Gladiator 8.5

Wódz Maximus kolejny raz poprowadził rzymskie legiony do zwycięskiej bitwy. Kończy się wojna. Maximus marzy o powrocie do domu, do żony i syna. Jednak umierający cesarz Marek Aureliusz ma dla niego jeszcze jedno zadanie: przejęcie po nim władzy. Zazdrosny o wpływy wodza u cesarza dziedzic tronu Commodus każe zamordować wodza i całą jego rodzinę. Maximus cudem unika śmierci, która stała się udziałem jego bliskich. Zostaje uwięziony. Jest szkolony na gladiatora, co sprawia, że jego popularność wśród mieszkańców Rzymu szybko rośnie. Odtąd wódz żyje tylko nadzieją zemsty na mordercy swego syna i żony. Ma zamiar zamordować nowego cesarza Commodusa. Wie, że jedyną potęgą większa od władzy cesarza jest wola ludu. Musi stać się bardzo sławny, aby móc skutecznie się zemścić.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Ridley Scott 7.5
Alexander Witt
(reżyser drugiej ekipy)
7.0
Ali Cherkaoui (asystent) -
Ahmed Hatimi (asystent) -
Emma Horton (asystent) -
Zinedine Ibnou Jabal (asystent) -
Terry Needham (asystent) -
Mohamed Nesrate (asystent) -
Hannah Quinn (asystent) -
Adam Somner (asystent) -
Gary Talbot (asystent) -
Bob Wright (asystent) -
Adrian Toynton (reżyser drugiej ekipy) (asystent) -
Scenariusz
Średnia
David Franzoni (również) (historia) -
William Nicholson 8.0
John Logan 7.7
Producenci
Średnia
Douglas Wick producent -
Branko Lustig
producent
-
David Franzoni producent -
Laurie MacDonald producent wykonawczy -
Walter F. Parkes producent wykonawczy -
Terry Needham producent towarzyszący -
Branko Lustig
kierownik produkcji
-
Judi Bunn kierownik produkcji -
Zakaria Alaoui kierownik produkcji (Maroko) -
Peter Heslop kierownik produkcji (Maroko) -
Branko Jehlar kierownik produkcji (Malta) -
Dragan Josipović kierownik produkcji (Malta) -
Lisa Dennis Kennedy nadzorca postprodukcji -
Ty Warren nadzorca produkcji -
Zdravko Madžarević nadzorca produkcji (druga ekipa) -
Brian Cook nadzorca produkcji (druga ekipa) -
Sallie Beechinor koordynator produkcji -
Khadja Koulla koordynator produkcji (Maroko) -
Winnie Wishart koordynator produkcji (Maroko) -
Sandra Odelga koordynator produkcji (Malta) -
Lesley Keane koordynator produkcji (asystent) -
Snjezana Tepsic koordynator produkcji (asystent) (Malta) -
Ridley Scott
producent wykonawczy (niewymieniony w czołówce)
7.5
Ian Hickinbotham kierownik produkcji (niewymieniony w czołówce) -
Laura Cappato koordynator produkcji (niewymieniony w czołówce) -
Soumaya Bellafquih koordynator produkcji (niewymieniony w czołówce) -
Aktorzy
Średnia
Russell Crowe
Maximus
8.0
Joaquin Phoenix
Kommodus
7.6
Connie Nielsen
Lucilla
8.0
Oliver Reed
Proximo
-
Richard Harris
Marek Aureliusz
9.0
Derek Jacobi
Gracchus
7.7
Djimon Hounsou
Juba
8.5
David Schofield
Falco
7.0
John Shrapnel
Gaius
7.0
Tomas Arana
Quintus
6.0
Ralf Moeller
Hagen
-
Spencer Treat Clark
Lucius
7.0
David Hemmings
Cassius
-
Tommy Flanagan
Cicero
10.0
Sven-Ole Thorsen
Tygrys z Galii
7.0
Omid Djalili
Handlarz niewolnikami
7.0
Nicholas McGaughey
Pretoriański oficer
-
Chris Kell Skryba -
Tony Curran
Zabójca
7.5
Mark Lewis Zabójca -
John Quinn Valerius -
Alun Raglan Strażnik -
David Bailie
Inżynier
3.0
Chick Allen Przywódca Germanów -
David Nicholls Olbrzym -
Al Ashton Rzymski trener -
Billy Dowd Narrator (głos) -
Ray Calleja Podwładny Lucius'a -
Giannina Facio
Żona Maximusa
-
Giorgio Cantarini Syn Maximusa 9.0
Allan Corduner
Trener (wersja rozszerzona)
-
