Ksiądz 6.4

Niedawno zakończyła się wojna między wampirami a ludźmi, którzy pokonali bestie dzięki wyszkolonym do zabijania księżom. Jednak wampiry znowu powróciły, zabijając rodzinę jednego z pogromców. Jest to początek planu zemsty nocnych istot.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Scott Stewart -
Steve Danton (asystent) -
Janell M. Sammelman (asystent) -
Aaron Critchlow (asystent) -
Tessa Lyn Stephenson (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Charles Gibson (reżyser drugiej ekipy) -
Christopher Woods (reżyser drugiej ekipy) -
Ivan Kraljević (asystent) (druga ekipa) -
Miloš Milićević (asystent) (druga ekipa) -
Albert Cho (asystent) (druga ekipa) -
Amaranda Soria (asystent) (druga ekipa) -
Scenariusz
Średnia
Cory Goodman -
Min-Woo Hyung (komiks) -
Producenci
Średnia
Michael De Luca
producent
6.5
Shareena Carlson producent -
Joshua Donen
producent
-
Mitchell Peck producent -
Glenn S. Gainor producent wykonawczy -
Steve Galloway producent wykonawczy -
Stuart J. Levy producent wykonawczy -
Josh Bratman producent wykonawczy -
Nicolas Stern współproducent -
Glenn S. Gainor kierownik produkcji -
Dawn Turner kierownik produkcji -
Jennifer Blair nadzorca produkcji -
Billy Bonifield nadzorca produkcji (druga ekipa) -
Sue Smith koordynator produkcji -
Lauren Brooke Kurfirst koordynator produkcji (asystent) -
Aktorzy
Średnia
Paul Bettany
Ksiądz
7.4
Karl Urban
Mężczyzna w czarnym kapeluszu
7.4
Cam Gigandet
Hicks
7.5
Maggie Q
Kapłanka
8.5
Lily Collins
Lucy Pace
9.3
Brad Dourif
Sprzedawca
6.7
Stephen Moyer
Owen Pace
6.5
Christopher Plummer
Jego Ekscelencja Orelas
7.6
Alan Dale
Jego Ekscelencja Chamberlain
7.5
Mädchen Amick
Shannon Pace
8.0
Jacob Hopkins
Chłopiec
-
Dave Florek Crocker -
Joel Polinsky Dr Tomlin -
Josh Wingate Znajomy -
Jon Braver
Znajomy
-
Casey Pieretti
Znajomy
6.0
Theo Kypri
Znajomy
-
John Griffin Znajomy -
David Backus Znajomy -
Roger Stoneburner
Znajomy
-
David Bianchi
Znajomy
-
Tanoai Reed
Dzielny ksiądz
-
Arnold Chon
Silny ksiądz
-
Henry Kingi Jr.
Łysy ksiądz
-
Austin Priester
Ksiądz z retrospekcji
-
Marilyn Brett
Kobieta
-
Kanin Howell
Mąż
-
Julie Mond
Żona
-
Michael D. Nye
Naczelnik stacji
-
Reiner Schöne
Minister
-
Kevin T. McCarthy
Kaznodzieja mówiący po angielsku
-
Boyuen Sprzedawczyni mówiąca po chińsku -
Anthony Azizi
Kaznodzieja mówiący po persku
-
Pramod Kumar
Sprzedawca mówiący po hindusku
-
Lafayette R. Dorsey Sr. Wędrowny duchowny -
Cameron Cash
Mężczyzna z bronią (niewymieniony w czołówce)
-
Andrew Constantini Obywatel (niewymieniony w czołówce) -
Doby Daenger Pracownica fabryki (niewymieniony w czołówce) -
Orion McCabe Pracownik fabryki (niewymieniony w czołówce) -
Prida Moreza Pracownica fabryki (niewymieniony w czołówce) -
Zdjęcia
Średnia
Don Burgess (kierownik zdjęć) 7.0
Hans Bjerno (dyrektor ds. fotografii lotniczej) 9.0
Patrick Loungway (kierownik zdjęć) (druga ekipa) -
Michael J. Coo (główna pomoc techniczna) -
Loren Corl (główna pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Raynee Borchardt (pomoc techniczna) -
Mark P. Coo (pomoc techniczna) -
Robert Ikeda (pomoc techniczna) -
Kompozytorzy
Średnia
Christopher Young 8.0
Max Blomgren (muzyka dodatkowa) -
Lisa Gerrard
(muzyka dodatkowa)
-
Joohyun Park (muzyka dodatkowa) -
Andrew Spence (muzyka dodatkowa) -
Kevin Teasley (muzyka dodatkowa) -
Brandon K. Verrett (muzyka dodatkowa) -
Jonathan Timpe (muzyka dodatkowa) (niewymieniony w czołówce) -
Kostiumy
Średnia
Ha Nguyen -
Anthony Almaraz 8.0
Jimmy Jay -
Laura E. Little -
Nino -
Cacey Riggan -
Patrick Caulfield -
Bob Moore Jr. -
Erich A. Muller -
Garet Reilly -
Pamela Waggoner -
Dan Moore (nadzorca kostiumów) -
Montaż
Średnia
