Ksiądz 6.4

Niedawno zakończyła się wojna między wampirami a ludźmi, którzy pokonali bestie dzięki wyszkolonym do zabijania księżom. Jednak wampiry znowu powróciły, zabijając rodzinę jednego z pogromców. Jest to początek planu zemsty nocnych istot.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Scott Stewart -
Steve Danton (asystent) -
Janell M. Sammelman (asystent) -
Charles Gibson (reżyser drugiej ekipy) -
Ivan Kraljević (asystent) -
Christopher Woods (reżyser drugiej ekipy) -
Miloš Milićević (asystent) -
Aaron Critchlow (asystent) -
Scenariusz
Średnia
Cory Goodman -
Min-Woo Hyung (komiks) -
Producenci
Średnia
Michael De Luca
producent
6.5
Joshua Donen
producent
-
Mitchell Peck producent -
Glenn S. Gainor producent wykonawczy -
Steve Galloway producent wykonawczy -
Stuart J. Levy producent wykonawczy -
Josh Bratman producent wykonawczy -
Nicolas Stern współproducent -
Sue Smith koordynator produkcji -
Lauren Brooke Kurfirst koordynator produkcji (asystent) -
Jennifer Blair nadzorca produkcji -
Aktorzy
Średnia
Paul Bettany
Ksiądz
7.5
Karl Urban
Mężczyzna w czarnym kapeluszu
7.3
Cam Gigandet
Hicks
7.5
Maggie Q
Kapłanka
8.5
Lily Collins
Lucy Pace
9.3
Brad Dourif
Sprzedawca
6.7
Stephen Moyer
Owen Pace
6.5
Christopher Plummer
Jego Ekscelencja Orelas
7.6
Alan Dale
Jego Ekscelencja Chamberlain
7.5
Mädchen Amick
Shannon Pace
8.0
Jacob Hopkins
Chłopiec
-
Dave Florek Crocker -
Joel Polinsky Dr Tomlin -
Josh Wingate Familiar -
Jon Braver
Familiar
-
Casey Pieretti
Familiar
-
Theo Kypri
Familiar
-
John Griffin Familiar -
David Backus Familiar -
Roger Stoneburner
Familiar
-
David Bianchi
Familiar
-
Tanoai Reed
Dzielny ksiądz
-
Arnold Chon
Silny ksiądz
-
Henry Kingi Jr.
Łysy ksiądz
-
Austin Priester
Ksiądz z retrospekcji
-
Marilyn Brett
Kobieta
-
Kanin Howell
Mąż
-
Julie Mond
Żona
-
Michael D. Nye
Naczelnik stacji
-
Reiner Schöne
Pastor
-
Kevin T. McCarthy
Kaznodzieja mówiący po angielsku
-
Boyuen Sprzedawczyni mówiąca po chińsku -
Anthony Azizi
Kaznodzieja mówiący po persku
-
Pramod Kumar
Sprzedawca mówiący po hindusku
-
Lafayette R. Dorsey Sr. Wędrowny duchowny -
Cameron Cash
Mężczyzna z bronią (niewymieniony w czołówce)
-
Zdjęcia
Średnia
Don Burgess 7.0
Hans Bjerno (dyrektor ds. fotografii lotniczej) 9.0
Kompozytorzy
Średnia
Christopher Young 8.0
Kostiumy
Średnia
Ha Nguyen -
Anthony Almaraz 8.0
Jimmy Jay -
Laura E. Little -
Dan Moore (nadzorca kostiumów) -
Nino -
Cacey Riggan -
Montaż
Średnia
Lisa Zeno Churgin -
Rebecca Weigold -
Don Broida (asystent) -
Richard Lowe (asystent) -
Dov Samuel (asystent) -
Benjamin Sutor (montażysta materiałów oryginalnej jakości) (niewymieniony w czołówce) -
Charakteryzacja
Średnia
Steven E. Anderson
charakteryzator
-
Jed Dornoff charakteryzator -
Mark Garbarino
efekty specjalne makijażu
-
Jake Garber efekty specjalne makijażu -
Garrett Immel efekty specjalne makijażu -
Jamie Kelman efekty specjalne makijażu -
James MacKinnon główny charakteryzator -
Bart Mixon charakteryzator -
Michael Moore nadzorca stylizacji -
Ve Neill
nadzorca charakteryzacji
8.0
Gary J. Perticone nadzorca stylizacji (druga ekipa) -
Lufeng Qu charakteryzator -
Andy Schoneberg efekty specjalne makijażu -
Terrie Velazquez Owen główny stylista -