Michael Mellinger Trener (wersja rozszerzona) -
Said Amel Człowiek Proximo (wersja rozszerzona) -
Adam Levy Oficer (wersja rozszerzona) -
Gilly Gilchrist Oficer (wersja rozszerzona) -
Ruth Frendo Rzymska dziewczyna (niewymieniony w czołówce) -
Christian J. Simpson
Operator katapulty (niewymieniony w czołówce)
-
Nic Main Rzymski żołnierz (niewymieniony w czołówce) -
Antonio Meitin Medyk na polu bitwy (niewymieniony w czołówce) -
Norman Campbell Rees Przewoźnik wojenny (niewymieniony w czołówce) -
James Fiddy Rzymski żołnierz (niewymieniony w czołówce) -
Kjeld Gogosha-Clark Gladiator (niewymieniony w czołówce) -
Tom Kay Rzymski żołnierz (niewymieniony w czołówce) -
João Costa Menezes Rzymski żołnierz (niewymieniony w czołówce) -
Mike Mitchell Wojownik (niewymieniony w czołówce) -
Neil Roche Rzymski żołnierz (niewymieniony w czołówce) -
Paul Sacks Operator katapulty (niewymieniony w czołówce) -
Michael Dickins Germański żołnierz (niewymieniony w czołówce) -
Malcolm Ellul Centurion (niewymieniony w czołówce) -
Mehdi Kashani Rzymski żołnierz (niewymieniony w czołówce) -
Phil Lowes Jeździec (niewymieniony w czołówce) -
Ray Mangion Centurion (niewymieniony w czołówce) -
Steve Saunders Germański barbarzyńca (niewymieniony w czołówce) -
Brian Smyj
Gladiator w Koloseum (niewymieniony w czołówce)
-
Michael Yale Mieszkaniec Rzymu (niewymieniony w czołówce) -
Tony Tomlinson (niewymieniony w czołówce) -
Zdjęcia
Średnia
John Mathieson
(kierownik zdjęć)
8.0
Alexander Witt
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
7.0
David Appleby (główna pomoc techniczna) -
Rupert Lloyd-Parry (główna pomoc techniczna) (Wielka Brytania) -
Abdelaziz Bizzi (pomoc techniczna) (Maroko) -
My Mustapha Elidrissi (pomoc techniczna) (Maroko) -
Drago Ljubić (pomoc techniczna) (Malta) -
Vlado Rukavina (pomoc techniczna) (Malta) -
Dubravko Topol (pomoc techniczna) (Malta) -
Josip Matausic (pomoc techniczna) (Malta) -
Nenad Sokac (pomoc techniczna) (Malta) -
Malcolm Huse (pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Jeremy Braben (dyrektor ds. fotografii lotniczej) (niewymieniony w czołówce) -
Kompozytorzy
Średnia
Lisa Gerrard -
Klaus Badelt
(muzyka dodatkowa)
8.0
Hans Zimmer 9.3
Kostiumy
Średnia
Janty Yates 9.0
Anabel Campbell -
Andrea Cripps -
Bruno de Santa -
David Whiteing -
Peter Edmonds -
David J. Evans -
Tim Guthrie -
Peter Hornbuckle -
John Laurie -
Neil Murphy -
Timothy Shanahan -
Rupert Steggle -
William Steggle -
Amanda Trewin -
Steven Kirkby (Wielka Brytania) -
Brian Lawler (Wielka Brytania) -
Mike Skorepa (Wielka Brytania) -
Ait Hamid Abdellam (Maroko) -
Mohammed Falahi (Maroko) -
Said Ghaine (Maroko) -
Mohammed Harshi (Maroko) -
Abdelfattah Qzaibar (Maroko) -
Mohammed Raj (Maroko) -
Hassan Taghriti (Maroko) -
Nadja Albert (Malta) -
Yvonne Zarb Cousin (Malta) -
Maria Hubackova (Malta) -
Jana Janková (Malta) -
Marta Jencova (Malta) -
Bridget Kenningham (Malta) -
Hana Kucerova (Malta) -
Michael Mooney (Malta) -
Stana Slosserova (Malta) -
Sammy Sheldon (asystent) -
Abdelkrim Akallach (nadzorca garderoby) (Maroko) -
Sarah Touaibi (nadzorca garderoby) (Maroko) -
Rosemary Burrows (nadzorca kostiumów) -
Bela Friedlová (garderoba) (niewymieniony w czołówce) -
Barbara Ohren (niewymieniony w czołówce) -
Sophie Brabenec (garderoba) (asystent) (niewymieniony w czołówce) -
Louis Joon (niewymieniony w czołówce) -
Montaż
Średnia
Pietro Scalia 9.0
Paul Elman (asystent) (Wielka Brytania) -
