Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Eric Brevig |
9,0
|
|
Sean Dwyer
(asystent)
|
||
Renato De Cotiis
(asystent)
|
||
David Dozoretz
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Michael D. Weiss | ||
Jennifer Flackett |
6,0
|
|
Mark Levin |
6,0
|
|
Jules Verne
(powieść)
|
||
Producenci | Ocena | |
Charlotte Huggins
producent
|
||
Beau Flynn
producent
|
||
Toby Emmerich
producent wykonawczy
|
||
Brendan Fraser
producent wykonawczy
|
6,8
|
|
W. Mark McNair
producent wykonawczy
|
||
Tripp Vinson
producent wykonawczy
|
||
Douglas Jones
współproducent
|
||
Alex Schwartz
współproducent
|
||
Mylan Stepanovich
współproducent
|
||
Evan Turner
współproducent
|
||
Cale Boyter
współproducent
|
||
Michael Disco
współproducent
|
||
W. Mark McNair
kierownik produkcji
|
||
Ronald Gilbert
kierownik produkcji
|
||
Steven Kaminsky
nadzorca postprodukcji
|
||
Arni Hansson
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Brendan Fraser
Prof. Trevor Anderson
|
6,8
|
|
Josh Hutcherson
Sean Anderson
|
7,0
|
|
Anita Briem
Hannah Ásgeirsson
|
6,0
|
|
Seth Meyers
Prof. Alan Kitzens
|
5,0
|
|
Jean Michel Paré
Max Anderson
|
||
Jane Wheeler
Elizabeth
|
||
Frank Fontaine
Starzec
|
||
Giancarlo Caltabiano
Leonard
|
||
Kaniehtiio Horn
Dziewczyna żująca gumę
|
||
Garth Gilker
Sigurbjörn Ásgeirsson
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Chuck Shuman |
7,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Andrew Lockington |
5,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Mario Davignon | ||
Henri Aubertin | ||
Montaż | Ocena | |
Paul Martin Smith |
9,0
|
|
Dirk Westervelt |
7,0
|
|
Steven Rosenblum |
8,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Kathryn Casault
główny charakteryzator
|
||
Corald Giroux
główny stylista
|
||
Mélina Di Christo
charakteryzator
|
||
Chantal Bergeron
fryzjer
|
||
Olivier Xavier
efekty specjalne makijażu
|
||
Ghislaine Sant
fryzjer (druga ekipa)
|
||
Gaétan Landry
fryzjer (druga ekipa)
|
||
Scenografia | Ocena | |
David Sandefur
scenograf
|
8,0
|
|
Jean Kazemirchuk
dyrektor artystyczny
|
||
Re'al Proulx
dyrektor artystyczny
|
||
C. Scott Baker
projektant wnętrz
|
||
Lucie Tremblay
projektant wnętrz
|
||
Fabrice Callegher
główny rekwizytor
|
||
Daniel Newton
główny rekwizytor
|
||
Katia Kim Depatie
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Nicolas Godbout
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Louis Frederic Denomme
rekwizytor
|
||
Michel Robichaud
malarz
|
||
Benoit Camerlain
malarz (asystent)
|
||
Andrew Semple
rzeźbiarz
|
||
Vincent Gingras-Liberali
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
David Chow
cyfrowy projekt wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Lindsay Fellows
nadzorca muzyki
|
||
Josee Bernard
mikrofoniarz
|
||
Denis Dupont
mikrofoniarz
|
||
Jeff Davis
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Johnny Ludgate
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Chris Diamond
montaż dialogów (asystent)
|
||
Christine McLeod
montaż dialogów
|
||
Peter Eliuk
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Dean Giammarco
mikser ponownego nagrania
|
||
Robert Hunter
mikser postsynchronu
|
||
Chris Navarro
mikser postsynchronu
|
||
Dave Hibbert
imitator dźwięku
|
||
Maureen Murphy
imitator dźwięku
|
||
Cam Wagner
imitator dźwięku
|
||
Gordon Sproule
mikser imitacji
|
||
Tim Nielsen
projektant dźwięku
|
||
Tim Nielsen
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Bill Sheppard
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Andy Antoine
technik
|
||
Dana Campbell
technik
|
||
Remi Caron
technik
|
||
Marc Reichel
technik
|
7,0
|
|
Ryan Storm
technik
|
||
George Tucci
technik
|
||
Tim Winchester
technik
|
||
Pascal Souvay
efekty specjalne
|
||
Philippe Souvay
efekty specjalne
|
||
Johannes Sverrisson
efekty specjalne
|
||
Mike Cozens
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Eggert Ketilsson
nadzorca efektów specjalnych (Islandia)
|
8,0
|
|
Martin St-Antoine
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Rob Langshaw
efekty specjalne (asystent)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Elisabeth Rudolph
dobór obsady
|
||
Christopher Townsend
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Tamara Watts Kent
producent efektów wizualnych
|
||
Alison O'Brien
producent efektów wizualnych (dodatkowy)
|
||
Vera Miller
dobór obsady
|
||
Ann Frederick
dodatkowy dobór obsady
|
||
Lisa Marie Blair
kaskader dublujący
|
||
Patrick Kerton
kaskader dublujący
|
||
Karine Lemieux
kaskader dublujący
|
||
France Raymond
kaskader (druga ekipa)
|
||
Marc Désourdy
koordynator kaskaderów
|
||
Jean-Mark de la Plante
układacz
|
||
Normand Gobeille
układacz
|
||
Nick Fredin
animator
|
||
Mike Jahnke
animator
|
||
Yann Tremblay
animator
|
||
Marcus Alqueres
animator
|
||
Marc Aubry
animator
|
||
François Chancrin
animator
|
||
James French
animator
|
||
Audrey Geoffroy
animator
|
||
Sonia Pronovost
animator
|
||
Josef Sy
animator
|
||
Kyle Winkelman
animator
|
||
David Yabu
animator
|
||
Ryan Yee
animator
|
||
David Fournier
animator
|
||
Velislava Nikolova
animator
|
Pozostałe
Proszę czekać…