Lisa Zeno Churgin -
Rebecca Weigold -
Don Broida (asystent) -
Richard Lowe (asystent) -
Dov Samuel (asystent) -
Dawn Marquette (asystent) -
Bob Murawski (dodatkowy) 8.0
Benjamin Sutor (montażysta materiałów oryginalnej jakości) (niewymieniony w czołówce) -
Charakteryzacja
Średnia
Mike McCarty nadzorca efektów specjalnych makijażu -
Greg Nicotero
projektant efektów specjalnych makijażu
-
Howard Berger
projektant efektów specjalnych makijażu
-
Mark Garbarino
efekty specjalne makijażu
-
Jake Garber efekty specjalne makijażu -
Garrett Immel efekty specjalne makijażu -
Jamie Kelman efekty specjalne makijażu -
Andy Schoneberg efekty specjalne makijażu -
Ve Neill
nadzorca charakteryzacji
8.0
James MacKinnon główny charakteryzator -
Veronica McAleer charakteryzator osobisty: Paul Bettany -
Robin L. Neal charakteryzator -
Corinna Liebel charakteryzator -
Lufeng Qu charakteryzator -
Bart Mixon charakteryzator -
Steven E. Anderson
charakteryzator
-
Jed Dornoff charakteryzator -
Michael Moore nadzorca stylizacji -
Gary J. Perticone nadzorca stylizacji (druga ekipa) -
Terrie Velazquez Owen główny stylista -
Scenografia
Średnia
Richard Bridgland scenograf 7.0
Andrew Max Cahn dyrektor artystyczny 6.0
A. Todd Holland dyrektor artystyczny -
Christa Munro dyrektor artystyczny -
Bradley Rubin dyrektor artystyczny (asystent) -
Robert Greenfield dekorator wnętrz -
Ernie Avila projektant wnętrz -
Easton Michael Smith projektant wnętrz -
Steve Christensen projektant wnętrz -
Eric Sundahl projektant wnętrz -
Patrick Sullivan projektant wnętrz -
Beatriz Kerti projektant graficzny -
Mark Larkin projektant graficzny -
Max E. Brehme główny rekwizytor -
Scott W. Leslie główny rekwizytor (asystent) -
Christopher Schultz główny rekwizytor (asystent) -
James Davidson Bennett rekwizytor -
Scott G. Jones rekwizytor -
Anthony Klaiman rekwizytor -
Jason McDonough rekwizytor -
Mark Tuttle rekwizytor -
Robert Greenfield III rekwizytor -
Duff Miller rekwizytor (druga ekipa) -
Karen Higgins koordynator konstrukcji -
Sean Ginevan główny konstruktor dekoracji -
Robert Consing scenopis obrazkowy -
Jeff Errico scenopis obrazkowy -
Todd Harris scenopis obrazkowy -
Christine Mahuna rzeźbiarz -
Elizabeth Brown rzeźbiarz -
Jonathan Burdeshaw rzeźbiarz -
Todd Rex rzeźbiarz -
Ron Mendell modelarz -
Lyndell Wolff stolarz -
Tammy DeRuiter malarz (niewymieniony w czołówce) -
Dźwięk
Średnia
Thomas Milano nadzorujący montaż muzyki -
Spring Aspers nadzorca muzyki -
Jaclyn Newman Dorn montaż muzyki -
Daniel Pinder montaż muzyki -
Steven A. Saltzman montaż muzyki -
Martin Lopez nadzorujący montaż dźwięku -
Steven Ticknor nadzorujący montaż dźwięku -
Deb Adair mikser ponownego nagrania -
Steven Ticknor mikser ponownego nagrania -
Andrii Trifonov mikser ponownego nagrania -
Anita Cannella imitator dźwięku -
Amy Kane imitator dźwięku -
Mark Pappas montaż imitacji -
Jeff Gross mikser imitacji -
Jussi Tegelman projektant dźwięku -
Martin Lopez projektant dźwięku -
Eric Harwood operator dźwięku -
Larry Kemp montaż dźwięku -
David H. Price montaż dźwięku -
Jussi Tegelman montaż dźwięku -
Matthew P. Hanson montaż dźwięku (asystent) -
Tricia Linklater montaż dźwięku (asystent) -
Michael J. Benavente nadzorujący montaż dialogów -
Andrea Horta montaż dialogów -
Richard E. Yawn montaż dialogów -
Robert Troy montaż dialogów -
David Williams montaż dialogów -
Peter J. Devlin mikser -
Richard E. Yawn montaż postsynchronu -
Michael J. Benavente montaż postsynchronu -
Beauxregard Neylon mikser postsynchronu -
Brian Smith mikser postsynchronu -
David Weisberg mikser postsynchronu -
Christopher T. Silverman dźwięk -
Kevin Hyde mikrofoniarz -
Efekty specjalne
Średnia