Christopher Womack (asystent) (Wielka Brytania) 9.0
Fulvio Valsangiacomo (asystent) -
Michael Reynolds (asystent) -
Chisako Yokoyama (asystent) -
Andrew Haigh
(praktykant) (Wielka Brytania)
-
Steven R. Sacks (praktykant) -
Charakteryzacja
Średnia
Jo Allen charakteryzator -
Ana Bulajic-Crcek
charakteryzator
-
Anita Burger fryzjer -
Marcelle Genovese fryzjer -
Carmel Jackson fryzjer -
Said Ahmed El Groune fryzjer -
Paul Engelen
główny charakteryzator
-
Graham Johnston główny stylista -
Alex King fryzjer -
Melissa Lackersteen
charakteryzator
-
Marese Langan fryzjer -
Rob Mayor efekty specjalne makijażu -
Laura McIntosh charakteryzator -
Ivana Nemec fryzjer -
Ivana Primorac charakteryzator -
Trefor Proud charakteryzator -
Emma Sheldrick fryzjer -
Julia Wilson charakteryzator -
Eva Wyeplelova fryzjer -
Stuart Bray efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce) -
Jackie Grima charakteryzator (niewymieniony w czołówce) -
Matthew Smith efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce) -
Khalid Alami charakteryzator (asystent) -
Hayat Ouled Dahhou charakteryzator (asystent) -
Aicha El Meziane fryzjer (asystent) -
Brahim Naaim fryzjer (asystent) -
Latifa Souihi Maadani charakteryzator (asystent) -
Karen Cohen fryzjer (niewymieniony w czołówce) -
Scenografia
Średnia
Arthur Max
scenograf
9.0
Crispian Sallis dekorator wnętrz -
Keith Pain dyrektor artystyczny -
Jille Azis dekorator wnętrz -
Elli Griff dekorator wnętrz -
Sonja Klaus dekorator wnętrz -
Bruce Bigg główny rekwizytor -
Carlos Bodelón dyrektor artystyczny (asystent) -
Jose Luis Del Barco dyrektor artystyczny (asystent) -
Peter Hooper główny rekwizytor (asystent) -
Adam O'Neill dyrektor artystyczny (asystent) -
Sylvain Despretz
ilustrator
-
Lahoucine Jaoud rekwizytor -
James Parker rekwizytor -
Doug Purdy rekwizytor -
Graeme Purdy główny rekwizytor -
Petr Richter rekwizytor -
Malcolm Roberts główny architekt -
Cliff Robinson dyrektor artystyczny -
Peter Russell dyrektor artystyczny -
John Russo rekwizytor -
Tony Rycyk rekwizytor -
Cynthia Sadler malarz -
Paul Turley rekwizytor -
Ivo Ujevic rekwizytor -
Jean-Charles Venet dekorator wnętrz (asystent) -
Bob Walker malarz -
Mohammed Zrar rekwizytor -
Brian Bishop malarz (niewymieniony w czołówce) -
Doug Bishop malarz (niewymieniony w czołówce) -
Bryn Court rzeźbiarz (niewymieniony w czołówce) -
Wesley Peppiatt rekwizytor (niewymieniony w czołówce) -
Rob Mayor rzeźbiarz -
Philip McDonald główny rekwizytor -
Julie Philpott rekwizytor -
Jody King rzeźbiarz (asystent) (niewymieniony w czołówce) -
Paul Castleman zbrojmistrz -
Ivo Coveney zbrojmistrz -
Tommy Dunne
zbrojmistrz
-
William Englefield zbrojmistrz -
Alan Hausmann zbrojmistrz -
Dave Evans zbrojmistrz (niewymieniony w czołówce) -
Nick Komornicki zbrojmistrz (asystent) (niewymieniony w czołówce) -
Dźwięk
Średnia
Christopher Assells montaż efektów dźwiękowych -
John T. Cucci imitator dźwięku -
Dino Dimuro montaż efektów dźwiękowych -
Randy Kelley montaż efektów dźwiękowych -
Lee W. Lebaigue montaż dźwięku (asystent) -
Dashiell Rae montaż muzyki -
Adam Milo Smalley nadzorca muzyki -
James Ashwill mikser imitacji -
Bob Beemer
mikser ponownego nagrania
-
Colin Codner mikrofoniarz -
David A. Cohen montaż postsynchronu -
David A. Cohen montaż dialogów -
Simon Coke montaż dialogów -
Dean Drabin mikser postsynchronu -
Richard Dwan Jr. montaż imitacji -
Scott Martin Gershin dźwięk (dodatkowy) -
