Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
David Greene | ||
Mack Bing
(asystent)
|
||
Patrick A. Duffy
(asystent)
|
||
Michael Stanislavsky
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Frank P. Rosenberg
(adaptacja)
|
||
Howard Sackler | ||
James Whittaker | ||
David Lavallee
(powieść)
|
||
Producenci | Ocena | |
Walter Mirisch
producent
|
||
William W. Gray
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Charlton Heston
Kpt. Paul Blanchard
|
7,7
|
|
David Carradine
Kpt. Gates
|
7,2
|
|
Stacy Keach
Kpt. Bennett
|
||
Ned Beatty
Mickey
|
6,9
|
|
Stephen McHattie
Murphy
|
||
Ronny Cox
Kmdr Samuelson
|
||
Dorian Harewood
Fowler
|
||
Rosemary Forsyth
Vickie
|
||
Hilly Hicks
Page
|
||
Charles Cioffi
Adm. Barnes
|
||
William Jordan
Waters
|
||
Jack Rader
Harkness
|
||
Antony Ponzini
Caruso
|
||
Michael O'Keefe
Harris
|
||
Charles Robinson
McAllister
|
||
Christopher Reeve
Phillips
|
||
Melendy Britt
Liz
|
||
Lawrason Driscoll
Bloome
|
||
David Wilson
Hanson
|
||
Robert Symonds
Sekretarz Marynarki Wojennej
|
||
Ted Gehring | ||
Charles Cyphers | ||
William Bryant | ||
Jeffrey Druce | ||
James Davidson | ||
David Clennon
Członek załogi USS Neptun
|
||
Michael Cavanaugh
Pete (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Ito
Marynarz podkładowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Stuart West
Marynarz służący na okręcie podwodnym (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Stevan Larner | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Jerry Fielding |
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Montaż | Ocena | |
Robert Swink |
6,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Lon Bentley
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
William H. Tuntke
scenograf
|
||
John M. Dwyer
dekorator wnętrz
|
8,0
|
|
Claudia Gilligan Ivanjack
malarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Turk
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Kevin F. Cleary
dźwięk
|
||
John K. Kean
dźwięk
|
||
Jerry Cohen
montaż muzyki
|
||
Roger Sword
montaż dźwięku
|
||
Peter Berkos
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Howard A. Anderson
grafik
|
||
Curtis Dickson
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Gregory J. Barnett
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bobby Bass
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
James M. Halty
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tommy J. Huff
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bennie Moore
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lynn Stalmaster
dobór obsady
|
||
Sven Walnum
operator kamery (niewymieniony w czołówce)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…