Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Isaac Florentine | ||
Peter Mechkoff
(asystent)
|
||
Nanyo Minchev
(asystent)
|
||
Ronaldo Nacionales
(asystent)
|
||
J.J. Perry
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Joe Gayton |
7,0
|
|
Cade Courtley | ||
Producenci | Ocena | |
Moshe Diamant
producent
|
4,0
|
|
Gilbert Dumontet
producent
|
||
Gabriel Georgiev
kierownik produkcji
|
||
Bobby Ranghelov
kierownik produkcji
|
||
Stasi Petrova
koordynator produkcji
|
||
Irina Cherkelova
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Kalina Krasteva
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Kathy Brayton
producent wykonawczy
|
||
Avi Lerner
producent wykonawczy
|
||
Joe Gayton
współproducent
|
7,0
|
|
Peter Nelson
współproducent
|
||
James Portolese
współproducent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jean-Claude Van Damme
Jack Robideaux
|
7,6
|
|
Stephen Lord
Benjamin Meyers
|
||
Natalie J. Robb
Kpt. Ramona Garcia
|
4,0
|
|
Gary McDonald
Billy Pawnell
|
||
Daniel Perrone
Felix Nestor
|
||
Scott Adkins
Karp
|
7,9
|
|
Andrée Bernard
Lexxi
|
||
Dan Davies
Emile
|
||
Miles Anderson
Arthur Pennigton
|
||
Luis Algar
Benito Ortiz
|
||
Todd Jensen
Wray
|
||
Ivaylo Geraskov
Gallery
|
||
Velislav Pavlov
Kontakt
|
||
Phil McKee
Jed
|
||
Bogdan Plakov
Turgell
|
||
Joel Morales
Gangster
|
||
Radoslav Ignatov
Gangster / Gruby głos (głos)
|
||
Dian Hristov
Stanton
|
||
Sava Dragunchev
Flaco
|
||
Sava Dragunchev
Flaco
|
||
Fidana Dimitrova
Oslem
|
||
Hristo Mitzkov
Dowódca saperów
|
||
Georgi Ivanov Kakalov
Agent patrolujący granicę
|
||
Atanas Srebrev
Deshaun
|
5,0
|
|
Juliana Doncheva
Eva Pawnell
|
||
Michael McCoy
Flanigan
|
||
Dimiter Doichinov
Claude
|
||
Krassimir Gospodinov
Szef federalny
|
||
Bashar Rahal
Żołnierz
|
6,0
|
|
Teodora Duhovnikova
Anna-Lucia Ashley
|
||
Michael Straub
Policjant
|
||
Mimoza Bazova
Zakonnica
|
||
Eleonora Mancheva
Dziewczyna Nestora
|
||
Vladimir Bonev
Starzec
|
||
Velizar Peev
Leech
|
||
J.J. Perry
Nielegalny imigrant
|
||
George Zlatarev
Ksiądz
|
||
Kaloian Vodenicharov
Jamul Al Din
|
||
Bianca Van Varenberg
Kassie Robideaux
|
||
Salahadine H. Beztout
Meksykański agent federalny
|
||
Sean Johnson
Strażnik na pogrzebie
|
||
Rolando Cadenas
Strażnik na pogrzebie
|
||
Brandon Brandt
Strażnik na pogrzebie
|
||
Alex Brown
Strażnik na pogrzebie
|
||
Shero Rauf
Ochroniarz szefa federalnego (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kathy Brayton
Cywil na przejściu granicznym USA (niewymieniony w czołówce)
|
||
Siso Kamburov
Nauczyciel (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Douglas Milsome |
8,0
|
|
Mihail Apostolov
(główna pomoc techniczna)
|
||
Tsvetan Kostov
(pomoc techniczna)
|
||
Georgi Petkov
(pomoc techniczna)
|
||
Venelin Stepanov
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Mark Sayfritz |
3,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Elvis Davis | ||
Irina Kotcheva
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Irit Raz | ||
Anthony Santiago
(asystent)
|
||
Charlie Variyski
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Ivon Ivanova
charakteryzator
|
||
Violeta Lazarova
charakteryzator
|
||
Gino Zamprioli
charakteryzator osobisty
|
||
Rositsa Tsanovska
fryzjer
|
||
Eli Almani
fryzjer osobisty
|
||
Scenografia | Ocena | |
Pier Luigi Basile
scenograf
|
6,0
|
|
Valentina Mladenova
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Krassimir Pashkulev
dekorator wnętrz
|
||
Venzislav Lilov
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Axel Nicolet
główny architekt
|
||
Evgeni Yordanov
główny architekt
|
||
Valeri Yankov
główny konstruktor dekoracji
|
||
Ivan Petrov
główny rekwizytor
|
||
Rumyan Dimitrov
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Maria Doicheva
malarz
|
||
Georgi Kodzhabashiyski
malarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Arta Tozzi
modelarz
|
||
Lidiya Burukova
projektant graficzny
