano
Piosenkarka jazzowa
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Geoffrey Simpson | ||
David Burr
(kierownik zdjęć drugoplanowych)
|
||
Jonas Juhanson
(pomoc techniczna)
|
||
Robin Alan Knight
(główna pomoc techniczna)
|
||
Wolfgang Knochell
(dyrektor ds. fotografii podwodnej)
|
||
Robert Primes
(kierownik zdjęć)
|
7,0
|
|
Chris Rogers
(główna pomoc techniczna)
|
||
Paul Thompson
(główna pomoc techniczna)
|
||
George Tsoutas
(pomoc techniczna)
|
||
Martin Turner
(kierownik zdjęć)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Graeme Revell | ||
Peter Kennard
(muzyka dodatkowa)
|
||
Roger Mason
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Susan Camusi | ||
David Rowe | ||
Kerry Thompson
(nadzorca garderoby)
|
||
Montaż | Ocena | |
Jill Bilcock |
8,0
|
|
Miriam Cortes
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Julia Gelhard
(współmontażysta)
|
||
Jane Maguire
(asystent)
|
||
Jane Moran
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Violette Fontaine
nadzorca charakteryzacji
|
||
Susan Perks
fryzjer
|
||
Susan Perks
charakteryzator
|
||
Marilyn Poucher
nadzorca stylizacji
|
||
Marilyn Poucher
nadzorca charakteryzacji
|
||
Pascal Satet
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Susan Emshwiller
scenograf
|
||
George Liddle
scenograf
|
||
Ian Allen
dyrektor artystyczny
|
||
Brian Edmonds
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Marta Statescu
dekorator wnętrz
|
||
Michael Tolerton
dekorator wnętrz
|
||
Peter Collias
malarz
|
||
Susan Emshwiller
dekorator wnętrz
|
||
Norval Johnson
rekwizytor
|
||
Marta McElroy
rekwizytor
|
||
Larry Sandy
główny architekt
|
||
Brian Burns
zbrojmistrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Paul Bang
mikrofoniarz
|
||
Peter Burgess
montaż dźwięku
|
||
Steve Burgess
imitator dźwięku
|
||
Julius Chan
montaż efektów dźwiękowych
|
||
George Craig
operator dźwięku (druga ekipa)
|
||
John Hays
mikrofoniarz
|
||
Tim Jordan
montaż dźwięku
|
||
Phil Judd
mikser
|
||
Gerry Long
imitator dźwięku
|
||
Walt Martin
operator dźwięku
|
||
Glenn Newnham
montaż dźwięku
|
||
Wayne Pashley
montaż dźwięku
|
||
Peter Townend
montaż dźwięku
|
||
Mark J. Wasiutak
mikrofoniarz
|
||
Gary Wilkins
operator dźwięku
|
||
Ron Yoshida
operator dźwięku
|
||
Tony Meilandt
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Peter Armstrong
efekty specjalne (asystent)
|
||
Brian Cox
nadzorca efektów specjalnych
|
9,0
|
|
David Hardie
koordynator efektów specjalnych
|
||
Brian Pearce
efekty specjalne (asystent)
|
||
David Young
efekty specjalne (asystent)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Faith Martin
dobór obsady
|
||
Margaret Branagan
kaskader
|
||
Jenni Brown
kaskader
|
||
Alan Fleming
kaskader
|
||
Larry Forsyth
kaskader
|
||
Tania Greenwood
kaskader
|
||
Grant Page
koordynator kaskaderów
|
||
Janene Reade
kaskader (asystent)
|
||
Brian W. Armstrong
operator kamery
|
||
Danny Batterham
operator kamery
|
||
Neil Cervin
operator kamery (asystent)
|
||
Neil Cervin
prowadzący ostrość
|
||
Ross Emery
prowadzący ostrość (druga ekipa)
|
7,0
|
|
Werner Gerlach
mistrz oświetlenia
|
||
Matt Ishibashi
mistrz oświetlenia
|
||
Gary Johnston
fotosista
|
||
Ross Judd
prowadzący ostrość
|
||
Laurie Kirkwood
operator kamery (asystent)
|
||
David Lee
oświetlenie
|
||
John Lee
elektryk
|
||
Simon Lee
oświetlenie
|
||
Cliff Lipson
fotosista
|
||
Alan Markfield
fotosista
|
||
Steve Mathis
oświetlenie
|
||
Robert D. McBride
operator kamery
|
||
Robert McCarthy
oświetlenie
|
||
Jem Rayner
operator kamery (zdjęcia podwodne) (asystent)
|
||
Howard Rose
prowadzący ostrość
|
||
David Shaw
operator kamery (asystent)
|
||
Trevor Toune
oświetlenie
|
||
Allison Cowitt
dobór obsady
|
||
Mike Fenton
dobór obsady
|
||
Maureen Fremont
dobór obsady
|
||
Siobhan Hannan
dodatkowy dobór obsady
|
||
Mark Robertson
pilot helikoptera
|
||
Judy Taylor
dobór obsady
|
||
Christine Robson
księgowy produkcji
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…