Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Joshua Logan | ||
Arthur Jacobson
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Alan Jay Lerner
(również) (sztuka)
|
||
T.H. White | ||
Producenci | Ocena | |
Jack L. Warner
producent
|
||
Joel Freeman
współproducent (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joel Freeman
nadzorca produkcji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tadeo Villalba
kierownik produkcji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joel Freeman
producent (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Richard Harris
Król Arthur
|
7,4
|
|
Vanessa Redgrave
Guenevere
|
7,4
|
|
Franco Nero
Lancelot Du Lac
|
7,0
|
|
David Hemmings
Mordred
|
||
Estelle Winwood
Lady Clarinda
|
||
Anthony Rogers
Sir Dinadan
|
||
Gary Marshal
Sir Lionel
|
||
Lionel Jeffries
Król Pellinore
|
||
Laurence Naismith
Merlyn
|
||
Pierre Olaf
Dap
|
||
Sue Casey
Lady Sybil
|
||
Peter Bromilow
Sir Sagramore
|
||
Gary Marsh
Tom z Warwick
|
||
Nicolas Beauvy
Król Artur jako chłopiec
|
||
Fredric Abbott
Sir Geoffrey (niewymieniony w czołówce)
|
||
Leon Greene
Sir Turloc (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Kilgarriff
Sir Paul (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christopher Riordan
Służący na egzekucji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Richard H. Kline
(kierownik zdjęć)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Ken Darby | ||
Frederick Loewe | ||
Alfred Newman | ||
Kostiumy | Ocena | |
Montaż | Ocena | |
Folmar Blangsted | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Gordon Bau
nadzorca charakteryzacji
|
||
Scenografia | Ocena | |
John Truscott
scenograf
|
||
Edward Carrere
scenograf (niewymieniony w czołówce)
|
||
Edward Carrere
dyrektor artystyczny
|
||
John Brown
dekorator wnętrz
|
||
Edward Carrere
projektant wnętrz
|
||
Ward Preston
projektant wnętrz (niewymieniony w czołówce)
|
8,0
|
|
José María Tapiador
dekorator wnętrz (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Barton
główny rekwizytor (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
M.A. Merrick
dźwięk
|
||
Dan Wallin
dźwięk
|
||
Philip Rogers
operator dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Stanford Overbay
efekty specjalne (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robie Robinson
nadzorca efektów specjalnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Joe Canutt
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tap Canutt
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paula Dell
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tom Dittman
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lee Faulkner
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Loren Janes
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Russ McCubbin
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hal Needham
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
George Orrison
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jack Williams
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Jacobsen
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…