Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Gregor Jordan |
7,0
|
|
Scenariusz | Ocena | |
Nicholas Jarecki | ||
Bret Easton Ellis
(powieść) (adaptacja)
|
||
Producenci | Ocena | |
Jamie Beardsley
kierownik produkcji
|
||
Vanessa Coifman
producent wykonawczy
|
||
Bret Easton Ellis
producent wykonawczy
|
||
Jere Hausfater
producent wykonawczy
|
||
Nicholas Jarecki
producent wykonawczy
|
||
Brian Young
producent wykonawczy
|
||
Marco Weber
producent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jon Foster
Graham Sloan
|
6,0
|
|
Austin Nichols
Martin
|
||
Amber Heard
Christie
|
7,6
|
|
Lou Taylor Pucci
Tim Price
|
6,0
|
|
Fernando Consagra
Bruce
|
||
Aaron Himelstein
Raymond
|
||
Mel Raido
Bryan Metro
|
||
Rhys Ifans
Roger
|
7,2
|
|
Germán Tripel
Gitarzysta Bryana
|
||
Billy Bob Thornton
William Sloan
|
7,5
|
|
Kim Basinger
Laura Sloan
|
7,3
|
|
Brad Renfro
Jack
|
||
Winona Ryder
Cheryl Moore
|
7,6
|
|
Suzanne Ford
Mama Bruce'a
|
5,0
|
|
Cameron Goodman
Susan Sloan
|
||
Mickey Rourke
Peter
|
7,6
|
|
Angela Sarafyan
Mary
|
6,7
|
|
Chris Isaak
Les Price
|
7,0
|
|
Diego Leske
Gary Gray
|
||
Katy Mixon
Patty
|
||
Stefanie Neukirch
Darlene
|
||
Peter Scanavino
Leon
|
||
Theo Rossi
Spaz
|
6,0
|
|
Daniel Rosenberg
Rocko
|
||
Jessica Stroup
Rachel
|
7,1
|
|
Brady Matthews
Mistrz D'
|
||
Jeanette O'Connor
Kelnerka
|
||
Simone Kessell
Nina
|
||
Milena Arango
Miss Nebraska
|
||
Diego Klattenhoff
Dirk
|
6,0
|
|
Evans Forde
Dziennikarz rockowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Patrick Mapel
Ryan (niewymieniony w czołówce)
|
||
Denise Bradley
Żałobniczka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Noli McCool
Joe (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gabriel Miller
Walter (niewymieniony w czołówce)
|
||
Donovan Del Pinto
Bywalczyni pogrzebów (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kimberly Evan
Aktorka na czerwonym dywanie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Petra Korner
(kierownik zdjęć)
|
||
Dylan Goss
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
8,0
|
|
Patrick R. Heffernan
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Christopher Young |
7,5
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Sophie De Rakoff | ||
Montaż | Ocena | |
Robert Brakey | ||
Salvatore Catanzaro
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Martin Wilson
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Karyn Alexander Huston
nadzorca stylizacji
|
||
Beatrice De Alba
fryzjer osobisty
|
7,0
|
|
Tracy Manzo
charakteryzator
|
||
Ronnie Specter
charakteryzator osobisty
|
||
Scenografia | Ocena | |
Nick Ralbovsky
dyrektor artystyczny
|
||
Cecilia Montiel
scenograf
|
||
Kathy Orlando
dekorator wnętrz
|
||
Walter Brunialti
dekorator wnętrz
|
||
John Brunot
główny rekwizytor
|
||
Gabriel Chrislock
rekwizytor
|
||
Elizabeth Colomba
scenopis obrazkowy
|
||
Gloria Duhagon
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Franco Esile
główny konstruktor dekoracji
|
||
Kristina Parsons
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Ursula Glaviano
rekwizytor
|
||
Sergio Gualco
główny rekwizytor (dodatkowy)
|
||
Amanda Mendonca
rekwizytor
|
||
Inés Olmedo
dyrektor artystyczny
|
||
Fred M. Ortiz
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Martin Recto
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Diana C. Richardson
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Christopher Taylor
rekwizytor
|
||
Michael Timman
rekwizytor
|
||
Paula Villalba
główny rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Scott Hinkley
mikser ponownego nagrania
|
||
Jonathan Wales
mikser ponownego nagrania
|
||
Joshua Adeniji
montaż imitacji
|
7,0
|
|
Randy Babajtis
projektant dźwięku
|
||
Dhyana Carlton-Tims
nadzorujący montaż dialogów
|
||
Dhyana Carlton-Tims
nadzorujący montaż postsynchronu
|
||
David O. Daniel
mikser
|
||
Robert Dehn
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Levent Erdogan
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Jason Gaya
operator dźwięku
|
||
Judah Getz
mikser postsynchronu
|
||
Corey J. Grasso
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Richard Kitting
mikser ponownego nagrania (dodatkowy)
|
||
Tiffany Lentz
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Zach Michaelis
mikser imitacji
|
||
Andrew Morgado
mikser postsynchronu
|
||
Kevin Crehan
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Timothy B. Graham
efeky specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Pablo Carnaghi
dobór obsady
|
||
Claudia Marquez
dobór obsady
|
||
Kelley Ray
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Olcun Tan
nadzorca efektów wizualnych
|
||
John Papsidera
dobór obsady
|
||
Brad Gayo
efekty wizualne
|
||
Dylan Highsmith
montaż efektów wizualnych
|
5,0
|
|
Ji Young 'Gina' Kim
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Pouyan Navid
efekty wizualne
|
||
David Neuberger
efekty wizualne
|
||
Raphael Protti
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Ryan Reeb
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Shane Strickman
montaż efektów wizualnych
|
||
Thomas Tannenberger
producent efektów wizualnych
|
||
Matías Mesa
operator steadicam
|
||
Van Redin
fotosista
|
||
Carlos Ritter
operator kamery
|
||
Juan Ángel Urrozola
fotosista
|
Pozostałe
Proszę czekać…