Scenografia
Średnia
Richard Bridgland scenograf 7.0
Ernie Avila projektant wnętrz -
Max E. Brehme główny rekwizytor -
Mark Larkin projektant graficzny -
Scott W. Leslie główny rekwizytor (asystent) -
Easton Michael Smith projektant wnętrz -
Andrew Max Cahn dyrektor artystyczny 6.0
A. Todd Holland dyrektor artystyczny -
Christa Munro dyrektor artystyczny -
Robert Greenfield dekorator wnętrz -
James Davidson Bennett rekwizytor -
Steve Christensen projektant wnętrz -
Robert Consing scenopis obrazkowy -
Jeff Errico scenopis obrazkowy -
Sean Ginevan główny konstruktor dekoracji -
Scott G. Jones rekwizytor -
Anthony Klaiman rekwizytor -
Jason McDonough rekwizytor -
Ron Mendell modelarz -
Duff Miller rekwizytor (druga ekipa) -
Todd Rex rzeźbiarz -
Bradley Rubin dyrektor artystyczny (asystent) -
Christopher Schultz główny rekwizytor (asystent) -
Eric Sundahl projektant wnętrz -
Mark Tuttle rekwizytor -
Tammy DeRuiter malarz (niewymieniony w czołówce) -
Dźwięk
Średnia
Deb Adair mikser ponownego nagrania -
Anita Cannella imitator dźwięku -
Peter J. Devlin mikser -
Jeff Gross mikser imitacji -
Eric Harwood operator dźwięku -
Kevin Hyde mikrofoniarz -
Amy Kane imitator dźwięku -
Larry Kemp montaż dźwięku -
Martin Lopez nadzorujący montaż dźwięku -
David H. Price montaż dźwięku -
Christopher T. Silverman dźwięk -
Jussi Tegelman montaż dźwięku -
Steven Ticknor mikser ponownego nagrania -
Steven Ticknor nadzorujący montaż dźwięku -
Robert Troy montaż dialogów -
David Williams montaż dialogów -
Steven A. Saltzman montaż muzyki -
Efekty specjalne
Średnia
Edward T. Reiff Jr. technik -
Michael A. Tice technik -
Cris Alex technik -
John Frazier
nadzorca efektów specjalnych
9.0
Tommy Frazier nadzorca efektów specjalnych -
Stephen Imhoff technik -
Raymond C. King efekty specjalne -
Jesse Noel technik -
Richard Stutsman nadzorca efektów specjalnych -
Jeffrey A. Wischnack koordynator efektów specjalnych -
Pozostała Ekipa
Średnia
Rick Montgomery dobór obsady -
Jonathan Rothbart nadzorca efektów wizualnych -
Lance Gilbert
koordynator kaskaderów
-
Mike Mukatis
kaskader dublujący
-
Chris Brewster kaskader dublujący -
Li Jing
kaskader dublujący
-
Boni Yanagisawa
kaskader dublujący
-
Tim Connolly
kaskader dublujący
8.0
Heather Arthur
kaskader dublujący
-
Dean Bailey
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Jon Braver
kaskader
-
Troy Brenna
kaskader
-
Ryan Gray kaskader -
Mike Gunther
koordynator kaskaderów (druga ekipa)
3.0
Riley Harper
kaskader dublujący
-
Regis Harrington
kaskader dublujący
-
Linda Jewell
kaskader dublujący
-
Dorian Kingi
kaskader dublujący
-
Theo Kypri
kaskader
-
Oakley Lehman
kaskader
-
Dave Macomber kaskader -
Casey Pieretti
kaskader dublujący
-
Marc Scizak kaskader -
Ray Siegle
kaskader
-
Roger Stoneburner
kaskader
-
Matthew Taylor
kaskader
-
Donny Bailey kierowca -
Rockey Dickey Jr. układacz -
Danny Epper
kierowca
-
Mark Steger
kaskader
-
Louis Jones animator -
Andrew Ogawa animator -
Danny Southard animator -
Tammy Dugen
dubler
6.0
Jason James dodatkowy dobór obsady -
Mariann H.W. Lee dodatkowy dobór obsady -
Karen Wood dodatkowy dobór obsady -
Greg Baldi operator kamery (druga ekipa) -
