Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Takashi Shimizu |
7,0
|
|
Scenariusz | Ocena | |
Stephen Susco |
4,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Takashige Ichise |
4,0
|
|
Rob Tapert |
6,0
|
|
Joseph Drake
producent wykonawczy
|
||
Doug Davison
producent wykonawczy
|
||
Doug Belgrad
producent wykonawczy
|
||
Shannon Gaulding
producent wykonawczy
|
||
Roy Lee
producent wykonawczy
|
||
Nathan Kahane
producent wykonawczy
|
||
Sam Raimi
producent wykonawczy
|
7,1
|
|
Matt Tolmach
producent wykonawczy
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Sarah Michelle Gellar
Karen
|
7,2
|
|
Amber Tamblyn
Aubrey
|
||
Arielle Kebbel
Allison
|
6,8
|
|
Takako Fuji
Kayako
|
||
Edison Chen
Eason
|
||
Sarah Roemer
Lacey
|
||
Matthew Knight
Jake
|
4,0
|
|
Misako Uno
Miyuki
|
7,0
|
|
Teresa Palmer
Vanessa
|
7,1
|
|
Ohga Tanaka
Toshio
|
||
Jennifer Beals
Trish
|
7,2
|
|
Christopher Cousins
Bill
|
6,0
|
|
Takashi Matsuyama
Takeo
|
||
Joanna Cassidy
Pani Davis
|
||
Eve Gordon
Pedagog szkolny
|
5,0
|
|
Jenna Dewan
Sally
|
6,6
|
|
Ryo Ishibashi
Nakagawa, detektyw
|
||
Shaun Sipos
Michael
|
7,0
|
|
Kim Miyori
Matka Kayako
|
||
Sotaro Nagasawa
Nauczyciel
|
||
Paul Jarrett
Pan Fleming
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Katsumi Yanagishima | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Christopher Young |
7,5
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Kristin M. Burke |
7,0
|
|
Miyuki Taniguchi | ||
Montaż | Ocena | |
Jeff Betancourt |
7,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Chelo
główny charakteryzator
|
||
Rick Findlater
fryzjer
|
||
Rick Findlater
charakteryzator
|
||
Akiko Kawano
charakteryzator
|
||
Yûichi Matsui
efekty specjalne makijażu
|
||
Sachie Munemura
fryzjer
|
||
Sachie Munemura
charakteryzator
|
||
Deb Watson
główny stylista
|
||
Deb Watson
główny charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Iwao Saitô | ||
John Marcynuk | ||
Tomoko Kotakemori | ||
Tatsuo Ozeki | ||
Dźwięk | Ocena | |
Gloria D'Alessandro
montaż dialogów
|
||
Gloria D'Alessandro
montaż postsynchronu
|
||
Jamie Hardt
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Marti D. Humphrey
mikser ponownego nagrania
|
||
Chris M. Jacobson
mikser ponownego nagrania (asystent)
|
||
Ryan Maguire
mikser imitacji
|
||
Matthew McKenzie
operator postsynchronu
|
||
Paul N.J. Ottosson
projektant dźwięku
|
||
Paul N.J. Ottosson
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Daniel Pagan
montaż imitacji
|
||
Daniel Pagan
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Joan Rowe
imitator dźwięku
|
||
Sean Rowe
imitator dźwięku
|
||
Greg ten Bosch
montaż imitacji
|
||
Greg ten Bosch
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Kelly Vandever
mikser ponownego nagrania
|
||
Marshall Winn
montaż dialogów
|
||
Marshall Winn
montaż postsynchronu
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
David Appleby
fotosista
|
Pozostałe
Proszę czekać…