Jeffrey A. Wischnack koordynator efektów specjalnych -
John Frazier
nadzorca efektów specjalnych
9.0
Tommy Frazier nadzorca efektów specjalnych -
Richard Stutsman nadzorca efektów specjalnych -
Raymond C. King efekty specjalne -
Michael Copeland efekty specjalne -
Joe Giles efekty specjalne -
Morgan Muta efekty specjalne -
Edward T. Reiff Jr. technik -
Michael A. Tice technik -
Cris Alex technik -
Stephen Imhoff technik -
Jesse Noel technik -
Bruce D. Hayes technik -
Darin O'Neill technik -
Dirk Rogers technik -
Arthur G. Schlosser technik -
John A. Canavan technik (niewymieniony w czołówce) -
Pozostała Ekipa
Średnia
Rick Montgomery dobór obsady -
Jason James dodatkowy dobór obsady -
Mariann H.W. Lee dodatkowy dobór obsady -
Karen Wood dodatkowy dobór obsady -
Lance Gilbert
koordynator kaskaderów
-
Mike Mukatis
kaskader
-
Chris Brewster kaskader -
Boni Yanagisawa
kaskader
-
Tim Connolly
kaskader
8.0
Linda Jewell
kaskader
-
Casey Pieretti
kaskader
6.0
Marc Scizak kaskader -
Ray Siegle
kaskader
-
Heather Arthur
kaskader
-
Charlie Brewer
kaskader
-
Meegan Godfrey kaskader -
Chuck Hosack
kaskader
-
Jeng Li kaskader -
Glen Yrigoyen kaskader -
Nathan Barilka dubler: Paul Bettany -
Trevor Brunsink dubler: Paul Bettany -
Tammy Dugen
dubler
6.0
Cathy Jones animator -
Louis Jones animator -
Andrew Ogawa animator -
Brian Mendenhall animator -
Danny Southard animator -
Carol Prince animator -
Michael Brunet animator -
Jonathan Rothbart nadzorca efektów wizualnych -
Heather Arthur
kaskader dublujący: Lily Collins (niewymieniony w czołówce)
-
Dean Bailey
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Jon Braver
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Troy Brenna
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Ryan Gray kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Mike Gunther
koordynator kaskaderów (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
3.0
Riley Harper
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
-
Regis Harrington
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
-
Li Jing
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
-
Dorian Kingi
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
-
Theo Kypri
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Oakley Lehman
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Dave Macomber kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Roger Stoneburner
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Matthew Taylor
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Donny Bailey kierowca (niewymieniony w czołówce) -
Rockey Dickey Jr. układacz (niewymieniony w czołówce) -
Danny Epper
kierowca (niewymieniony w czołówce)
-
Mark Steger
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Greg Baldi operator kamery (druga ekipa) -
Matthew C. Blea kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Michael Burgess kamerzysta (asystent) -
Philippe Carr-Forster operator kamery (druga ekipa) -
Steven Cueva kamerzysta (asystent) -
Norris Fox kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Scott Garfield fotosista -
Kim Guthrie kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Matt Kennedy kamerzysta (asystent) -
Eric Laudadio kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Michael Lindquist kamerzysta (asystent) -
Matthew Moriarty operator kamery -
Matthew Moriarty operator steadicam -
Patrick B. O'Brien operator kamery -
Ray Ortega elektryk -
Paul Sanchez operator kamery (druga ekipa) -
Don Steinberg kamerzysta (asystent) -
James R. Tynes oświetlenie -
H. Mark Vuille oświetlenie (druga ekipa) -
Christopher White kamerzysta (asystent) -
Thomas A. Barrios kamerzysta (asystent) (niewymieniony w czołówce) -