|
||
Nikolai Parvanov
projektant graficzny
|
||
Emanuil Deyanov
rekwizytor
|
||
Nikolai Dikov
rekwizytor
|
||
Pavel Rasenov
rekwizytor
|
||
Yuri Stoyanov
rekwizytor
|
||
Stoyan Tsakov
rekwizytor
|
||
Zhivko Zhelyazkov
scenopis obrazkowy
|
||
Peter Kimov
stolarz
|
||
Petar Lozanov
stolarz
|
||
Alexander Markov
stolarz
|
||
Georgi Markov
stolarz
|
||
Todor Zarev
stolarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Valery Metodiev
mikrofoniarz
|
||
Vladimir Kaloyanov
mikser
|
||
Kyle Billingsley
mikser imitacji
|
||
Patrick Giraudi
mikser ponownego nagrania
|
||
Andy Hay
mikser ponownego nagrania
|
||
Jonathan Rimas
mikser postsynchronu
|
||
Jackie Johnson
montaż dźwięku
|
||
Lucien Palmer
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Markus Innocenti
nadzorca postsynchronu
|
||
Jesse Pomeroy
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Paul Stanley
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Kiril Kaloyanov
okablowanie
|
||
Francisco Koch
operator postsynchronu
|
||
Dre Rivera
operator postsynchronu (asystent)
|
||
Steve Tushar
projektant dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Sotir Baladjanov
efekty specjalne (asystent)
|
||
Orlin Budinov
efekty specjalne (asystent)
|
||
Pavel Dimitrov
efekty specjalne (asystent)
|
||
Letitsiya Dineva
efekty specjalne (asystent)
|
||
Georgi Karadjov
efekty specjalne (asystent)
|
6,0
|
|
Peter Kolev
efekty specjalne (asystent)
|
||
Anatoli Malev
efekty specjalne (asystent)
|
||
Vasili Malev
efekty specjalne (asystent)
|
||
Lyudmil Nikolov
efekty specjalne (asystent)
|
||
Lyubomir Petrov
efekty specjalne (asystent)
|
||
Marten Ruskov
efekty specjalne (asystent)
|
||
Kamen Sabev
efekty specjalne (asystent)
|
||
Alexander Stoyanov
efekty specjalne (asystent)
|
||
Yana Stoyanova
efekty specjalne (asystent)
|
||
Tzvetan Vasilev
efekty specjalne (asystent)
|
||
Georgi Vladimirov
efekty specjalne (asystent)
|
||
Ivo Jivkov
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Illana Diamant
dobór obsady
|
||
Sue Jones
dobór obsady
|
||
Boyan Anev
kaskader
|
||
Dejan Angelov
kaskader
|
||
Asen Asenov
kaskader
|
||
Georgi Dimitrov
kaskader
|
||
Ivailo Dimitrov
kaskader
|
||
Evgeni Ganchev
kaskader
|
||
Radoslav Ignatov
kaskader
|
||
Borislav Iliev
kaskader
|
||
Danko Jordanov
kaskader
|
||
George Karlukovski
kaskader
|
||
Ivo Kehayov
kaskader
|
||
Kalin Kerin
kaskader
|
||
Georgi Manchev
kaskader
|
||
Stiliyan Mavrov
kaskader
|
||
Radoslav Parvanov
kaskader
|
6,0
|
|
Rumen Petrov
kaskader
|
||
Elitsa Rajeva
kaskader
|
||
Pavel Shalamanov
kaskader
|
||
Krassimir Simeonov
kaskader
|
||
Stanimir Stamatov
kaskader
|
||
Georgi Stanislavov
kaskader
|
||
Vencislav Stojanov
kaskader
|
||
Teodor Tsolov
kaskader
|
||
Yordan Zahariev
kaskader
|
||
Trayan Milenov-Troy
kaskader dublujący: Jean-Claude Van Damme
|
||
Stanimir Stamatov
kaskader dublujący: Jean-Claude Van Damme
|
||
Velizar Peev
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
J.J. Perry
koordynator kaskaderów
|
||
Kaloian Vodenicharov
koordynator kaskaderów (Bułgaria)
|
||
Dian Hristov
układacz (niewymieniony w czołówce)
|
||
J.J. Perry
choreograf walk
|
||
Rhonda Reznick
księgowy produkcji
|
||
Hristo Elandjiev
elektryk
|
||
George Mihailov
elektryk
|
||
Nikolai Mihailov
elektryk
|
||
Plamen Soklev
elektryk
|
||
Konstantin Vladimirov
elektryk
|
||
Merav Maroody
fotosista
|
||
Martin Balkanski
kamerzysta (asystent)
|
||
Lyubomir Somov
kamerzysta (asystent)
|
||
Dimitar Bonev
kamerzysta (asystent) (druga ekipa)
|
||
Ross W. Clarkson
operator kamery
|
||
Plamen Somov
operator kamery
|
||
Andrej Certov
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Emil Topuzov
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Patrick Bramucci
oświetlenie
|
||
Zheko Manev
prowadzący ostrość
|
||
Anton Nakov
prowadzący ostrość
|
||
Dimitar Matev
prowadzący ostrość (druga ekipa)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…