Nerses Gezalyan mikser imitacji -
Laura Graham montaż postsynchronu -
Per Hallberg
nadzorujący montaż dźwięku
8.0
Lou Kleinman montaż imitacji -
Scott Millan mikser ponownego nagrania -
Frank A. Montaño mikser ponownego nagrania (dodatkowy) -
James Moriana imitator dźwięku -
Philip D. Morrill montaż dźwięku (asystent) -
Dan O'Connell imitator dźwięku -
Thomas J. O'Connell mikser postsynchronu -
Mark Ormandy dźwięk (dodatkowy) -
Michelle Pazer montaż postsynchronu (asystent) -
Greg Steele mikser postsynchronu -
Szabolcs Stella okablowanie -
Lauren Stephens montaż dialogów -
Mark P. Stoeckinger dźwięk (dodatkowy) -
Jon Title montaż efektów dźwiękowych -
Jeffrey Wilhoit imitator dźwięku -
Ann Kroeber efekty dźwiękowe (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce) -
Karen Baker Landers montaż dźwięku (asystent) -
Tony Negrete montaż dźwięku (asystent) (niewymieniony w czołówce) -
David Young technik dźwięku (niewymieniony w czołówce) -
Michael Colomby mikser -
Gary S. Gerlich montaż dźwięku -
William Hooper montaż dźwięku -
Linda Lew operator imitacji -
Larry Walsh mikser -
Greg Zimmerman operator imitacji -
Marc Streitenfeld
montaż muzyki
-
Efekty specjalne
Średnia
Norman Baillie efekty specjalne -
Caimin Bourne efekty specjalne -
David Brighton efekty specjalne -
Ian Corbould efekty specjalne -
John Evans efekty specjalne -
Mohammed Aqermim efekty specjalne -
Chris Bennan efekty specjalne -
Jeff Clifford efekty specjalne -
Stuart Digby efekty specjalne -
Michael Dunleavy efekty specjalne -
Paul Dunn efekty specjalne 7.0
Michael Durkan efekty specjalne -
Raymond Ferguson efekty specjalne -
Peter Fern efekty specjalne -
Steven C. Foster efekty specjalne -
Terry Glass nadzorca efektów specjalnych -
Kenneth Herd efekty specjalne -
John Herzberger efekty specjalne -
David Hunter nadzorca efektów specjalnych -
Abdellah Joudi efekty specjalne -
Ray Lovell efekty specjalne -
Carol McAulay efekty specjalne (asystent) -
Jason McCameron efekty specjalne -
Mark Meddings efekty specjalne -
Dave Miller efekty specjalne -
Tim Mitchell efekty specjalne -
Hanin Ouidder efekty specjalne -
John Pilgrim efekty specjalne -
Graham Povey efekty specjalne -
Simon Quinn efekty specjalne -
Lee Rider efekty specjalne -
Peter Skehan efekty specjalne -
Timothy Stracey efekty specjalne -
Paul Taylor efekty specjalne -
Ian Thompson efekty specjalne -
El Hassan Tib efekty specjalne -
Colin Umpelby efekty specjalne -
Anne Marie Walters efekty specjalne -
Steven Warner efekty specjalne -
David Watkins efekty specjalne -
Peter White efekty specjalne -
Barry Whitrod efekty specjalne -
David Williams efekty specjalne -
Trevor Wood nadzorca efektów specjalnych -
Alan Young efekty specjalne -
Karl Derrick efekty specjalne (niewymieniony w czołówce) -
Franco Galiano efekty specjalne (niewymieniony w czołówce) -
Barrie Gower technik (niewymieniony w czołówce) -
Rachael Haupt efekty specjalne (niewymieniony w czołówce) -
Doug McCarthy technik (niewymieniony w czołówce) -
Astrig Akseralian projektant animatroniki -
Neil Corbould
nadzorca efektów specjalnych
9.0
Graham Riddell projektant animatroniki (niewymieniony w czołówce) -
Dave Roddham technik (niewymieniony w czołówce) -
Jody Taylor technik (niewymieniony w czołówce) -
Pozostała Ekipa
Średnia
Louis DiGiaimo dobór obsady -
Steve Dent koordynator kaskaderów (asystent) (niewymieniony w czołówce) -
Brahim Ait Belkas kamerzysta (asystent) -