Matthew C. Blea kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Michael Burgess kamerzysta (asystent) -
Philippe Carr-Forster operator kamery (druga ekipa) -
Steven Cueva kamerzysta (asystent) -
Norris Fox kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Scott Garfield fotosista -
Kim Guthrie kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Matt Kennedy kamerzysta (asystent) -
Eric Laudadio kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Michael Lindquist kamerzysta (asystent) -
Matthew Moriarty operator kamery -
Matthew Moriarty operator steadicam -
Patrick B. O'Brien operator kamery -
Ray Ortega elektryk -
Paul Sanchez operator kamery (druga ekipa) -
Don Steinberg kamerzysta (asystent) -
James R. Tynes oświetlenie -
H. Mark Vuille oświetlenie (druga ekipa) -
Christopher White kamerzysta (asystent) -
Thomas A. Barrios kamerzysta (asystent) (niewymieniony w czołówce) -
Nathan Abbot zecer -
Dave Isaac Santos Abuel zecer -
Joseph Bailey zecer -
Travis Baumann zecer -
Barb Benoit zecer -
Jason Berger producent efektów wizualnych (asystent) -
Chase Bickel zecer -
Renee Binkowski tworzący w technologii cyfrowej -
Florin Boieriu tworzący w technologii cyfrowej -
Florin Boieriu zecer -
Raoul Bolognini producent efektów wizualnych -
Joey Bonander koordynator efektów wizualnych -
Pierre Bonnette efekty wizualne -
Philip Borg tworzący w technologii cyfrowej -
Kirk Brillon zecer -
Aaron Brown zecer -
Genevieve Camilleri tworzący w technologii cyfrowej -
Jeff Campbell
nadzorca efektów wizualnych
-
Noelle P. Case koordynator efektów wizualnych -
Michael Cavanaugh montaż efektów wizualnych -
Fiona Chilton producent efektów wizualnych -
Blair Clark nadzorca efektów wizualnych -
Shane Cook nadzorca komponowania -
John Cornejo zecer -
Amy Daye zecer -
Ayse Dedeoglu kierownik produkcji efektów wizualnych -
Stephen DeLuca nadzorca komponowania -
Ashish Dewan zecer -
Eric Doiron nadzorca komponowania -
Matthew Doll zecer -
Mark Dubeau efekty cyfrowe -
Laura Dubsky zecer -
Ryan Dutour zecer -
Alan Fairlie zecer -
Cosatti Francesco tworzący w technologii cyfrowej -
Jordan Freda producent efektów wizualnych -
Jenny Fulle producent efektów wizualnych -
Michael Gaiser efekty wizualne -
Safeer Ghaznavi zecer -
Sheila Giroux koordynator efektów wizualnych -
Holly Gosnell tworzący w technologii cyfrowej -
Chris Halstead zecer -
Adam Hazard zecer -
Dominic Hellier zecer -
Sarah Hemsley producent wykonawczy efektów wizualnych -
Alex Henning efekty wizualne -
Richard Higham nadzorca efektów wizualnych -
Dylan Highsmith montaż efektów wizualnych 5.0
Jim Hillin nadzorca efektów wizualnych -
Josiah Holmes Howison zecer -
Jamison Huber producent efektów wizualnych -
Michael Janov nadzorca efektów wizualnych -
Jeremy Johnson zecer -
Morgan Jones tworzący w technologii cyfrowej -
Jia Kim zecer -
Anthony Kramer zecer -
Jai Krishnaswamy tworzący w technologii cyfrowej -
Alan S.L. Lam tworzący w technologii cyfrowej -
Scott Liedtka nadzorca grafiki komputerowej -
David A. Link zecer -
Samantha Liss koordynator efektów wizualnych -
Gresham Lochner zecer -
Jef Lonn zecer -
Juan Lopez tworzący w technologii cyfrowej -
George Macri producent efektów wizualnych -
Ineke Majoor producent efektów wizualnych -