Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Nick Castle | ||
L. David Silva
(asystent)
|
||
Marc Garland
(asystent)
|
||
Ingrid K. Behrens
(asystent)
|
||
Jamie Miller
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
David Hubbard | ||
Diana Wagman | ||
Heidi Levitt
(historia)
|
||
Producenci | Ocena | |
Heidi Levitt
producent
|
||
Deepak Nayar
producent
|
||
Heriberto Schoeffer
producent
|
||
Stuart M. Besser
współproducent
|
||
Nancy Kirhoffer
współproducent
|
||
Joseph Newton Cohen
producent wykonawczy
|
||
Alexis Arnold
koordynator produkcji
|
||
Matt DiFranco
koordynator produkcji
|
||
Joel Hatch
nadzorca produkcji
|
||
Terra Abroms
nadzorca postprodukcji
|
||
Blair Breard
kierownik produkcji
|
||
Joel Hatch
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Anton Yelchin
Milo
|
7,1
|
|
Albert Finney
Elmore Dahl
|
7,0
|
|
Bridget Fonda
Elizabeth
|
7,1
|
|
Campbell Scott
Kevin
|
||
Hank Harris
Pan Percival
|
||
Kenn Michael
Pan Ralph
|
||
Douglas Spain
Pan Gordon
|
||
Alison Lohman
Pani Madeline
|
||
Lesley Ann Warren
Anna
|
||
Gary Farmer
Max
|
||
Quincy Le Near
Pan Lou
|
||
Michael Welch
Pan Owen
|
7,3
|
|
John Cho
Pan Hugo
|
||
Keith Gordon
Dr Baumgartner
|
||
Janis Corsair
Dara
|
||
Roberta Dean
Przyjaciółka Dary
|
||
Dan O'Bannon
Sprzedawca
|
9,0
|
|
Danny Rey Silvas
Kierowca limuzyny
|
||
Sean Michael Afable
Mały chłopiec
|
||
Christian Copelin
Mały chłopiec
|
||
Sarah Dampf
Mała dziewczynka
|
||
Rachel Griffin
Boone, pielęgniarka
|
||
Vikrum Shah
Taksówkarz
|
||
Max Farmoth
Mały chłopiec na spacerze
|
||
Oliver Kindred
Curtis
|
||
Robert Starr
Przewodnik w muzeum
|
||
Ines Wurth
Krupierka w "oczko"
|
||
Nicholas Giordano
Strażnik
|
||
Peter Nelson
Reporter
|
||
Eric DaRe
Lekarz
|
6,5
|
|
Kathleen Farrell
Prezenterka wiadomości
|
||
Tatyana Yassukovich
Deli, kelnerka
|
||
Kipp Tribble
(sceny usunięte)
|
||
Amorika Amoroso
Pracownica kasyna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stephen Pisani
Odwiedzający w szpitalu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efren Ramirez
Uliczny podrywacz (niewymieniony w czołówce)
|
6,5
|
|
David C. Roehm Sr.
Facet na kanapie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Willy Kurant | ||
Ira Brenner
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Don Cerrone
(główna pomoc techniczna)
|
||
Danny Andres
(pomoc techniczna)
|
||
Albert F. Bagley III
(pomoc techniczna)
|
||
Andrew Barczewski
(pomoc techniczna)
|
||
Raul Bonilla
(pomoc techniczna)
|
||
Steve Carmer
(pomoc techniczna)
|
||
Jim Jacobs
(pomoc techniczna)
|
||
Gary Martone
(pomoc techniczna)
|
||
Olga Matlin
(pomoc techniczna)
|
||
Brady McElroy
(pomoc techniczna)
|
||
Melissa S. Mendes
(pomoc techniczna)
|
||
Tim Nash
(pomoc techniczna)
|
||
Jay Michael Pearce
(pomoc techniczna)
|
||
Andre Sobczak
(pomoc techniczna)
|
||
Bruce D. Spellman
(pomoc techniczna)
|
||
John Spezzano
(pomoc techniczna)
|
||
Steve Van Winkle
(pomoc techniczna)
|
||
David Winner
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Craig Safan | ||
Kostiumy | Ocena | |
Patricia Norris | ||
Ronald V. Barry | ||
Lola Bullion Chambers | ||
Sharon Iris Crall | ||
Jeannie H. Kelly
(nadzorca garderoby)
|
||
Pamela Kezal
(nadzorca garderoby)
|
||
Barbara Scott
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Patrick Kennedy | ||
Peck Prior |
3,0
|
|
Jennifer Hatton
(asystent)
|
||
Jack Paulson
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Mustaque M. Ashrafi
charakteryzator
|
||
N. Kristine Chadwick
charakteryzator
|
||
Lisa Deveaux
charakteryzator
|
||
Timothy A. Miguel
charakteryzator
|
||
Christy Ann Newquist
charakteryzator
|
||
Sheryl Blum
fryzjer
|
||
Arleen Chavez
fryzjer
|
||
Ketty Gonzalez