Tahar Ajoualil elektryk -
Driss Ayad kamerzysta (asystent) -
Klemens Becker operator kamery -
Klemens Becker operator steadicam -
Abdelkader Bennouna elektryk -
Hicham Bouchta elektryk -
Jaap Buitendijk fotosista -
Vic Chandler elektryk -
Abdellatif El Ansary elektryk -
Ismail El Moulloua elektryk -
Tim Fleming prowadzący ostrość -
Ben Gooder operator kamery -
Simon Hume prowadzący ostrość -
Clive Jackson operator kamery (druga ekipa) -
Branko Knez operator kamery (druga ekipa) -
Giancarlo McDonnell elektryk -
Keith McNamara prowadzący ostrość (druga ekipa) -
Dave McWhinney elektryk -
Sascha Mieke prowadzący ostrość -
Gary Nagle elektryk -
Eamonn O'Keeffe prowadzący ostrość -
Mohammed Rami elektryk -
Maricella Ramirez kamerzysta (asystent) -
Felix Schroer operator kamery -
Peter Taylor operator kamery -
Fred Todd elektryk -
Daniele Botteselle oświetlenie (niewymieniony w czołówce) -
Steve Koster operator kamery (niewymieniony w czołówce) -
Ridley Scott
operator kamery (niewymieniony w czołówce)
7.5
Sebastian Abbatiello kaskader -
Ryan Alber kaskader dublujący -
Carlo Antonioni kaskader -
Ben Bellman kaskader -
Georges Branche kaskader -
Manuel Cabrera kaskader -
Sergio Casadei kaskader -
Alessandro Casalino kaskader -
Viktor Červenka kaskader -
Stuart Clark
kaskader dublujący
-
Alejandro Cobo kaskader -
Eugene Collier
kaskader
-
Gianluca Coppetta kaskader -
Forbes Cowan kaskader -
Ricardo Cruz kaskader -
Michel Didier kaskader -
Walter Difrancesco kaskader -
Petr Drozda kaskader -
Zdeněk Dvořáček kaskader -
Mohammed Enahal kaskader -
David Faivre kaskader -
Neil Finnighan kaskader -
Kamil Fojtik kaskader -
Alejandro García kaskader -
Joss Gower kaskader -
Carlton Headley kaskader -
Peter Hric kaskader -
Martin Hub kaskader -
Charles Jarman
kaskader
-
Chuck Jeffreys kaskader -
Kevin Johnson kaskader -
Morgan Johnson kaskader -
Radowan Kak kaskader -
Vincent Keane kaskader -
Ivo Krištof kaskader -
Mike Lambert kaskader -
Derek Lea kaskader -
Stephanie Lelievre kaskader -
Miroslav Lhotka kaskader -
Guy List kaskader -
Trevor Lovell kaskader -
Tony Lucken kaskader -
Tom Lucy kaskader -
Robbie MacFarlane kaskader -
Chris Manger kaskader -
Ivan Mica kaskader -
Peter Miles kaskader -
Randy Miller kaskader dublujący -
Graham Mullins kaskader -
Mustapha Natouri kaskader -
Miroslav Navrátil kaskader -
Phil Neilson koordynator kaskaderów -
Mark Anthony Newman kaskader -
Ray Nicholas
kaskader
-
Peter Olgyay kaskader -
Jane Omorogbe kaskader -
Hernan Ortiz kaskader -
Pauline Richards kaskader -
Marc Roberts kaskader -
Jean-Phillipe Roman kaskader -
Clanranald Trust kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Ian van Temperley kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Ken Scotland kaskader -
José María Serrano kaskader -
C.C. Smiff kaskader -
Gordon Smith kaskader -
Brian Smyj
kaskader
-
Eddie Stacey kaskader -
R.J. Steel kaskader -
Jennifer Stoute kaskader -
Marek Tóth kaskader -
Martin 'Mato' Uhrovcik kaskader -
Pavel Vokoun kaskader -
Ian Walker kaskader -
Seoras Wallace kaskader -
David Weiss kaskader -
Peter White kaskader dublujący -
Tubardh Wilson kaskader -
Eugenio Alonso Yenes kaskader -
Robert Jauregui kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce) -
Andreas Petrides kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce) -
Cedric Proust
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Tim Burke nadzorca efektów wizualnych -
