Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Billy Weber |
8,0
|
|
George Bamber
(asystent)
|
||
Adam Druxman
(asystent)
|
||
Artist W. Robinson
(asystent)
|
||
John Wildermuth
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Producenci | Ocena | |
Martin Brest
producent
|
5,3
|
|
Arne Schmidt
producent wykonawczy
|
||
Frank Deese
współproducent
|
||
Alex Gartner
współproducent
|
||
Allegra Clegg
współproducent
|
||
Arne Schmidt
kierownik produkcji
|
||
Wendy Williams
kierownik produkcji
|
||
Lisa A. Becker
koordynator produkcji
|
||
Nan Morales
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Carlos H. Sánchez
producent (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jacob Tierney
Joshua "Josh" Whitney
|
||
Noah Fleiss
Samuel "Sam" "Zabójczy Sam" Whitney
|
||
Martha Plimpton
Alison
|
6,0
|
|
Stephen Tobolowsky
Thomas "Thom" Whitney
|
||
Joan Allen
Caroline Whitney
|
7,2
|
|
Chris Penn
Derek Baxter
|
||
Maury Chaykin
Mężczyzna robiący pizzę
|
||
Ronald Guttman
Jean-Pierre LaTorette
|
||
Udo Kier
Kierownik salonu kosmetycznego
|
||
Jake Gyllenhaal
Leon
|
7,7
|
|
Ann Hearn
Nauczycielka
|
||
Christian Clemenson
Policjant
|
6,0
|
|
Don McManus
Oficer linii lotniczych w Calgary
|
||
Pamella D'Pella
Córka w autobusie
|
||
Valerie Wildman
Pani oficer linii lotniczych w Dallas
|
||
Bonnie Ann Burgess
Osoba z obsługi podczas lotu
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Don Burgess | ||
Arthur Blum
(główna pomoc techniczna)
|
||
Steve Smith
(główna pomoc techniczna)
|
||
Doug Boone
(pomoc techniczna)
|
||
Johnny Hale
(pomoc techniczna)
|
||
Denis Hopkinson
(pomoc techniczna)
|
||
Kevin Kennedy
(pomoc techniczna)
|
||
Marty Miller
(pomoc techniczna)
|
||
Kory Mills
(pomoc techniczna)
|
||
Bret Rubin
(pomoc techniczna)
|
||
Dennis Sprankel
(pomoc techniczna)
|
||
Ira R. Zuckerman
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Thomas Newman |
7,4
|
|
Bill Bernstein
(muzyka dodatkowa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Montaż | Ocena | |
Chris Lebenzon |
8,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Scenografia | Ocena | |
Dźwięk | Ocena | |
Rick Canelli
operator postsynchronu
|
||
Kevin E. Carpenter
mikser ponownego nagrania
|
||
Gordon Davidson
montaż dźwięku
|
||
Teri E. Dorman
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Christopher Flick
montaż dźwięku
|
||
Thomas J. O'Connell
mikser postsynchronu
|
||
Roberta Alstadter
operator imitacji
|
||
Tony Araki
operator dźwięku
|
||
David A. Arnold
montaż dźwięku
|
||
Douglas Axtell
mikser
|
||
Kimberly Gallagher-Carlton
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Jeffrey J. Haboush
mikser ponownego nagrania
|
||
Kimberly Harris
montaż dźwięku
|
||
Scott Hecker
montaż dźwięku
|
||
Jonathan Klein
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Dave Kulczycki
montaż dźwięku
|
||
Mary Jo Lang
mikser imitacji
|
||
John A. Larsen
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Robert Maxfield
mikrofoniarz
|
||
Thomas P. McNamara
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Frank A. Montaño
mikser ponownego nagrania
|
||
Rodger Pardee
montaż dźwięku
|
||
John Roesch
imitator dźwięku
|
||
Greg P. Russell
mikser ponownego nagrania
|
||
Alicia Stevenson
imitator dźwięku
|
||
Donald Sylvester
montaż imitacji
|
||
Renee Tondelli
nadzorca postsynchronu
|
||
Paul C. Warschilka
montaż dźwięku (asystent)
|
6,0
|
|
Tim Webb
operator dźwięku
|
||
Bob Badami
montaż muzyki
|
||
Bill Bernstein
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Gary Combs
koordynator kaskaderów
|
||
Greg Brickman
kaskader
|
||
Jeannie Epper
kaskader
|
||
Glory Fioramonti
kaskader
|
||
Cindy Folkerson
kaskader
|
||
Keith Harvey
kaskader
|
||
Gary McLarty
kaskader
|
||
Larry Nicholas
kaskader
|
||
Deep Roy
kaskader
|
||
Michael Runyard
kaskader
|
||
John-Clay Scott
kaskader
|
Pozostałe
Proszę czekać…