Nathan Abbot zecer -
Dave Isaac Santos Abuel zecer -
Joseph Bailey zecer -
Travis Baumann zecer -
Barb Benoit zecer -
Jason Berger producent efektów wizualnych (asystent) -
Chase Bickel zecer -
Renee Binkowski tworzący w technologii cyfrowej -
Florin Boieriu tworzący w technologii cyfrowej -
Florin Boieriu zecer -
Raoul Bolognini producent efektów wizualnych -
Joey Bonander koordynator efektów wizualnych -
Pierre Bonnette efekty wizualne -
Philip Borg tworzący w technologii cyfrowej -
Kirk Brillon zecer -
Aaron Brown zecer -
Genevieve Camilleri tworzący w technologii cyfrowej -
Jeff Campbell
nadzorca efektów wizualnych
-
Noelle P. Case koordynator efektów wizualnych -
Michael Cavanaugh montaż efektów wizualnych -
Fiona Chilton producent efektów wizualnych -
Blair Clark nadzorca efektów wizualnych -
Shane Cook nadzorca komponowania -
John Cornejo zecer -
Amy Daye zecer -
Ayse Dedeoglu kierownik produkcji efektów wizualnych -
Stephen DeLuca nadzorca komponowania -
Ashish Dewan zecer -
Eric Doiron nadzorca komponowania -
Matthew Doll zecer -
Mark Dubeau efekty cyfrowe -
Laura Dubsky zecer -
Ryan Dutour zecer -
Alan Fairlie zecer -
Cosatti Francesco tworzący w technologii cyfrowej -
Jordan Freda producent efektów wizualnych -
Jenny Fulle producent efektów wizualnych -
Michael Gaiser efekty wizualne -
Safeer Ghaznavi zecer -
Sheila Giroux koordynator efektów wizualnych -
Holly Gosnell tworzący w technologii cyfrowej -
Chris Halstead zecer -
Adam Hazard zecer -
Dominic Hellier zecer -
Sarah Hemsley producent wykonawczy efektów wizualnych -
Alex Henning efekty wizualne -
Richard Higham nadzorca efektów wizualnych -
Dylan Highsmith montaż efektów wizualnych 5.0
Jim Hillin nadzorca efektów wizualnych -
Josiah Holmes Howison zecer -
Jamison Huber producent efektów wizualnych -
Michael Janov nadzorca efektów wizualnych -
Jeremy Johnson zecer -
Morgan Jones tworzący w technologii cyfrowej -
Jia Kim zecer -
Anthony Kramer zecer -
Jai Krishnaswamy tworzący w technologii cyfrowej -
Alan S.L. Lam tworzący w technologii cyfrowej -
Scott Liedtka nadzorca grafiki komputerowej -
David A. Link zecer -
Samantha Liss koordynator efektów wizualnych -
Gresham Lochner zecer -
Jef Lonn zecer -
Juan Lopez tworzący w technologii cyfrowej -
George Macri producent efektów wizualnych -
Ineke Majoor producent efektów wizualnych -
Peter B. Simpson kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Brandon Beckman kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Cornell Brandon kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Tim Connolly
kaskader dublujący: Karl Urban (niewymieniony w czołówce)
8.0
Greg Dela Riva kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Tony Donno kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Kanin Howell
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Linda Jewell
kaskader dublujący: Maggie Q (niewymieniony w czołówce)
-
Shawn Kautz kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Richard King kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Don Lee kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Angela Meryl
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Matthew Moss kaskader (niewymieniony w czołówce) -
James Ryan
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Jason Shupe kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Monty L. Simons
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Brian Simpson
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Jake Swallow kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Aaron Toney
kaskader (niewymieniony w czołówce)
6.0
Pedram Goshtasbpour animator (niewymieniony w czołówce) -