fryzjer
|
||
Evelyn Fine Rozenfeld
fryzjer
|
||
Brent Winholt
fryzjer
|
||
Margot Boccia
główny charakteryzator
|
||
Donna Cicatelli-Lewis
główny charakteryzator
|
||
Patricia Grande
główny stylista
|
||
Kay Majerus
główny stylista
|
||
Julie Purcell
nadzorca charakteryzacji
|
||
Scenografia | Ocena | |
Patricia Norris
scenograf
|
||
Lisa Kent
dekorator wnętrz
|
||
Leslie Morales
dekorator wnętrz
|
||
Lehr Sandoval
główny architekt
|
||
William F. Reinert
główny konstruktor dekoracji
|
||
Jeffrey Rollins
główny rekwizytor
|
||
Robert N. Williams
główny rekwizytor
|
||
Paul Breuninger
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Robert Carpentier
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Burton Dale Bobbitt
konstruktor dekoracji
|
||
Ronnie Baker
rekwizytor
|
||
William Jones
rekwizytor
|
||
David Lucene
rekwizytor
|
||
Alan Mamet
rekwizytor
|
||
John M. Schenk
rekwizytor
|
||
Russ Smith
scenopis obrazkowy
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Joan Rowe
imitator dźwięku
|
||
Sean Rowe
imitator dźwięku
|
||
Bryant Grizzell
mikrofoniarz
|
||
Dan Paikin
mikrofoniarz
|
||
Shawn Kennelly
mikser imitacji
|
||
Gary Alexander
mikser ponownego nagrania
|
||
Bob Harmon
mikser ponownego nagrania
|
||
Jeff Gomillion
mikser postsynchronu
|
||
Brian Slack
mikser postsynchronu
|
||
Robert Troy
montaż dialogów
|
||
Paul N.J. Ottosson
montaż dźwięku
|
||
Victoria Rose Sampson
montaż dźwięku
|
||
Jussi Tegelman
montaż dźwięku
|
||
Chris Winter
montaż dźwięku
|
||
Shawn Ian Kerkhoff
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Michael Baber
montaż muzyki
|
||
Kris Gendler
nadzorca imitacji
|
||
George Berndt
nadzorca postsynchronu
|
||
Richard Corwin
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Sandy Gendler
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Allen Hurd
operator dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Kam Cooney
koordynator efektów specjalnych
|
6,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Deborah Lipman
operator kamery (asystent)
|
||
Michael Ambrose
elektryk
|
||
Geb Byers
operator kamery (asystent)
|
||
Russell Caldwell
oświetlenie
|
||
Billy Clevenger
operator kamery
|
||
Fred Cohen
elektryk
|
||
Frank Endewardt
elektryk
|
||
Douglas C. Hart
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Ron Hoffman
elektryk
|
||
Jason Kinney
operator kamery (asystent)
|
||
Robert Lackey
elektryk
|
||
Jonathon Leigh
elektryk
|
||
Mark R. Leins
operator kamery
|
||
Debra Litman
operator kamery (asystent)
|
||
Mike Macias
elektryk
|
||
Jim Mak
elektryk
|
||
Sal Martorano
oświetlenie
|
||
Darryl Murchison
elektryk
|
||
Lex Rawlins
operator kamery (asystent)
|
||
Kari Romeo
operator kamery (asystent)
|
||
Jim Sheldon
fotosista
|
||
Chris Squires
operator kamery
|
||
William Trautvetter
operator kamery
|
||
Johanna Ray
dobór obsady
|
||
Eric DaRe
dobór obsady (asystent)
|
6,5
|
|
Melody Nichols
dobór obsady (asystent)
|
||
Bill Tripician
dobór obsady (asystent)
|
||
Jessica Vogl
dobór obsady (asystent)
|
||
Karen E. Etcoff
dodatkowy dobór obsady
|
||
Deborah German
dodatkowy dobór obsady
|
||
Christopher Gray
dodatkowy dobór obsady
|
||
Mike Lemon
dodatkowy dobór obsady
|
||
Richard Bellos
dubler
|
||
Isabel Ferrer
księgowy produkcji (asystent)
|
||
Jenny Fitzgibbons
księgowy produkcji
|
||
Diane L. Langone
księgowy produkcji
|
||
Hillary Meyer
księgowy produkcji (asystent)
|
||
Robert Yacobian
księgowy (asystent)
|
||
Gregg Brazzel
koordynator kaskaderów
|
||
Lincoln Kupchak
montaż efektów wizualnych
|
||
William Mesa
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Jeffrey A. Okun
nadzorca efektów wizualnych
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…