Nicola Brodie grafik komputerowy -
Philip Borg grafik komputerowy -
Hani AlYousif zecer -
Klaudija Cermak zecer -
Mike Connolly zecer -
Paul Edwards koordynator efektów wizualnych (asystent) -
John Hardwick zecer -
Rob Harvey nadzorca efektów wizualnych -
Lorea Hoye koordynator efektów wizualnych -
Michael Illingworth zecer -
Louise Lattimore zecer -
Kevin Modeste grafik komputerowy -
Steve Murgatroyd zecer -
John Nelson nadzorca efektów wizualnych -
Emma Norton koordynator efektów wizualnych -
Craig Penn grafik komputerowy -
Nikki Penny producent efektów wizualnych -
Ian Plumb zecer -
Richard Roberts zecer -
Wesley Sewell
montaż efektów wizualnych
-
Chris Shaw grafik komputerowy -
Simon Stanley-Clamp zecer -
Gabriel White grafik komputerowy -
John Attard efekty cyfrowe (niewymieniony w czołówce) -
Rob Blue tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce) -
Stephen Dryer zecer (niewymieniony w czołówce) -
Dean Brkic elektryk -
Vlado Ceh elektryk -
Istvan Denc elektryk -
Ashley Bond prowadzący ostrość -
Steve Davis oświetlenie -
Neil Hughes księgowy produkcji -
Laurent Hugueniot nadzorca grafiki komputerowej -
Robin Shenfield producent wykonawczy efektów wizualnych -
Diana Stulic koordynator efektów wizualnych -
Jimmy Weedon montaż efektów wizualnych (dodatkowy) -
Simon Hughes operator skanowania (niewymieniony w czołówce) -
Simon Hughes operator zapisu (niewymieniony w czołówce) -
Todd Sarsfield operator skanowania (niewymieniony w czołówce) -
Todd Sarsfield operator zapisu (niewymieniony w czołówce) -
Gérard Lesage kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Samir Kadric elektryk -
Damir Radinović elektryk -
Stjepan 'Stef' Vrbanic elektryk -
Željko Vrščak elektryk -
Zoran Mikinčić prowadzący ostrość (druga ekipa) -
Mustapha Charif dobór obsady -
Billy Dowd dobór obsady -
Kathleen Mackie dobór obsady -
Rob Martin dobór obsady (asystent) -
Yann Mari Faget dobór obsady (asystent) (niewymieniony w czołówce) -
Pia Zammit dobór obsady (asystent) (niewymieniony w czołówce) -
Stephanie Corsalini dodatkowy dobór obsady -
Barbara L. Roche dodatkowy dobór obsady -
Gavin Greenaway dyrygent -
Abdessalam Ait Abdelah księgowy (asystent) -
Michael Beaudin księgowy (asystent) -
Tabitha Burrill księgowy (asystent) -
Carmel Cassidy księgowy (asystent) -
Christopher Conkling księgowy -
Kevin Greene księgowy -
Crystal Hawkins księgowy produkcji -
Sylvia Mackintosh księgowy (asystent) -
Helen Medrano księgowy produkcji (asystent) -
Nolan B. Medrano księgowy (asystent) -
Julian Murray księgowy (asystent) -
Jean Simmons księgowy (asystent) -
Jennifer Stivala księgowy (asystent) -
Myriam Tayebi księgowy (asystent) -
Betty Williams księgowy (asystent) -
Joan Zulfer księgowy (asystent) -
Myriam Loukili księgowy produkcji (niewymieniony w czołówce) -
Colette Appleby dubler -
Jim Durban dubler -
Mark Fisher dubler -
Patrick Flanagan dubler -
Aidan Harrington dubler -
Nicky White dubler -
Robert Dawson projekt czołówki -
Frédéric North pilot helikoptera (niewymieniony w czołówce) -
Monique Angeon treser zwierząt -
Carmel Flores treser zwierząt -
Karen Le Portier treser zwierząt -
Thierry Le Portier treser zwierząt -
Pasquale Martino treser zwierząt -
Randy Miller treser zwierząt -
Kathleen Pirelli treser zwierząt -
Fess Reynolds treser zwierząt -
Paul 'Sled' Reynolds treser zwierząt -
Pietro Rosella treser zwierząt -
DeAnne Zarkowski treser zwierząt -