Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Kari Skogland | ||
Rebecca Gaither
(asystent)
|
||
Marybeth Hagner
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
John Franklin |
7,0
|
|
Tim Sulka | ||
Stephen King
(opowiadanie "Children of the Corn")
|
7,7
|
|
Toby Forlenza
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Jeff Geoffray
producent
|
||
Walter Josten
producent
|
||
Bill Berry
producent
|
||
Jenni Sherwood
producent wykonawczy
|
||
Louis Spiegler
producent wykonawczy
|
||
Craig Nicholls
współproducent
|
||
Paula M. Bass
kierownik produkcji
|
||
Stacey Kosier Box
nadzorca produkcji
|
||
Deborah J. Chesebro
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Amanda Dahlinger-Coscina
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Nathan Guynes
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Sophie Luxmoor
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Amin Mehta
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Robert Peralta
kierownik produkcji (asystent)
|
||
P.J. Sodaski
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Natalie Ramsey
Hannah Martin
|
||
John Franklin
Isaac Chroner
|
7,0
|
|
Paul Popowich
Gabriel
|
||
Nancy Allen
Rachel Colby
|
||
Stacy Keach
Dr Michaels
|
||
Alix Koromzay
Cora
|
||
John Patrick White
Matt
|
||
Sydney Bennett
Morgan
|
||
Nathan Bexton
Jesse
|
||
William Prael
Jake
|
||
Gary Bullock
Zachariah
|
6,0
|
|
Eric F Donald
Nastolatek z Gatlin (niewymieniony w czołówce)
|
||
William S. Tribell
Nastolatek z Gatlin (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Richard Clabaugh
(kierownik zdjęć)
|
||
Patrick Rousseau
(kierownik zdjęć)
|
||
James Brisbin
(pomoc techniczna)
|
||
Shane Brott
(pomoc techniczna)
|
||
Richard R. Cohen
(główna pomoc techniczna)
|
||
Reginald Donaldson
(pomoc techniczna)
|
||
Michael Franco
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Greg Freeman
(pomoc techniczna)
|
||
Eric Hall
(pomoc techniczna)
|
||
Manuel Luben
(pomoc techniczna)
|
||
Mark Overstreet
(pomoc techniczna)
|
||
Jandy Sexton
(pomoc techniczna)
|
||
Larry Troesken
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Terry Huud | ||
Vladimir Horunzhy
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Niklas J. Palm |
2,0
|
|
Chris Bustard | ||
Jill Cohen | ||
Patti Cohoon-Friedman | ||
Michael Anthony Long
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Troy Takaki |
7,0
|
|
Mike Branum
(asystent)
|
||
Peter Devaney Flanagan
(dodatkowy)
|
||
Michael A. Webber
(asystent)
|
7,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Lori Ann Baker
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Martina Kohl
główny stylista
|
||
Martina Kohl
główny charakteryzator
|
||
Fedor Leonenko
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Deborah McNulty
główny charakteryzator
|
||
Deborah McNulty
główny stylista
|
||
Roy Knyrim
efekty specjalne makijażu
|
||
Jerry Macaluso
efekty specjalne makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
Stuart Blatt
scenograf
|
||
Melissa Hibbard
dekorator wnętrz
|
||
Philip Bak
konstruktor dekoracji
|
||
Treven Bedwell
główny konstruktor dekoracji
|
||
Jennifer Copp
konstruktor dekoracji
|
||
Emily Dixon
malarz
|
||
Steven E. Eyrse
malarz
|
||
Thomas D. Krausz
stolarz
|
||
Peter Mathus
konstruktor dekoracji
|
||
Talon McKenna
koordynator konstrukcji
|
||
Marilyn Morgan
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Carisa Rosenthal
rekwizytor
|
||
Eric Steinway
konstruktor dekoracji
|
||
Jim Utter
konstruktor dekoracji
|
||
Jay Wertzberger
główny rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
David Bach
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Michael Bartylak
mikrofoniarz (dodatkowy)
|
||
David Boulton
operator postsynchronu (dodatkowy)
|
||
Paula Fairfield
mikser ponownego nagrania
|
||
Paula Fairfield
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Paula Fairfield
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Russell Farmarco
mikser postsynchronu
|
||
Craig Henighan
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Adam Joseph
mikser
|
||
Orada Jusatayanond
montaż imitacji
|
||
Dave Madden
mikser ponownego nagrania
|
||
Carla Murray
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Stewart Nelsen
nadzorca postsynchronu
|
||
Klaus Peintner
mikser imitacji
|
||
Monique Reymond
imitator dźwięku
|
||
Gunnar Ted Walter
mikrofoniarz
|
||
Andrew MacKenzie
technik muzyki
|
||
Jeff Robert
nadzorca muzyki
|
||
Celia Weiner
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Larry Fioritto
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Conor McCullagh
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Ed Mitchell
dobór obsady
|
||
Robyn Ray
dobór obsady
|
||
Hillary Snyder
dobór obsady (asystent)
|
||
Tom Thacker
dodatkowy dobór obsady
|
||
Kristin Dewey
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Michael Zamboni
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Christopher 'Critter' Antonucci
kaskader
|
6,0
|
|
John Ashker
kaskader
|
||
Tonia Forsberg
kaskader
|
||
Emma Legon
kaskader
|
||
Salomon I. Marx
kaskader
|
||
John Stewart
koordynator kaskaderów
|
||
Chris Swinney
układacz
|
||
Kevin Barrera
elektryk
|
||
Edward C. Bartel II
oświetlenie
|
||
Simon Cho
elektryk
|
||
Mark Fragale
prowadzący ostrość
|
||
Jonathan Glushakow
elektryk
|
||
Jose Harb Jr.
elektryk
|
||
Jim Heath
fotosista
|
||
Douglas Kieffer
elektryk
|
||
Kia Kiso
operator kamery (asystent)
|
||
Douglas Marshall
operator kamery (asystent)
|
||
Gino Mifsud
fotosista
|
||
Richard Oliver
elektryk
|
||
Andrew Rawson
oświetlenie
|
||
Peter Schmitt
prowadzący ostrość
|
||
Mike Schwabenland
elektryk
|
||
Lee Spencer
elektryk
|
||
Joe Spitaletto
elektryk
|
||
Paul Taylor
operator steadicam
|
||
Bill Totolo
operator kamery (asystent)
|
||
Jonathan M. Wiener
elektryk
|
||
Douglas Wiltse
oświetlenie (asystent)
|
||
Andy Potvin
konsultant (dźwięk dolby)
|
||
Chris Kocher
księgowy produkcji (asystent)
|
||
Sam Montiforte
księgowy postprodukcji
|
||
Kristopher Robinson
księgowy produkcji
|
||
Carrie Specht
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…